Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.23 | 18:15 | LITVI | Deportivo bez Coruna A Domácí potřeby A | 11. | 8:3 |
Po 12.6.23 | 19:30 | BECH | Borussia Bubeneč Deportivo bez Coruna A | 10. | 3:2 |
Po 5.6.23 | 19:30 | ARIT | Deportivo bez Coruna A Ekonom WT | 9. | 4:2 |
Po 29.5.23 | 19:15 | STER1 | SČZP Deportivo bez Coruna A | 8. | 3:1 |
Po 22.5.23 | 19:15 | SANC1 | Deportivo bez Coruna A Jardovi Hřebíci | 7. | 3:3 |
Po 15.5.23 | 19:45 | MIKU3 | Tycho de Brahe FC A Deportivo bez Coruna A | 6. | 1:11 |
Po 24.4.23 | 20:30 | ZAK | Erectico TBC Deportivo bez Coruna A | 5. | 1:4 |
Po 17.4.23 | 20:30 | STER1 | Deportivo bez Coruna A Bronx KKK A | 4. | 6:4 |
Po 3.4.23 | 18:15 | PLAM | Kvantanámo Deportivo bez Coruna A | 3. | 1:6 |
Po 27.3.23 | 19:45 | MIKU2 | Deportivo bez Coruna A Gepard AFC | 2. | 5:4 |
Po 20.3.23 | 18:30 | MIKU2 | V.S.P.S.V.S. Deportivo bez Coruna A | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borussia Bubeneč | 11 | 10 | 1 | 0 | 60:18 | 21 |
2. | Deportivo bez Coruna A | 11 | 8 | 1 | 2 | 52:26 | 17 |
3. | Gepard AFC | 11 | 8 | 0 | 3 | 41:35 | 16 |
4. | Ekonom WT | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:31 | 13 |
5. | SČZP | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:29 | 11 |
6. | Jardovi Hřebíci | 11 | 5 | 1 | 5 | 45:36 | 11 |
7. | Bronx KKK A | 11 | 5 | 1 | 5 | 51:48 | 11 |
8. | Domácí potřeby A | 11 | 4 | 1 | 6 | 53:72 | 9 |
9. | V.S.P.S.V.S. | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:42 | 8 |
10. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:47 | 7 |
11. | Erectico TBC | 11 | 1 | 2 | 8 | 22:47 | 4 |
12. | Kvantanámo | 11 | 1 | 2 | 8 | 34:67 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 23.3.23 | 18:30 | MIKU4 | Lucián FC SUP Super Naděje A (SVL2B) |
Čt 23.3.23 | 19:45 | MIKU4 | Bandidoz Ještěři FC (HL6I) |
Čt 25.5.23 | 18:00 | HRAB2 | Bandidoz Démoni (HL6I) |
Čt 25.5.23 | 19:15 | HRAB2 | VSK MFF UK Praha SUP Super Naděje A (SVL2B) |
Čt 15.6.23 | 18:15 | ARIT | Ekonom WT VET Morová rána 1.FC VET (VL2A) |
Čt 15.6.23 | 19:30 | ARIT | Orange Predators B Inter Bubeneč (HL5F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dvořák Tomáš | 2 | 2 |
Figr Jakub | 2 | 0 |
Filka Zdeněk | 3 | 3 |
Filo Ondřej | 1 | 1 |
Kočí Vojtěch | 3 | 0 |
Kohout Vratislav | 3 | 2 |
Lang Matěj | 9 | 9 |
Majer Michal | 11 | 5 |
Mašek Adam | 6 | 1 |
Menšík Jakub | 3 | 0 |
Pilc Martin | 4 | 2 |
Pojezdný Josef | 3 | 0 |
Rada Lukáš | 9 | 13 |
Ruffer Vojtěch | 9 | 0 |
Rytíř Michael | 10 | 4 |
Sailer Petr | 8 | 2 |
Šerák Ladislav | 1 | 1 |
Ševčík ml. Zdeněk | 4 | 1 |
Štelzig Sebastian | 6 | 4 |
Wulkan Jakub | 2 | 2 |