Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 23.6.23 | 20:15 | P1 | Postupická veterans TJ Vincentka FC | 11. | 0:6 |
Pá 9.6.23 | 18:15 | HOSTI | Masařky z horní dolní Postupická veterans TJ | 10. | 1:1 |
Pá 2.6.23 | 18:15 | HOSTI | Postupická veterans TJ Máčkaři FK | 9. | 1:3 |
Pá 26.5.23 | 18:00 | P3 | Kalich club Žižkov Postupická veterans TJ | 8. | 0:2 |
Pá 19.5.23 | 19:30 | HOSTI | Postupická veterans TJ InBev Tigers | 7. | 4:2 |
Pá 12.5.23 | 17:30 | LITVI | SH Stejskalova Postupická veterans TJ | 6. | 1:0 |
Pá 28.4.23 | 19:15 | SANC1 | Postupická veterans TJ Ukaž ruku | 5. | 0:2 |
Pá 21.4.23 | 20:30 | MALES | Tvoje máma FC Postupická veterans TJ | 4. | 3:1 |
Pá 14.4.23 | 18:00 | SANC1 | Postupická veterans TJ Šnek FC B | 3. | 6:0 k. |
Pá 31.3.23 | 18:00 | MALES | Strážci Pomeranče Postupická veterans TJ | 2. | 0:6 k. |
Pá 24.3.23 | 18:15 | HOSTI | Postupická veterans TJ Rasta Velbloudi | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Máčkaři FK | 11 | 7 | 2 | 2 | 46:23 | 16 |
2. | Vincentka FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:25 | 15 |
3. | Rasta Velbloudi | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:23 | 14 |
4. | Masařky z horní dolní | 11 | 5 | 5 | 1 | 36:18 | 11 |
5. | Postupická veterans TJ | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:19 | 11 |
6. | InBev Tigers | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:28 | 11 |
7. | Tvoje máma FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:32 | 11 |
8. | Ukaž ruku | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:28 | 10 |
9. | Strážci Pomeranče | 11 | 3 | 4 | 4 | 30:40 | 10 |
10. | SH Stejskalova | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:33 | 9 |
11. | Kalich club Žižkov | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:33 | 6 |
12. | Šnek FC B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 17.4.23 | 18:15 | ARIT | Ekonom WT VET Šrot FC VET (VL2A) |
Po 17.4.23 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT V.S.P.S.V.S. (HL4A) |
Po 17.4.23 | 20:45 | ARIT | Sanitka AS Harum Praha (HL6A) |
St 10.5.23 | 17:30 | ARIT | Ramutant CF Nejasná identita 1.HK (HL7G) |
St 10.5.23 | 18:45 | ARIT | Garáže Klíčov Retro Tamu Pua (SVL3C) |
St 10.5.23 | 20:00 | ARIT | Zkama FC Power Rangers (HL5G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bejček Martin | 7 | 2 |
Branžovský Tomáš | 9 | 3 |
Janečka Lukáš | 10 | 0 |
Jouda Jan | 9 | 4 |
Kebrle Dominik | 9 | 1 |
Neumann Denis | 8 | 0 |
Peroutek Hynek | 8 | 0 |
Rýgl Filip | 10 | 0 |
Skřivan Michal | 7 | 0 |
Soukup Marek | 9 | 1 |
Veselý Martin | 7 | 0 |
Volenec Marek | 9 | 0 |
Zdobinský Matěj | 10 | 2 |