Út 11.9.12 19:00 P2 Youngsters FC Modrá vopice TJ   (HL7D)
Út 11.9.12 19:00 P3 Rychlí hroši APK Koberce Trend ARG   (HL4B)
Út 11.9.12 20:15 P2 Palouk SK Maisner gang   (HL8C)
Út 11.9.12 20:15 P3 Valník Super Naděje B   (SVL2A)
Út 18.9.12 19:00 P2 Nova LFC B Fugas CF B   (HL8C)
Út 18.9.12 20:15 P2 Klika CFA Palouk SK   (HL8C)

28. 11. 12 19:15 ZAK Útlum GFC Regent A 11. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, remíza je spravedlivá.
Útlum GFC Regent A
Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Michal Krupička, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal, Jindřich Týč vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk
25. Jakub Bodlák 15. Radomír Staněk
14. 11. 12 19:15 ZAK GFC Regent A SquashArena 10. 2:1 (1:1)
Pěkné a oboustraně slušně hrané utkání, jehož výsledek odpovídá dění na hřišti. Voldán
GFC Regent A SquashArena
Petr Vinš – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk vs Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Pavel Hrudník, Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Karel Nicholas, Petr Nitsche, Martin Piskorík, Jan Pořízka
3. Miloslav Kafka
37. Rostislav Frolka
19. Pavel Hrudník
7. 11. 12 19:15 ZAK Sean team A GFC Regent A 9. 3:2 (3:0)
Bojovné utkání proběhlo v rychlém tempu. V první půli domácí dali během 3 minut rozhodující 3 góly, hosté odpověděli 2 na konci utkání. Paleček
Sean team A GFC Regent A
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Radek Zubatý vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk
20., 24. Radek Zubatý
23. Aleš Kratochvíl
21 Petr Šmigol 52. Lukáš Krupička
57. Miloslav Kafka
31. 10. 12 19:15 ZAK GFC Regent A FKDJM 8. 6:0 k.
24. 10. 12 19:15 ZAK Nova LFC A GFC Regent A 7. 3:2 (1:2)
Skvělé utkání plné bojovnosti a zvratů. Hosté byli do poločasu lepší. Po změně stran domácí zlepšili hru a vyhráli. Kohout, Janča
Nova LFC A GFC Regent A
Jakub Štefek – Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk
24. Jiří Maláček
35. Milan Macela
56. Jindřich Skála
11. Rostislav Frolka
30. Miloslav Kafka
17. 10. 12 19:30 HOSTI GFC Regent A Lucián FC A 6. 1:4 (0:4)
Vyhecované utkání, v 1.půli lepší Lucián, ve 2.půli se hra srovnala. Petr Vítek, Jiří Košťál
GFC Regent A Lucián FC A
Petr Vinš – Rostislav Frolka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk vs Jan Hub – Marek Barták, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Tomáš Trnka, Tomáš Vobořil, Radek Votava
17. Jaroslav Macek
10. 10. 12 19:15 ZAK Inter Ohradní GFC Regent A 5. 3:2 (1:0)
Velice kvalitní utkání, ve kterém se Regentu i přes závěrečný tlak nepodařilo vyrovnat. Smetana, Hošek
Inter Ohradní GFC Regent A
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk
5. Jan Fiřt
40. Filip Turek
46. Jiří Brož
43. Miloslav Kafka
48. Martin Lančarič
3. 10. 12 19:15 ZAK GFC Regent A Gepard AFC 4. 3:4 (1:2)
Byl to rychle hraný zápas dvou vyrovnaných týmu, kterému by slušela více remíza.
GFC Regent A Gepard AFC
Petr Vinš – Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk vs Daniel Reiter – Jaroslav Hájek, Eugen Klíma, Radek Krejčík, Adam Krmela, Karel Kukla, Rostislav Švec, Lubomír Velčovský
30. Matouš Rous
38. Miloslav Kafka
56. Bohuslav Staněk
6. Karel Kukla
21., 35. Radek Krejčík
48. Jaroslav Hájek
19. 9. 12 19:15 ZAK GFC Regent A VSK MFF UK Praha A 3. 3:1 (0:0)
Nádherný zápas s minimem faulů a krásnými góly. Konečný výsledek byl lepší pro domácí. Jan Malý, Eduard Shiroka
GFC Regent A VSK MFF UK Praha A
Petr Vinš – Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk vs Lumír Žák – Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Sváček
34., 48. Miloslav Kafka
51. Martin Lančarič
41. Viktor Bobro
12. 9. 12 19:15 ZAK Betl K.F.K. B GFC Regent A 2. 2:3 (1:2)
Fyzický a technický Regent měl v celém utkání převahu, avšak ji nedokázal vyjádřit a nakonec vyhrál pouze o jednu branku. Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová
Betl K.F.K. B GFC Regent A
Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Martin Šaroun, Petr Wiesner vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk
26. Tomáš Čedík
51. Tomáš Čedík
8. Miloslav Maxa
30. Rostislav Frolka
37. Lukáš Radouš
5. 9. 12 19:15 ZAK GFC Regent A Santa Tranta PC C 1. 3:2 (1:1)
Rychlé utkání, kterému by slušela remíza. Michal Nemček
GFC Regent A Santa Tranta PC C
Petr Vinš – Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk vs Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Miroslav Hulín, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, David Tomšej