Po 1.10.12 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Pražská legie 2000   (HL3C)
Po 1.10.12 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Nikdo nikde   (HL4A)
Po 15.10.12 18:15 HOSTI Legends are back Stará garda   (HL5A)
Po 15.10.12 19:30 HOSTI Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP   (SVL1A)
Pá 30.11.12 19:00 TEMPO Tramway FC Démoni   (HL4D)
Pá 30.11.12 20:15 TEMPO Na zdraví p.Macháčka Tutto bene A   (HL6G)

28. 11. 12 19:00 STER2 Sean team A Inter Ohradní 11. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Husák
Sean team A Inter Ohradní
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek
40. Tomáš Klusáček 1. Vladimír Teplan
14. 11. 12 18:15 zzNOVOB Gepard AFC Sean team A 10. 4:2 (2:0)
Velice kvalitní utkání. Hosté se ve druhé půli zlepšili, ale Gepard si svůj náskok pohlídal. Klail
Gepard AFC Sean team A
Roman Byrtus – Radek Krejčík, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
3. Daniel Reiter
14., 48. Tomáš Turek
54. Lubomír Velčovský
31. Tomáš Klusáček
55. Petr Šmigol
50. Tomáš Klusáček
7. 11. 12 19:15 ZAK Sean team A GFC Regent A 9. 3:2 (3:0)
Bojovné utkání proběhlo v rychlém tempu. V první půli domácí dali během 3 minut rozhodující 3 góly, hosté odpověděli 2 na konci utkání. Paleček
Sean team A GFC Regent A
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Radek Zubatý vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk
20., 24. Radek Zubatý
23. Aleš Kratochvíl
21 Petr Šmigol 52. Lukáš Krupička
57. Miloslav Kafka
31. 10. 12 18:15 zzNOVOB Betl K.F.K. B Sean team A 8. 3:0 (0:0)
Jan Koreš, Vitaliy Shobey
Betl K.F.K. B Sean team A
Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, David Dyba, Jan Lutr, Tomáš Nosek, Martin Šaroun, Petr Wiesner vs Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Petr Šmigol, Radek Zubatý
40. Patrik Balej
49., 55. Tomáš Nosek
24. 10. 12 19:30 MIKU3 Sean team A Santa Tranta PC C 7. 3:1 (1:1)
Velké nasazení, rychlost a bojovnost. Sean na rozdíl od Tranty proměňoval šance.
Sean team A Santa Tranta PC C
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Radek Zubatý vs Tomáš Kratochvíl – Karel Hnátek, Miroslav Hulín, Lukáš Kodad, Tomáš Král, Petr Kubík, Miroslav Nepšinský, Ondřej Svačina, David Tomšej, Zdeněk Vondráček
20. Petr Šmigol
39. Radek Zubatý
45. Aleš Kratochvíl
21. Petr Kubík
18. 10. 12 18:00 SCBEC Útlum Sean team A 6. 3:4 (2:2)
Vyrovnané utkání vyhrál šťastnější tým. Kučera
Útlum Sean team A
Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal, Jindřich Týč vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
5., 20. Karel Páral
49. Jakub Bodlák
50 Jakub Bodlák 1., 32., 37. Radek Zubatý
29. Petr Šmigol
50. Lukáš Chmelíček
10. 10. 12 18:15 zzNOVOB Sean team A SquashArena 5. 2:4 (1:2)
Velice slušné utkání kde větší štěstí v koncovce rozhodlo o vítězi. Jiří Žďárský, Karel Ehrenberger
Sean team A SquashArena
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Michal Bajtler, Pavel Hrudník, Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Petr Nitsche, Ondřej Pekárna
29. Vojtěch Neuberg
36. Aleš Průša
3., 31., 33. Radoslav Košalko
29. Michal Abraham
7. 10. 12 11:15 P2 VSK MFF UK Praha A Sean team A 4. 0:3 (0:2)
Zasloužená výhra týmů hostí. Tomáš Šťastný, Daniel Bím
VSK MFF UK Praha A Sean team A
Lumír Žák – Viktor Bobro, Vratislav Fabián, Petr Kos, Tomáš Marek, Petr Sváček vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
9. Aleš Průša
26., 55. Radek Zubatý
19. 9. 12 20:45 MIKU1 FKDJM Sean team A 3. 0:6 k.
Hosté rozhodli kombinační hrou už v 1. půli a pak jen drželi vedení. Domácí nehráli špatně, jen nedokázali dotáhnout vše do konce. Josef Šafařík, Lukáš Novák
FKDJM Sean team A
Martin Svoboda – Marek Bartuš, David Branžovský, Zdeněk Chlupáč, David Křivský, Tomáš Novotný, Benjamín Peterka vs Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Ondřej Pokorný, Aleš Průša, Petr Šmigol, Radek Zubatý
50. David Křivský 15 David Křivský 13. Radek Zubatý
20., 29. Aleš Průša
23. Petr Šmigol
12. 9. 12 19:15 zzDOLME Sean team A Nova LFC A 2. 4:1 (3:0)
Pohledné technické utkání rozhodly dva mimořádné výkony hráčů Sean teamu. Vynikající zákroky brankáře Chmelíčka a NH na hřišti Zubatého, který dal hattrick a 4. gól vypracoval. Pavel Kroupa, Tomáš Jelínek st.