Pá 5.10.12 18:15 HANSP Lipodur FC A Klátiči WH   (HL8J)
Pá 5.10.12 19:30 HANSP Kontis 1.FC PAPE Dejvice   (HL4D)
Pá 5.10.12 20:45 HANSP Gólostroje FC ALT 1.AK   (HL7G)
Po 8.10.12 18:15 MIKU2 Pigs FC H.K. 12   (HL7A)
Po 8.10.12 19:30 MIKU2 Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Po 8.10.12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Scarface AC   (HL3C)

26. 11. 12 19:00 STOD Inter Lotyšák A Bar Krušovice 11. 2:4 (2:2)
Vyrovnaný a kvalitní zápas rozhodli hosté dvěma akcemi v závěru utkání. Martin Frejlach, Martin Líbal
Inter Lotyšák A Bar Krušovice
Petr Čálek – Jan Beneš, Josef Bičaník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Radek Sláma vs Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Ondřej Tůma
2. Josef Bičaník
21. Radek Sláma
7 Josef Bičaník 8. Petr Mikeš
15., 60. Ondřej Tůma
59. Lukáš Kratochvíl
19. 11. 12 20:45 MIKU1 Vojenské lesy Inter Lotyšák A 10. 4:3 (3:2)
Pohledné utkání, Vojenské lesy šly do 3gólového vedení, Inter potom přidal do poločasu ze 2 rohů, snížil na 3:2 a hned po poločase vyrovnal. V zápětí NH Lesů Šimkovský přidal gól, který rozhodl celé utkání. Husák, Čapla M.
Vojenské lesy Inter Lotyšák A
Jakub Šereda – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Libor Kopecký, Jakub Šimkovský, Jakub Sklenář vs Petr Čálek – Josef Bičaník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Karel Hrůza, Jiří Janoušek, Radek Sláma
32. Vladimír Dvořák
12. 11. 12 20:30 SCBEC Stará dáma Inter Lotyšák A 9. 1:1 (0:0)
Nadprůměrné utkání hodné druhé ligy.
Stará dáma Inter Lotyšák A
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Vladimír Křelina, Tomáš Kvapil, Petr Matura, Martin Veselý vs Petr Čálek – Jan Beneš, Josef Bičaník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Karel Hrůza, Radek Sláma
45. Ondřej Brusch 38. Josef Bičaník
31. 10. 12 19:30 HOSTI Inter Lotyšák A Queens Park Club 8. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání dobré úrovně, spravedlivá remíza. Roman Dočekal, David Čermák
Inter Lotyšák A Queens Park Club
Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Karel Hrůza, Jiří Janoušek, Radek Sláma vs Jakub Halamka – Michael Barák, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Petr Kadeřábek, Jan Nebřenský, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Petr Voves
7. Karel Hrůza
53. Martin Dvořák
5. Tomáš Proskočil
36. Jan Nebřenský
50. Ondřej Sedláček
22. 10. 12 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Inter Lotyšák A 7. 4:6 (3:3)
Začátek utkání patřil Klokanu, ale druhou půli ovládli hosté.
Klokan Perón club A Inter Lotyšák A
Jan Klíma – Tomáš Bezstarosti, Ladislav Kratochvíl, Lukáš Kučera, Petr Kujal, Lukáš Lejnar, Roman Letko, Jan Pohnán, Pavel Saidl vs Tomáš Pospíšil – Josef Bičaník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Karel Hrůza, Jiří Janoušek, Radek Sláma
26. Jiří Janoušek
15. 10. 12 19:30 MIKU3 Inter Lotyšák A Kbelské vosy A 6. 4:3 (2:1)
Lotyšák se od začátku utkání dostával snadno ke gólovým šancím, které nedokázal proměňovat. Ale i tak první půli vyhrál. V druhé půli vynikal brankář, který předváděl skvělé zákroky a díky tomu vyhrál Lotyšák.
Inter Lotyšák A Kbelské vosy A
Petr Čálek – Josef Bičaník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Radek Sláma vs David Cabák – Vojtěch Češka, Martin Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Patrik Romančák, Jiří Zelenka
6. Jiří Janoušek
25. Radek Sláma
31., 45. Josef Bičaník
27., 59. Tomáš Haniak
39. Martin Dolejš
10. 10. 12 19:00 P1 Petrohradská BFK A Inter Lotyšák A 5. 1:10 (1:7)
Rozhodčí se nedostavil.
Petrohradská BFK A Inter Lotyšák A
Jiří Bukovanský – Václav Dreksler, Lumír Františák, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Radoslav Melničuk, Martin Procházka vs Petr Čálek – Jan Beneš, Jan Čermák, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Radek Sláma
58. Vladimír Dvořák
6. 10. 12 13:45 P1 Inter Lotyšák A Holosmetky FC A 4. 1:3 (0:3)
V první půli hráli hosté s přehledem, který ovšem o poločase odchodem svého nejlepšího hráče ztratili. Potom už jen udržovali náskok. Daniel Miňovský, Martin Soudný
Inter Lotyšák A Holosmetky FC A
Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Josef Bičaník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Jakub Čihák, Ondřej Halbich, David Minha, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
31. Jiří Janoušek 12. Jiří Tomek
18. Jakub Čihák
24. Václav Bellada
25. 9. 12 19:30 MIKU1 Dvorce SK MPI Inter Lotyšák A 3. 5:8 (3:2)
Krásné utkání hrané ve vysokém tempu, útoky dominovaly nad obranami. Daniel Smrčka, Zbyněk Petráček
Dvorce SK MPI Inter Lotyšák A
Matyáš Olmr – Marek Náhlovský, Tomáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, Jaroslav Šindelář, Jan Zima vs Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Josef Bičaník, Martin Dvořák, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička, Radek Sláma