Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.13 | 17:30 | ZAK | Manchlastr FC Habet Praha FŇ | 11. | 5:1 |
Ne 2.6.13 | 16:15 | ZAK | Golden City FC Manchlastr FC | 10. | 3:4 |
Ne 26.5.13 | 16:15 | ZAK | Manchlastr FC Výlov 0.FC | 9. | 3:1 |
Ne 19.5.13 | 16:15 | ZAK | F3N FC B Manchlastr FC | 8. | 4:2 |
Ne 12.5.13 | 16:15 | ZAK | Manchlastr FC Alkmar | 7. | 6:1 |
Ne 5.5.13 | 13:45 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Manchlastr FC | 6. | 2:3 |
Ne 28.4.13 | 16:15 | ZAK | Manchlastr FC Real Hagrid CF | 5. | 4:6 |
Ne 21.4.13 | 16:15 | ZAK | Modrý balet A Manchlastr FC | 4. | 4:2 |
Ne 14.4.13 | 16:15 | ZAK | Manchlastr FC Mestek 97 FC | 3. | 4:2 |
Ne 7.4.13 | 20:00 | HANSP | Ugandská ťava Manchlastr FC | 2. | 0:13 |
Po 1.4.13 | 16:15 | ZAK | Hattrick Prosek FC Manchlastr FC | 1. | 3:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Hagrid CF | 11 | 11 | 0 | 0 | 63:17 | 22 |
2. | Manchlastr FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 52:27 | 16 |
3. | Mestek 97 FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:27 | 15 |
4. | F3N FC B | 11 | 6 | 0 | 5 | 38:45 | 12 |
5. | Výlov 0.FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:31 | 11 |
6. | Modrý balet A | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:26 | 10 |
7. | Habet Praha FŇ | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:25 | 10 |
8. | Alkmar | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:30 | 8 |
9. | Hattrick Prosek FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:23 | 8 |
10. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 3 | 0 | 8 | 22:45 | 6 |
11. | Golden City FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:31 | 5 |
12. | Ugandská ťava | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:55 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 3.4.13 | 18:00 | ZAK | South Stars Hlavonožci na niti FC (HL6D) |
St 3.4.13 | 19:15 | ZAK | Sean team A GFC Regent A (HL3C) |
St 3.4.13 | 20:30 | ZAK | Faux-pas Tigers Kobylisy RL (HL8G) |
Ne 9.6.13 | 15:00 | zzZARUB | Gang of Jan Palach Samson Bonella B (HL6J) |
Ne 9.6.13 | 16:15 | zzZARUB | Puk PFC Těžká demence (HL5F) |
Ne 9.6.13 | 17:30 | zzZARUB | Praetorians FC A Skleňák AC (HL8R) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bálek Vojtěch | 6 | 0 |
Bečvář Jakub | 11 | 1 |
Bejček Martin | 5 | 2 |
Bejček Petr | 5 | 1 |
Filko Marek | 9 | 2 |
Kuba Lukáš | 4 | 0 |
Lanhaus ml. Antonín | 10 | 5 |
Němec Robert | 7 | 6 |
Petr Kryštof | 2 | 1 |
Přeučil Vojtěch | 5 | 10 |
Ryba Patrik | 7 | 0 |
Sládek Miroslav | 5 | 3 |
Šumbera Jiří | 3 | 1 |
Tichý Jakub | 7 | 6 |
Veselý Matěj | 8 | 11 |
Vondrášek Pavel | 2 | 3 |