26. 5. 13 15:00 ZAK Real Hagrid CF Sokol V.-Notorax B 9. 10:0 (4:0)
Domácí hráli velmi dobře a zaslouženě vyhráli. Ries
Dominik Herman – František Fiala, Jakub Hoffmann, Matěj Jungwirth, Jakub Kurnas, Matouš Lorenc, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Jakub Švec, Damián Vondrášek vs Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Tomáš Symon
27., 43., 56. Jakub Švec
42., 47. Petr Šimsa
42. Tomáš Symon
19. 5. 13 20:00 HANSP Ugandská ťava Real Hagrid CF 8. 0:8 (0:4)
Pohodový tým domácích narazil na několik nepřátel: vítr, déšť, soupeře ve dvou pětkách, běhavce a hračičky s míčem, kteří kontrolovali celý zápas od počátku do konce. Daniel Prosenc, Michal Pešek
Ugandská ťava Real Hagrid CF
Milan Černý – Tomáš Burian, Josef Dušek, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Zdeněk Kubíček, Jan Paleček, Jiří Tůma vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Hoffmann, Matěj Jungwirth, Josef Matys, Michal Novák, Vít Pavelka, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Jakub Švec, Damián Vondrášek
6., 48. Richard Bandžak
11., 15. Jakub Šimsa
25. Matěj Jungwirth
34. Jakub Hoffmann
40. Michal Novák
45. Vít Pavelka
12. 5. 13 12:30 P1 Modrý balet A Real Hagrid CF 7. 3:6 (0:2)
První poločas jasně v režii hostů. Ve druhé půli domácí přidali a dokázali se přiblížit, ale vyrovnat se jim nepodařilo, naopak hosté na konci ještě jednou skórovali. Čapla
Modrý balet A Real Hagrid CF
Radim Zeisberg – Martin Digoň, Robert Digoň, Tomáš Dittrich, Petr Klajl, Pavel Malý, Václav Pešek, Petr Převrátil vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Matěj Jungwirth, Michal Novák, Vít Pavelka, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Damián Vondrášek
33. Michal Novák
5. 5. 13 18:45 HANSP Real Hagrid CF Mestek 97 FC 6. 6:4 (1:3)
Hosté si vypracovali náskok 3:0 a zdálo se, že si již zápas pohlídají. Domácí však na začátku druhé půle zápas otočili a nakonec dovedli utkání do vítězného konce. Lukáš Bílý, Ondřej Bílý
Real Hagrid CF Mestek 97 FC
Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Matěj Jungwirth, Jakub Kurnas, Josef Matys, Michal Novák, Vít Pavelka, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Damián Vondrášek vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Jakub Hradil, Oldřich Šára, Lubomír Vidman
21., 31., 45. Jakub Šimsa
34., 36. Richard Bandžak
47. Josef Matys
8., 12. Jiří Čížek
25. Jan Chlumský
42. Oldřich Šára
28. 4. 13 16:15 ZAK Manchlastr FC Real Hagrid CF 5. 4:6 (1:2)
Zápas začal ve velmi klidném tempu. Ve 13´se hráč a kapitán domácích Veselý ukázal v lepší stránce a předvedl nádhernou střelu na 1:0. Do konce 1.půle dokázal tým hostů obrátit stav na 1:2. Ve druhé půli jsme viděli dostatek gólů, lépe si ve střeleckých pokusech vedli hosté a rozstříleli svého soupeře 6:4.
Manchlastr FC Real Hagrid CF
Lukáš Kuba – Vojtěch Bálek, Jakub Bečvář, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Vojtěch Přeučil, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs Dominik Herman – Richard Bandžak, Jakub Hoffmann, Matouš Lorenc, Josef Matys, Michal Novák, Vít Pavelka, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Damián Vondrášek