3. 12. 12 19:00 P2 Homogen 1.FC B Ujde to 1980 SK 11. 6:6 (4:3)
Krásné utkání plné skvělých kombinačních akcí. Martin Budař, Jiří Mareš
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
2. Marek Uhlárik
20., 26., 34. Jan Malypetr
37., 57. OG
19. 11. 12 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Tatra 04 10. 5:6 (1:2)
Zajímavý zápas, kde v první půli byli lepší hosté. Pak ale převzalo iniciativu Ujde to a zásluhou hattricku Malypetra otočilo vývoj. Poslední desetiminutovka ale patřila opět Tatra, která nakonec o gól vyhrála.
Ujde to 1980 SK Tatra 04
Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Marek Uhlárik vs Martin Mika – Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Michal Vrbka
15. Nikola Langer
37., 39., 47. Jan Malypetr
51. Marek Uhlárik
7., 11. Tomáš Sloup
32., 56. Tomáš Pojkar
52., 57. Vladimír Pešata
12. 11. 12 19:00 P1 Ferri FC Ujde to 1980 SK 9. 4:2 (1:0)
Utkání po většinu času odehráno v poklidném tempu, zvítězil lepší tým.
Ferri FC Ujde to 1980 SK
Alexandr Vejsada – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Marek Uhlárik
24., 50. Tomáš Strnad
40. Pavel Čunát
44. Jan Mádr
48 Tomáš Novák 53., 58. Marek Uhlárik 27. Jan Moudřík
5. 11. 12 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Orange Predators A 8. 3:3 (1:1)
Pohledné utkání se spravedlivou remízou. Hošek
Ujde to 1980 SK Orange Predators A
Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Jakub Perník – Martin Charvát, David Franc, Miloš Hrachovec, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Michal Zika, Vladimír Zika
25., 31., 59. Jan Malypetr 54 Jaroslav Sirotek 27., 39. Michal Zika
42. Martin Löwe
29. 10. 12 19:00 P1 Důchodci Ujde to 1980 SK 7. 1:10 (1:3)
Jednoznačné utkání ovlivněné tím, že Důchodci nastoupili pouze v 5 hráčích. Druhý poločas byl už pouze exhibice mužstva Ujdeto. Richard Brinke, Karel Ševčík
Důchodci Ujde to 1980 SK
Martin VotavaPetr Hübsch, Martin Píša, Tomáš Tůma, Lukáš Žák vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Marek Uhlárik
1. Lukáš Žák 16. OG
28., 43., 50. Marek Uhlárik
29., 37., 46. Jan Malypetr
33., 36. Viktor Komar
47. Jan Moudřík
15. 10. 12 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Scarface AC 6. 7:1 (3:0)
Jednoznačné utkání hrané na jednu branku, hostům i přes debakl zachytal brankář. Kovařík
Ujde to 1980 SK Scarface AC
Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Marek Uhlárik vs Marek Grůša – Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Petr Zavadil
9., 35., 50., 56. Jan Malypetr
15., 40. Jan Moudřík
26. Petr Moučka
38. Karel Němeček
8. 10. 12 19:00 P1 Borussia Dortšpunt B Ujde to 1980 SK 5. 3:4 (1:2)
Utkání nadprůměrné úrovně rozhodly dva slepené góly střelce večera Malypetra a malý počet hráčů, ze začátku hrál tým domácích ve 4, poté bez střídání. Tomáš Frýbert, Radek Mališ
Borussia Dortšpunt B Ujde to 1980 SK
Jakub Andres – Martin Denovský, Matěj Holeček, Michal Kučera, Jiří Lopata, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Marek Uhlárik
20., 38. Ondřej Vachulka
39. Matěj Holeček
3. Petr Moučka
7., 55., 57. Jan Malypetr
1. 10. 12 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Pražská legie 2000 4. 5:5 (2:3)
Obě mužstva se více soustředila na útok než na obranu. Bylo tak k vidění mnoho pohledných kombinačních akcí. Legie utekla v 39.minutě na rozdíl 3 branek, pak však trochu přestala hrát a domácí 2 góly v poslední minutě vybojovali zasloužený bod. Spravedlivá remíza ve férově hraném utkání. Aleš Průša, Daniel Neuberg
Ujde to 1980 SK Pražská legie 2000
Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Marek Uhlárik vs Karel Fiala – Marek Kóňa, Petr Ondruš, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Daniel Tůma
1., 7., 49., 60. Jan Malypetr
60. Petr Moučka
3., 23., 39. Tomáš Slezák
24. Marek Kóňa
33. Daniel Tůma
17. 9. 12 19:00 P1 Borussia Bubeneč Ujde to 1980 SK 3. 5:5 (4:3)
Velmi pohledné utkání, férový zápas plný kombinací a šancí. Těch měla více Borussia, ale kvůli trefování tyčí nedotáhla zápas do vítězného konce. Nejvýraznější individuality obou týmů vstřelily hattrick. Michal Hudec, Jakub Marianovský
Borussia Bubeneč Ujde to 1980 SK
Jiří Pařízek – Michal Hrdlička, Petr Klouček, Marek Mach, Petr Plášil, Patrik Prchal, Michal Preisler, Pavel Putík, Roman Venc vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Marek Uhlárik
3. Michal Hrdlička
16., 24., 37. Michal Preisler
27. Petr Klouček
2., 8., 39. Petr Moučka
26. OG
42. Jan Moudřík
10. 9. 12 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Oratoř Kobylisy 2. 4:4 (3:1)
Velmi pohledné utkání s množstvím šancí na obou stranách. Do 50. minuty nadvláda týmu Ujde to, která byla neutralizována závěrečným náporem Kobylis, kterým se podařilo srovnat a zápas tak skončil zaslouženou remízou. Kohout
Ujde to 1980 SK Oratoř Kobylisy
Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Ondřej Nepraš – Jan Franc, Petr Janda, Petr Nepraš, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička