10. Restaurace U Pecků A 11 3 3 5 30:43 9

St 28.11.12 17:45 STER1 Krabí výměšky FC Kamberský pípy   (HL7E)
St 28.11.12 19:00 STER1 Žalud United 1.PC Czech line   (HL6D)
St 28.11.12 20:15 STER1 Po Útlumu 06 Šrot FC VET   (VL3B)
Út 4.12.12 18:00 ZAK Tycho de Brahe SUP Berger club SUP   (SVL3B)
Út 4.12.12 19:15 ZAK SK Elet Gangbeng   (HL8G)
Út 4.12.12 20:30 ZAK Fugas CF B GFC Regent B   (HL8C)

3. 12. 12 20:15 P2 Santa Dominica Rowdies HFC 11. 6:0 (1:0)
Vyrovnaný první poločas se šťasným koncem pro domácí. Po změně stran Santa Dominica přidával góly po krásných kombinacích až na konečných 6:0. Jiří Mareš, Martin Budař
Santa Dominica Rowdies HFC
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jiří Janecký – Zbyněk Mareš, Richard Peer, Václav Socher, Václav Spal, Lubomír Vodehnal, Tomáš Voráček
29., 60. Stanislav Kodr
37. Nikola Štochl
43. Michal Uhlíř
48., 54. David Pozníček
19. 11. 12 20:15 P1 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 10. 4:4 (4:0)
Pěkný fotbal s minimem faulů, každému týmu patřil jeden poločas.
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Karel Tureček – Jiří Allram, Lukáš Chlumský, Ivan Faitl, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jakub Slunéčko, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček, Lukáš Zelenka vs Alexander Károlyi – Stanislav Kodr, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř
3., 15. Jakub Slunéčko
9., 16. Lukáš Zelenka
36., 44. David Pozníček
45. Stanislav Kodr
59. Nikola Štochl
12. 11. 12 20:15 P1 Santa Dominica Erko Kbely 9. 0:4 (0:0)
Hráči Kbel prokázali větší touhu po vítězství a zaslouženě si připsali do tabulky dva body.
Santa Dominica Erko Kbely
Alexander Károlyi – Michal Bureš, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Jiří Kaiser, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta
40. Tomáš Kyral
46., 54. Jan Horák
53. Tomáš Chlumecký
5. 11. 12 20:15 P1 Boston HS Santa Dominica 8. 0:6 (1:6)
Utkání bylo předčasně ukončeno o poločasové přestávce pro zranění několika hráčů Bostonu. Hošek
Boston HS Santa Dominica
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
17. Vít Turtenwald 9., 11., 23., 25. Martin Tryml
15., 18. David Pozníček
29. 10. 12 20:15 P1 Santa Dominica Audi United FC 7. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání výborné úrovně skončilo zaslouženou remízou. První poločas bylo mírně lepší mužstvo Audi, druhá půle patřila mužstvu SD. Richard Brinke, Karel Ševčík
Santa Dominica Audi United FC
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Zukal vs Lukáš Carboch – Marek Baubín, Petr Cipra, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev
54. Stanislav Mařík 27. Zdeněk Kouba
22. 10. 12 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica 6. 2:6 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka, Kratochvíl
Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica
Michal Voldřich – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Mikeš, Michal Rada, Petr Seidel, Lukáš Zahradník vs Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř
34., 35. Robert Čížek 20., 50., 59. Stanislav Kodr
30., 53. David Pozníček
43. Martin Tryml
15. 10. 12 20:15 P1 Santa Dominica Trops 1.SK 5. 2:2 (1:2)
Super utkání, spousta šancí na obou stranách, zasloužená remíza. Kovařík
Santa Dominica Trops 1.SK
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Filip Bartek – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Hejný, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec
23., 33. Martin Tryml 10. Josef Marc
19. Štěpán Böhm
1. 10. 12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Santa Dominica 4. 0:1 (0:0)
Sympatický výkon, nastřelené břevno a další nedotažené šance nestačili domácím k zisku prvních bodů. Hrál se slušný, vyrovnaný zápas, zkušenější hosté několikrát rychlými přihrávkami "z jedné" rozehnali obranu domácích, ale jediný gól zápasu padl až 6 minut před koncem z kopačky Maříka. Husák
Šumavan-Balkán Santa Dominica
Vasyl Rui – Sergey Arshanov, Veniamin Dmitriyev, Serhiy Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Dmytro Plotnitskyi vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
54. Stanislav Mařík
24. 9. 12 20:00 TEMPO Santa Dominica Smutný potapěči 3. 3:8 (1:2)
Super utkání, vynikající fotbal na obou stranách, kde mladší Santa Dominika více běhala, ale góly dávali zkušení Smutný potápěči. Petr Souček, Pavel Homola
Santa Dominica Smutný potapěči
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Zukal vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
50. Petr Dedek
17. 9. 12 20:15 P1 UTS Vršovice Santa Dominica 2. 1:3 (0:2)
Od prvních minut se hrálo pouze na branku Vršovic. Rychlost a technika v podání hostů jednoznačně předčila zkušenosti a silové pojetí Vršovických. Nebýt vynikajícího gólmana Střelky, mohlo být skóre i dvouciferné. V pohodě hrající mladíci z Dominiky už v 2. poločase polevili a nesoustředili se tolik na zakončení, takže několikrát minuli odkrytou branku soupeře a další šance nedotáhli do konce. Pouhé tři šance Vršovic na 1. ligu zřejmě stačit nebudou. Jakub Marianovský, Michal Hudec
UTS Vršovice Santa Dominica
Petr Střelka – Pavel Čírtek, Michal Fejt, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal
53. Peter Teniak 12. Stanislav Kodr
25. Stanislav Mařík
43. David Pozníček
10. 9. 12 20:15 P3 Saens 1.FC A Santa Dominica 1. 0:3 (0:0)
Utkání v rychlém a technickém tempu. Postupem času se projevila větší  kvalita týmu hostů. Naprosto zasloužené vítězství. Juraj Vojtíšek, Ladislav Obermajer ml.
Saens 1.FC A Santa Dominica
Jaroslav Hršel – František Bureš, Štěpán Holý, Patrik Jandus, David Knap, Jakub Němec, Václav Prošek, Lukáš Tesařík, Martin Vydra, Miroslav Weiner vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Martin Lukavský, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal