St 19.9.12 19:45 HRAB2 Nova LFC A SquashArena   (HL3B)
Čt 22.11.12 17:30 STER3 Zde je místo ... Viktor 1.FC   (HL8I)

26. 11. 12 18:00 SCBEC Stará dáma Deko 11. 1:9 (1:4)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem. Kovařík
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Petr Matura, Rostislav Vojtěch vs Pavel Kozák – Daniel Černý, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba, Petr Štěpán
15., 27., 55. Petr Krištůfek
33. Daniel Černý
39. Ladislav Obermajer
21. 11. 12 19:30 HOSTI Deko Queens Park Club 10. 2:1 (2:1)
Vyrovnané utkání hrané s velkým nasazením na obou stranách. Domácí měli větší štěstí na kopačkách, hostům se střelecky nedařilo. Ivo Osladil, Jindřich Hříbal
Deko Queens Park Club
Petr Štěpán – Daniel Černý, Jan Janík, Ota Járka, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba, Martin Studecký vs Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček
2. Ladislav Obermajer ml.
17. Daniel Černý
16. Michael Barák
12. 11. 12 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Deko 9. 5:2 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Klokan Perón club A Deko
Tomáš Bezstarosti – Tomáš Klupsa, Lukáš Kučera, Petr Kujal, Roman Letko, Jan Pohnán vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Lukáš Fiala, Jan Janík, Ota Járka, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek
3., 10., 39., 57. Roman Letko
52. Petr Kujal
7., 50. Daniel Černý 51. Pavel Krištůfek
29. 10. 12 20:30 ZAK Deko Kbelské vosy A 8. 4:2 (2:1)
Vyrovnané, technické a rychlé utkání dvou rovnocenných soupeřů. Zápas pravděpodobně rozhodla početnější lavička. Vosám v závěru došly síly. Pěkný zápas. Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová
Deko Kbelské vosy A
Petr Štěpán – Daniel Černý, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Pavel Máj, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs David Cabák – Vojtěch Češka, Martin Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Kryštof Mejsnar, Patrik Romančák
13. Pavel Krištůfek
15. Pavel Máj
45. Daniel Černý
50. Ladislav Obermajer ml.
7. Michael Franc
54. Kryštof Mejsnar
24. 10. 12 19:00 P1 Petrohradská BFK A Deko 7. 1:4 (0:2)
Krásné utkání plné nasazení a příležitostí vyhrálo díky více hráčům mužstvo Deka. Hráči obou mužstev hráli čistě a zajímal je jen fotbal. Jan Kudrna, Roman Charvát
Petrohradská BFK A Deko
Martin ProcházkaTomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Vladimír Pavel, Tomáš Procházka vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Jan Janík, Ota Járka, Pavel Krištůfek, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba, Juraj Vojtíšek
41. Tomáš Procházka 18. Ladislav Obermajer ml.
23., 34. Daniel Černý
49. Pavel Máj
17. 10. 12 20:15 STER2 Deko Holosmetky FC A 6. 1:4 (0:1)
Petr Skřivan, Kamil Vícha
Deko Holosmetky FC A
Petr Štěpán – Jan Janík, Ota Járka, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Lukáš Srba, Juraj Vojtíšek vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Jakub Čihák, Ondřej Halbich, Patrik Laibl, David Minha, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
46. Lukáš Srba 15., 45. Jiří Tomek
32. Štěpán Vošta
38. Václav Bellada
8. 10. 12 19:45 HRAB3 Dvorce SK MPI Deko 5. 5:3 (4:1)
Oboustranně kvalitní utkání ovládali v 1.půli domácí. Po přestávce hosté snížili na rozdíl jedné branky. Ve snaze vyrovnat Deko otevřelo hru. Do otevřené obrany podnikali domácí nebezpečné protiútoky, ze kterých vytěžili domácí rozhodující branky. Petr Figalla, Marek Mestl
Dvorce SK MPI Deko
Jan Zima – Marek Náhlovský, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, Jaroslav Šindelář, Roman Soukup vs Petr Štěpán – Jan Janík, Ota Járka, Pavel Máj, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba, Juraj Vojtíšek
3., 26. Jaroslav Šindelář
12. Tomáš Olmr
15., 43. Petr Pařízek
5. Juraj Vojtíšek
35. Ladislav Obermajer
39. Ladislav Obermajer ml.
1. 10. 12 19:30 ARIT Deko Ekonom WT 4. 3:6 (1:2)
Pěkný kombinační fotbal, Deko vlastními chybami v obraně umožnilo Ekonomu zvýšení náskoku ve 2. poločase, potom sice snížilo na 4:2, ale Ekonom opět stačil odskočit ve skóre až na konečných 6:3. Husák
Deko Ekonom WT
Petr Štěpán – Ota Járka, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek vs Jakub Šoukal – Martin Adamec, Igor Bogár, Martin Froněk, Lukáš Hrabák, Michal Pánek, Jan Škornička, Tomáš Zahradníček
9., 52. Ladislav Obermajer ml.
46. Juraj Vojtíšek
5., 36. Lukáš Hrabák
12., 49. Igor Bogár
43. Tomáš Zahradníček
60. Michal Pánek
24. 9. 12 20:45 MIKU2 Deko Vojenské lesy 3. 2:8 (1:3)
Zprvu to vypadalo na vyrovnané utkání, ale hosté brzy začali skórovat v podstatě z každé šance a právě chladnokrevnost hostí v zakončení rozhodla. Lesy smetly svého soupeře hlavně v úvodu 2.půle, pak už se zápas jen dohrával.
Deko Vojenské lesy
Petr Štěpán – Tomáš Hajner, Jan Janík, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek vs Jakub Šereda – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Jaromír Šmerda, Jaroslav Šturma
10., 57. Ladislav Obermajer ml. 4., 24. Petr Bartejs
6., 33., 36., 39., 40. Jaroslav Dittrich
37. Jaromír Šmerda
21. 9. 12 19:00 STOD Bar Krušovice Deko 2. 1:4 (0:3)
Vynikající zápas ve vysokém tempu, hosté dokázali udržet náskok z prvního poločasu. Jan Wintr, Michal Hacaperka
Bar Krušovice Deko
Karel Třesohlavý – Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jan Sekanina vs Petr Štěpán – Ota Járka, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba, Juraj Vojtíšek
37. Jan Sekanina 6., 24. Lukáš Srba
28. Ladislav Obermajer
55. Ladislav Obermajer ml.
3. 9. 12 19:00 P2 Deko Inter Lotyšák A 1. 6:4 (1:4)
Inter byl v 1. půli herně lepší, hlavně dokázal své šance proměnit, a tak ji zaslouženě vyhrál. Ale Deko to druhou půli dokázalo otočit, tak bere vše. Hošek