Ne 28.4.13 17:30 MIKU4 DDR FC Lokomotiva DP   (HL8O)

14. 6. 13 18:15 HOSTI Těžká demence Bohemia AFK 11. 5:2 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Otomar Sláma, Milan Cibík
Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Jan Novopacký, Stanislav Starý
58. Ondřej Vokurka
14. Petr Bartoníček
27. Aleš Krupička
9. 6. 13 16:15 zzZARUB Puk PFC Těžká demence 10. 1:2 (1:1)
Tým Těžká demence prokázal větší chuť vyhrát a tak se i stalo. Vojtěch Bálek, Miroslav Sládek
Puk PFC Těžká demence
Matěj Havlík – Martin Čížek, Michael Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Špinka, Miroslav Tyburec vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka
20. Martin Čížek 29., 48. Lukáš Bláha
31. 5. 13 20:45 DEKAN Těžká demence Tutto bene A 9. 2:5 (1:3)
Hosté byli po celé utkání o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Kohout,Slaboch
Těžká demence Tutto bene A
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka vs Martin Řádek – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Petr Procházka
22. Pavel Korček
38. Matěj Kracík
1. Josef Fidler
20., 23., 31. David Jahodář
49. Miloš Klapal
26. 5. 13 16:15 P3 Atlanta Žižkov FC Těžká demence 8. 0:4 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Paleček
Atlanta Žižkov FC Těžká demence
Jan Krutský – Jaroslav Franěk, Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Jakub Procházka
8., 28. Pavel Korček
39. Lukáš Bláha
59. Jan Bárta
17. 5. 13 20:15 TEMPO Chuchle Těžká demence 7. 1:1 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Kovařík
Chuchle Těžká demence
Jaroslav Lang – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Jakub Fuksa, Pavel Koli, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný vs Adam Bystřický – Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka
32. Jakub Fuksa 27. Pavel Korček
10. 5. 13 18:15 STOD Těžká demence Drny FC 6. 2:0 (1:0)
Domácí jasně přehráli soupeře. Drny měly silnou desetiminutovku druhé půle, ale nakonec koncovka vyzněla naprázdno. Kohout, Janča
Těžká demence Drny FC
Matěj Kracík – Adam Bystřický, Pavel Korček, Petr Košťál, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
30. Ondřej Vokurka
37. Jakub Procházka
26. 4. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Těžká demence 5. 2:4 (1:2)
Utkání bylo vyrovnané, Pivní balet se v závěru dostával do tlaku, ale hosté skórovali z penalty a dvougólový náskok si pohlídali. Štěpán Pospíšil
Pivní balet Těžká demence
Ludvík MlchMarek Böhm, Pavel Padevět, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, David Poláček, Josef Soukup vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka
25. Josef Soukup
44. Jan Pilát
4. Petr Košťál
17. Jan Bárta
37. Lukáš Bláha
56. Ondřej Vokurka
19. 4. 13 19:00 TEMPO Těžká demence Los Bimbananos 4. 2:1 (0:0)
Vyhrálo šťastnější mužstvo domácích. Čestmír Pavlásek, Jaroslav Malý
Těžká demence Los Bimbananos
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík vs Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
44. Lukáš Bláha
53. Pavel Korček
42. Jan Kuchař
12. 4. 13 18:15 DEKAN Reage boys Těžká demence 3. 6:6 (3:3)
Početní převaha hostů se v průběhu první půle stala historií díky rychlým kombinacím domácích. Druhá půle byla plná zvratů, zápas skončil spravedlivou remízou. Martin Nádvorník, Dmitry Vasilyev
Reage boys Těžká demence
Ondřej Pavlíček – Miroslav Damborský, Michal Dostál, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Dalibor Mička, Pavel Sivák vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka
34., 49. Pavel Korček
5. 4. 13 19:15 P1 Těžká demence Guatemalské ještěrky 2. 0:6 (0:2)
Utkání rozhodl hráč Dvořák. Ondřej Melichar, Daniel Hrdina
Těžká demence Guatemalské ještěrky
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka vs Jan Ries – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Martin Pešek, Tomáš Půček, Robin Vyhnálek
2., 15., 41., 42., 58. Petr Dvořák
36. Martin Pešek
29. 3. 13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Těžká demence 1. 2:5 (0:2)
Oběma týmům škodily malé rozměry hřiště, které jsou na Děkance. Domácí definitivně zlomila branka na 2:4 pět minut před koncem utkání.
Eukaryota 2.LKW Těžká demence
Milan Pick – Adam Dvořák, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Martin Horník, Martin Jančo, Petr Košťál, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka