St 17.10.12 20:15 P2 Prokaryota FZ Oranjes 04 FC   (HL5D)
Út 27.11.12 19:00 P2 Tvar VD Gekad   (HL8H)
Út 27.11.12 20:15 P2 Prosím, nesmějte se FNT Praha   (HL8D)

26. 11. 12 20:45 MIKU1 Saens 1.FC B Greenhorns FC 11. 2:4 (0:3)
Ondřej Šinágl – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Pavel Holaj, Arnošt Náprstek, Marek Prosický, Michal Škaloud, Miroslav Trojan, Tomáš Tvrz vs Ondřej Hněvkovský – Jan Hájek, Milan Hanousek, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman
55. Michal Škaloud
3. Martin Vlček
26., 27., 45. Jakub Melezínek
12. 11. 12 19:00 STER2 England United FC Saens 1.FC B 10. 1:3 (0:1)
Domácí v 1.půli fotbalovější a lepší, hosty zachránil vynikající gólman, po zranění a menší rotaci hráčů se hra vyrovnala a v závěru zápasu 2 góly hosté strhli vítězství na svoji stranu. Jan Severa, Petr Pulchart
England United FC Saens 1.FC B
Michal Nemček – Daniel Kvasnovský, Michal Lampír, Jan Malý, Karel Michl, Jakub Nikodim, Petr Tancl, Martin Vokál vs Ondřej Šinágl – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Pavel Holaj, Arnošt Náprstek, Marek Prosický, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan, Tomáš Tvrz
45. Daniel Kvasnovský 29. Ivo Hasal
53. Miroslav Trojan
56. Tomáš Tvrz
5. 11. 12 19:00 STER2 Saens 1.FC B Spirit bar FC B 9. 1:2 (1:1)
Domácí naskočili do zápasu velmi rychle a už v 7. minutě dali první branku zápasu. To hostujícímu týmu trvalo o něco déle a jejich první branka přišla až ve 24. minutě. Do druhé pule se šlo s nerozhodným skore. V druhé puli se hrálo mnohem aktivněji ze strany hostůa to jim také pomohlo když dali v 53. minutě druhou branku kterou otočili vývoj utkání. Hladík, Symon
Saens 1.FC B Spirit bar FC B
Ondřej Šinágl – Ivo Hasal, Pavel Holaj, Arnošt Náprstek, Marek Prosický, Miroslav Trojan, Tomáš Tvrz vs Jaroslav Randáček – Luboš Chlouba, Václav Mojžíš, Miroslav Novotný, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Petr Zeman
7. Miroslav Trojan 24., 53. Luboš Chlouba
29. 10. 12 19:00 STER2 STS Chvojkovice - Brod Saens 1.FC B 8. 1:4 (1:2)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou pro hráče Saens. Chtěl bych vyzdvihnout slušnost hráčů obou týmů- málokdy v dnešní době vídané! Miloslav Anděl, Michal Vodička
STS Chvojkovice - Brod Saens 1.FC B
Michal Opravil – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jiří Musil, Jiří Siarka, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Ondřej Šinágl – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Pavel Holaj, Dominik Jandus, Arnošt Náprstek, Michal Škaloud, Miroslav Trojan, Tomáš Tvrz
17. Jiří Siarka 20. Arnošt Náprstek
27. Miroslav Trojan
35. Tomáš Tvrz
58. Ivo Hasal
22. 10. 12 19:00 STER2 Rachot Saens 1.FC B 7. 3:3 (1:1)
Vyrovnané a pohledné utkání. Spravedlivá remíza.
Rachot Saens 1.FC B
Josef Říha – Petr Jelínek, Martin Kolitsch, Tomáš Kubal, Michal Měkota, Vít Rabiňák, Jan Rozkovec, Martin Škrobánek, Petr Šofr, Karel Vytopil vs Ondřej Šinágl – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Pavel Holaj, Arnošt Náprstek, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan
26. Martin Škrobánek
43., 46. Petr Jelínek
22. Ivo Hasal
37., 41. Miroslav Trojan
15. 10. 12 19:00 STER1 Saens 1.FC B Pivojs s.r.o.1.FC 6. 5:5 (2:1)
Pěkný fotbalový zápas těměř bez faulů. Saens po celý zápas vedl, neudržel však náskok a díky silnému závěru Pivojs skončilo utkání remízou.
Saens 1.FC B Pivojs s.r.o.1.FC
Marek Prosický – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Pavel Holaj, Antonín Jandus, Arnošt Náprstek, Ondřej Šinágl, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan vs Hynek Kempfer – David Choloděnko, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Benjamin Tůma, Samuel Tůma
55. Benjamin Tůma
8. 10. 12 19:00 STER2 Pirelli Saens 1.FC B 5. 7:0 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Pirelli Saens 1.FC B
František Jirsa – David Culek, Michal Kolářík, Adam Kořený, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina vs Marek Prosický – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Pavel Holaj, Antonín Jandus, Patrik Jandus, Arnošt Náprstek, Miroslav Trojan
21. František Kučera
31., 45., 57. David Culek
40., 52. Adam Kořený
54. Marek Šetina
56 Marek Šetina 22. Patrik Jandus
1. 10. 12 19:00 STER1 Saens 1.FC B Pekárny United FC 4. 1:3 (0:1)
Pekárny podržel výborný brankář, naopak sami své šance proměnily a zaslouženě vyhrály.
Saens 1.FC B Pekárny United FC
Ondřej Šinágl – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Antonín Jandus, Patrik Jandus, Arnošt Náprstek, Marek Prosický, Michal Škaloud, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan vs Jan Formánek – Tomáš Konya, Petr Morávek, Michal Nešetřil, Tomáš Nytra, Zdeněk Rychtář, David Šturma, Martin Tichý, Jan Yousif
58. Arnošt Náprstek 13. Petr Morávek
36. David Šturma
39. OG
24. 9. 12 20:45 MIKU3 Kelímci 3.FC Saens 1.FC B 3. 4:1 (1:0)
Zasloužené vítězství domácího mužstva, které jezdilo bez střídání nahoru dolů a v závěru utkání některé hráče chytaly křeče.
Kelímci 3.FC Saens 1.FC B
Petr Mrzena – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, David Runt, Marek Šindelář vs Ondřej Šinágl – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Antonín Jandus, Patrik Jandus, Marek Prosický, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan
25., 35., 55. Marek Šindelář
33. David Král
46. Ivo Hasal
10. 9. 12 19:00 STER2 Saens 1.FC B Ontosport 2. 1:4 (0:1)
Výsledek 1:4 průběhu utkání neodpovídá - obě mužstva byla vyrovnaná. Rozhodlo lepší proměňování šancí. František Hamouz, Miroslav Vachta
Saens 1.FC B Ontosport
Ondřej Šinágl – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Antonín Jandus, Dominik Jandus, Arnošt Náprstek, Michal Škaloud, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan vs Michal Brenner – Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jiří Žák
47. Miroslav Trojan 8., 46. Karel Novák
39., 50. Jiří Žák
3. 9. 12 19:00 STER2 Chroustova lokomotiva Saens 1.FC B 1. 1:4 (1:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání rozhodla pro hosty bratrská dvojice Jandusů. Na vítězství přispěli třemi góly a zejména Dominik znamenal svou rychlostí pro obranu soupeře velké nebezpečí.