Po 9.9.13 18:15 MIKU1 MVS Vršovice A G.I.C La Plate de Cünde   (HL2A)
Po 9.9.13 19:30 MIKU1 Tak dort jo V.S.P.S.V.S.   (HL8B)
Po 9.9.13 20:45 MIKU1 Vojenské lesy Nova LFC A   (HL2A)
Ne 15.9.13 10:00 P3 Social Members FC New Jersey Devils B   (HL6I)
Ne 15.9.13 11:15 P3 Rychlá rota Badíci   (HL7I)
Ne 15.9.13 12:30 P3 Buzuluk Úvaly FC Kopanda team FC   (HL8R)

29. 11. 13 20:15 TEMPO Los Bimbananos Chuchle 11. 2:2 (0:2)
Chuchle udeřila ze dvou brejků, ale Los Bimbananos dokázali ve druhé půli zápas dovést ke spravedlivé remíze. Kratochvíl
Los Bimbananos Chuchle
Jan Kuchař – Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jakub Synek vs Pavel Harvánek – Daniel Dobrovodský, Pavel Koli, Michal Kozák, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný
32. Rostislav Starý
55. Ondřej Nový
20., 24. Michal Kozák
15. 11. 13 20:15 TEMPO Chuchle Junior Motol 10. 10:2 (3:0)
Prvních 15 minut vyrovnané utkání. Junior Motol ale doplatil na nemožnost střídání, a tak druhý poločas jasně ovládla Chuchle. Výsledek zpečetil gólman Lang gólem přes celé hřiště. Tomáš Petr, Bedřich Sýkora
Chuchle Junior Motol
Jaroslav Lang – Daniel Dobrovodský, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jan Kozák, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný, David Vrbík vs Radek Zuzák – Daniel Behina, Jan Diviš, David Hora, Miloš Kracík, Ludvík Marek
52. Jan Diviš
8. 11. 13 20:15 TEMPO Chuchle Real Prd 9. 4:5 (3:3)
Do poločasu hosté zaslouženě vedli. Ve druhé půli se hra vyrovnala, přesto dokázal Real Prd zvítězit. Daniel Žalman, Karel Bachrony
Chuchle Real Prd
Jaroslav Lang – Daniel Dobrovodský, Jakub Fuksa, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jan Kozák, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný vs Michal Volák – Jan Enökl, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Václav Tůma
6., 26. Jan Kozák
20. Daniel Dobrovodský
49. Tomáš Novotný
4., 16., 17. Vladimír Kalous
44. Jan Enökl
54. Michael Kalous
1. 11. 13 20:15 TEMPO Eden 1999 Chuchle 8. 6:2 (1:0)
Utkání slušné úrovně skončilo jasným vítězstvím týmu Eden 1999. Trnka
Eden 1999 Chuchle
Karel Mařík – Jan Kotlář, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák, Jakub Strouhal vs Daniel Dobrovodský – Jakub Fuksa, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jaroslav Lang, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný
20. Petr Materna
31., 52. Jakub Strouhal
38., 50., 58. Martin Mužák
32. Daniel Dobrovodský
59. Jakub Fuksa
18. 10. 13 20:15 TEMPO Chuchle Bohemia AFK 7. 2:8 (1:3)
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodl tým Bohemia AFK ve druhém poločase slepenými góly o svém vítězství. Tomáš Pospíšil
Chuchle Bohemia AFK
Jaroslav Lang – Daniel Dobrovodský, Jakub Fuksa, Pavel Harvánek, Tomáš Novotný, David Vrbík vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý
10. David Vrbík
32. Jakub Fuksa
5. Aleš Krupička
20., 38., 44. Martin Budinský
28. Petr Bartoníček
42., 43., 48. Pavel Bělík
11. 10. 13 20:15 TEMPO Batalion 91 A Chuchle 6. 2:4 (0:4)
Opticky vyrovnané utkání, ale na zakončení akcí jednoznačně lepší Chuchle zápas rozhodla prakticky v prvním poločase. Batalion byl e 2. půli lepší a chvílemi zatlačil na svou polovinu, ale dokázal už jen snížit. Husák
Batalion 91 A Chuchle
Jan Kůstka – Michal Cihelka, Jakub Figr, Pavel Gruda, Petr Gruda, Martin Hemerka, Radek Melichar, Jiří Vanta vs Daniel Dobrovodský – Jiří Arnold, Jakub Fuksa, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jaroslav Lang, Tomáš Novotný, David Vrbík
43. Pavel Gruda
56. Jakub Figr
8., 15., 25. Daniel Dobrovodský
27. Pavel Koli
4. 10. 13 20:15 TEMPO Chuchle 64! FC Kobylisy A 5. 6:0 (1:0)
Pohledné a zpočátku vyrovnané utkání. Ve druhém poločase hosté povolili a Chuchle je přejela. Martin Bosák, Michal Špaňhel
Chuchle 64! FC Kobylisy A
Jaroslav Lang – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Jakub Fuksa, Pavel Harvánek, Michal Kantor, Pavel Koli, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný vs Jan Binder – Tomáš Hric, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Radek Tomečka, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
21., 55. Pavel Koli
41., 60. Jakub Fuksa
44. Jiří Arnold
57. Tomáš Novotný
48. Marek Valo
27. 9. 13 20:15 TEMPO Power Rangers Chuchle 4. 2:2 (0:1)
Zkušenější tým Chuchle se dostal do vedení, které domácí dokázali smazat ke konci utkání. Zasloužená remíza. Jakub Pavel, Ondřej Voda
Power Rangers Chuchle
Petr Hýsek – Jakub Adamčík, David Buš, Štěpán Hrazdíra, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Karel Slavík, Tomáš Uhlík, Adam Uváčik vs Jaroslav Lang – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Jakub Fuksa, Pavel Harvánek, Michal Kantor, Pavel Koli, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný
48., 54. Štěpán Hrazdíra 18., 36. Daniel Dobrovodský
20. 9. 13 20:15 TEMPO Chuchle Polární záře 3. 2:2 (1:2)
Zasloužená remíza. Lukáš Srb, Václav Křikava
Chuchle Polární záře
Jaroslav Lang – Jiří Arnold, Pavel Harvánek, Vladimír Hlaváč, Pavel Koli, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný, David Vrbík vs Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Vítězslav Rákosník, Tomáš Reichenauer, Petr Štěpánek, Marek Vávra
22. Jiří Arnold
37. Tomáš Novotný
2., 22. David Lojek
13. 9. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Chuchle 2. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších hostů. Hošek
Pivní balet Chuchle
David Poláček – Marek Böhm, Tomáš Martinek, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Václav Pechr, Vít Petrák, Josef Soukup vs Jaroslav Lang – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Jakub Fuksa, Pavel Harvánek, Michal Kantor, Pavel Koli, Michal Kozák, Tomáš Novotný
17. Vít Petrák
58. Václav Pechr
14. Pavel Koli
19. Daniel Dobrovodský
49. Jiří Arnold
50. OG
6. 9. 13 20:15 TEMPO Chuchle Nalejto 1.FC 1. 1:6 (1:2)
Hosté vyhráli zaslouženě, protože vydrželi celý zápas hrát s obrovským nasazením a ve vysokém tempu, což domácím nevyhovovalo. Husák, Vladyka