St 22.5.13 19:15 ZAK GFC Regent A Lucián FC A   (HL3C)
St 22.5.13 20:30 ZAK Tvar VD Faux-pas   (HL8G)

25. 6. 13 19:30 MIKU3 Strahovská 10 B ALT 1.AK 11. 2:3 (1:2)
V uvolněném utkání zvítězil fotbalovější tým jen o gol. Hošek, Plucar
David Chvátil – Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha, Alexandr Zpěvák vs Michal Vítek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Július Šaróka
5. Jiří Bejček
30. Martin Bauer
51. Miroslav Bílek
11. 6. 13 19:30 HOSTI Trenhos Strahovská 10 B 10. 7:2 (3:0)
Od začátku jednoznačné utkání, ve kterém domácí podali výborný výkon. Zdeněk Plessl, Daniel Smrčka
Trenhos Strahovská 10 B
Pavel Vrtiška – Vladimír Černý, Martin Gabaj, Karel Holeček, Václav Kočárek, Michal Mlejnek, Václav Novák, Dmytro Paslavskyj, Jiří Růžička, Roman Sýkora vs Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
60. David Vícha
5. 6. 13 18:30 HRAB3 Sváteční mančaft Strahovská 10 B 9. 0:0 (0:0)
Sváteční mančaft techn.lepší, ale jen k trestnému území. Chybělo zakončení. Nikdo nevynikal nad průměr. Stanislav Pata
Sváteční mančaft Strahovská 10 B
Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Roman Dolanský, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Martin Pinc, Jaroslav Poláček, Jan Procházka, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
21. 5. 13 18:15 SLIVE Strahovská 10 B Smíchov PSK 8. 0:3 (0:1)
Poklidný zápas, který nenabídnul mnoho šancí. Hosté dali první branku a hlídali si jednobrankové vedení až do závěrečných minut, poté vstřelili ještě dvě branky a bylo hotovo. Dušan Kuzmík, David Král
Strahovská 10 B Smíchov PSK
David Vícha – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Radim Šimík, Jan Václavík, Alexandr Zpěvák vs Radek Dvořák – Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, David Jeřábek, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous
8., 58. Vladimír Moc
60. Lukáš Dvořák
14. 5. 13 19:30 HANSP Pražské Peklo Strahovská 10 B 7. 6:5 (3:4)
Velmi rychlé a fotbalové utkání s divokou přestřelkou na začátku a na konci utkání. Domácí rozhodli o svém vítězství tři minuty před koncem a dá se říct, že by tomuto zápasu slušela spíše remíza. Jan Houslík
Pražské Peklo Strahovská 10 B
Roman Jakš – Petr Jeřábek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec vs Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Radim Šimík, Jan Václavík
10. Radim Šimík
7. 5. 13 20:15 P3 Strahovská 10 B Pragoflora TJ 6. 2:6 (0:3)
Férové utkání jednoznačně v režii Pragoflory. Technicky i takticky Strahovskou přehrávali a přečíslovali. NH Pragoflory měl být Cavalieri T., nicméně hattrick je hattrick :). Domácí využili poklesu nasazení soupeře, ale proměnili jen 2 brejky, další jasné šance nikoliv. Michal Víšek, Martin Zajíc
Strahovská 10 B Pragoflora TJ
Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Jan Václavík, David Vícha vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
47. David Vícha
54. Ladislav Havlíček
12., 13., 55. Martin Konvalinka
18. Miroslav Schnider
32. Tomáš Cavalieri
46. David Černý
1. 5. 13 19:45 HRAB3 Motor 1.TF Strahovská 10 B 5. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Trnka
Motor 1.TF Strahovská 10 B
vs Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
23. 4. 13 20:45 DEKAN Strahovská 10 B MIFA Fighters FO 4. 3:7 (2:3)
Hráčská převaha se projevila i na celkovém výsledku. Plucar, Mlynařík
Strahovská 10 B MIFA Fighters FO
Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Jan Václavík vs David Svoboda – Petr Fišer, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup, Jan Tříska, Michal Vít
19., 27. Václav Bouška
49. Jan Václavík
9. OG
22., 43. Michal Kraus
26., 38., 57. Michal Vít
37. Martin Hošek
16. 4. 13 17:00 zzZARUB Medvědi C Strahovská 10 B 3. 1:1 (0:0)
Po bezbrankové první půli se první trefili domácí, ale o tři minuty později se hostům podařilo vyrovnat. Do konce utkání už žádný gól nepadl, zasloužená remíza.
Medvědi C Strahovská 10 B
Michal Černík – Petr Kalaš, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Lubomír Peklanský, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Petr Želechovský vs Alexandr Zpěvák – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Daniel Křeček, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
32. Luděk Nešpor 35. Daniel Křeček
3. 4. 13 18:15 MIKU4 Strahovská 10 B Kovárna PC 2. 2:3 (0:1)
Vyhrál lepší tým, který využil i početnějšího kádru. Závěr si lehce zkomplikoval, ale Strahovská 10 závěrečný finiš nedotáhla. Stanislav Straka, Pavel Richter
Strahovská 10 B Kovárna PC
Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Ladislav Havlíček, Daniel Křeček, Radim Šimík, David Vícha vs Jan Doubek – Libor Adamec, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Tomáš Procházka
39. Ladislav Havlíček
60. Radim Šimík
59 David Vícha 18. Libor Adamec
33. Tomáš Procházka
36. Patrik Doubek
26. 3. 13 19:30 BECH Friends Prague Strahovská 10 B 1. 7:3 (4:1)
V 1.poločase jasně dominovali domácí hráči, kteří se prezentovali krásnou kombinační hrou (často na 1 dotek) i větší aktivitou. 2.poločas již mnoho nenabídl, domácí v klidu dohrávali zápas co nejdál od své branky a hostům přidali ještě 3 branky. Kohout, Pavlíček