Čt 11.4.13 18:00 SCBEC MSG Mamba club V   (VL3C)
Čt 11.4.13 19:15 SCBEC Batalion Vinohrady FC Rumové pralinky VET   (VL4D)
Čt 11.4.13 20:30 SCBEC Bronx KKK VET B Běchovičtí sršni A   (VL3B)
Čt 9.5.13 18:15 MIKU4 Taurin 1.FC Prase FC   (HL7D)
Čt 9.5.13 19:30 MIKU4 Kontis 1.FC Vibromax 1985   (HL5E)
Čt 9.5.13 20:45 MIKU4 Dehet Old 1.FC SUP Oblouci 81 AFC SUP   (SVL3C)

25. 6. 13 19:30 STOD Smíchov PSK Kovárna PC 11. 5:2 (1:0)
Kovárna možná doplatila na fakt, že neměla nikoho na střídání, ale jinak odehrála s PSK Smíchov krásný zápas. PSK Smíchov rozhodl zápas ve druhém poločase kdy vstřelil 3 goly ve 4 minutách a zaslouženě zvítězil. Husák, Valtr
Smíchov PSK Kovárna PC
Radek Dvořák – Roman Bukva, Zdeněk Buřič, Tomáš Častulík, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous vs Jan Doubek – Patrik Doubek, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil
1. Jan Kašný
40., 43., 60. Zbyněk Vaňous
44. Zdeněk Urbanec
31. Patrik Doubek
38. Patrik Pleštil
11. 6. 13 18:15 SLIVE Friends Prague Smíchov PSK 10. 2:1 (1:0)
Hosté bojující o záchranu začali opatrně, ale smolným gólem v závěru přišli i o bod. Paleček
Friends Prague Smíchov PSK
Lukáš Jarco – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Jan Škyta, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Radek Dvořák – Roman Bukva, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, David Jeřábek, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous
26., 58. Jan Zavadil 50. Pavel Harašta
4. 6. 13 18:15 SLIVE Smíchov PSK ALT 1.AK 9. 1:2 (0:1)
Utkání hrané v poklidném tempu, ve kterém vyhrál šťastnější tým. Zdeněk Zimovčák
Smíchov PSK ALT 1.AK
Radek Dvořák – Pavel Harašta, David Jeřábek, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous vs Martin Bauer – Miroslav Bílek, Michal Čejka, Petr Höfner, Július Šaróka, Ondřej Sirko
40. Pavel Harašta 29., 53. Miroslav Bílek
21. 5. 13 18:15 SLIVE Strahovská 10 B Smíchov PSK 8. 0:3 (0:1)
Poklidný zápas, který nenabídnul mnoho šancí. Hosté dali první branku a hlídali si jednobrankové vedení až do závěrečných minut, poté vstřelili ještě dvě branky a bylo hotovo. Dušan Kuzmík, David Král
Strahovská 10 B Smíchov PSK
David Vícha – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Radim Šimík, Jan Václavík, Alexandr Zpěvák vs Radek Dvořák – Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, David Jeřábek, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous
8., 58. Vladimír Moc
60. Lukáš Dvořák
14. 5. 13 18:15 SLIVE Smíchov PSK Sváteční mančaft 7. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas kráčel k zasloužené remíze, jenže po hrubé individuální chybě byl gól "nabídnut" Smíchovu, který nabídkou nepohrdl. Husák, Janda
Smíchov PSK Sváteční mančaft
Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Tomáš Častulík, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, David Jeřábek, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Zbyněk Vaňous vs Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Roman Dolanský, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Martin Pinc, Jaroslav Poláček, Jan Procházka, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
54. Vladimír Moc 59. Jiří Kotous
7. 5. 13 19:30 HOSTI Trenhos Smíchov PSK 6. 2:3 (1:1)
Vyhrálo bojovnější mužstvo, slušně hrané utkání. Miroslav Vostatek, Daniel Vališ
Trenhos Smíchov PSK
Pavel Vrtiška – Martin Gabaj, Karel Holeček, Karel Kaňka, Václav Kočárek, Václav Machulka, Michal Mlejnek, Václav Novák, Dmytro Paslavskyj, Jiří Růžička, Roman Sýkora vs Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Tomáš Častulík, Pavel Harašta, David Jeřábek, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Zbyněk Vaňous
4., 42. Martin Gabaj 9., 47. Vladimír Moc
50. Tomáš Častulík
30. 4. 13 18:00 zzSTRE Pražské Peklo Smíchov PSK 5. 2:5 (2:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka
Pražské Peklo Smíchov PSK
Roman Jakš – Petr Jeřábek, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Ondřej Sláma, Tomáš Vilímec vs Radek Dvořák – Roman Bukva, Zdeněk Buřič, Tomáš Častulík, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous
3. Tomáš Vilímec
14. Ondřej Sláma
6., 48. Lukáš Dvořák
15. Vladimír Moc
36. Zbyněk Vaňous
51. Roman Bukva
23. 4. 13 18:15 SLIVE Smíchov PSK Pragoflora TJ 4. 6:1 (2:1)
Když na konci vyrovnané první půle snížili hosté stav utkání, vypadalo to, že budou ještě ve druhé půli bojovat o body, ale domácí si utkání s přehledem hlídali a navíc stříleli branky jen oni. František Hubr, Tomáš Tesař
Smíchov PSK Pragoflora TJ
Radek Dvořák – Roman Bukva, Zdeněk Buřič, Tomáš Častulík, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Zbyněk Vaňous vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Tomáš Cavalieri, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Jiří Záhora
10., 41. Zbyněk Vaňous
25., 58. Tomáš Častulík
47. Zdeněk Buřič
53. Vladimír Moc
30. Martin Konvalinka
16. 4. 13 18:15 SLIVE Motor 1.TF Smíchov PSK 3. 0:6 k.
Utkání hrané ve svižném tempu přineslo zaslouženě body pro Motor. Husák
Motor 1.TF Smíchov PSK
Jaromír Zelenka – Tomáš Burda, Pavel Coufal, Jaromír Hubený, Filip Kupec, Václav Mysík, František Perdok, Radek Perdok, Tomáš Zelenka vs Radek Dvořák – Tomáš Častulík, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, David Jeřábek, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous
8., 23. Jaromír Hubený
24. Tomáš Burda
40. Václav Mysík
55. Zbyněk Vaňous
9. 4. 13 18:15 SLIVE Medvědi C Smíchov PSK 1. 4:3 (2:2)
Pohledné utkání se šťastnou výhrou domácích.
Medvědi C Smíchov PSK
Michal Černík – Michal Lávička, Luděk Nešpor, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Petr Želechovský vs Radek Dvořák – Roman Bukva, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, David Jeřábek, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous