St 2.10.13 19:15 ZAK Sean team A GFC Regent A   (HL4C)
St 2.10.13 20:30 ZAK AC SK Viktoria 1905 Faux-pas   (HL8H)
St 20.11.13 18:00 STER1 Eintopf Parní válec   (HL8F)
St 20.11.13 19:15 STER1 FC Střešovice Sebranka FC VET   (VL4C)
St 20.11.13 20:30 STER1 Athletico KMF Horoušany FC   (HL7E)

27. 11. 13 19:30 ARIT GFC FinFOČUS 11. 0:6 (0:1)
Zasloužená výhra hostů, kdy domácí hráli o 1 muže v poli méně. Jiří Flekač
Michal Husák – Rudolf Albrecht, Nikolas Girga, Jiří Mrština, Michal Polakovič vs Ladislav Šťástka – Emil Brož, Kamil Knotek, Martin Kotoun, Antonín Krejčí, Vojtěch Nepraš, Martin Novák, Vojtěch Ptáček, Klaus Šilhán, Jan Vacek
14., 37. Martin Kotoun
32., 50., 57., 60. Martin Novák
19. 11. 13 17:30 HRAB1 Yakuza FinFOČUS 7. 6:1 (2:0)
Domácí si vytvořili v první půli dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a radují se ze zaslouženého vítězství.
Yakuza FinFOČUS
Martin Zyka – Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita vs Vojtěch Ptáček – Emil Brož, Kamil Knotek, Antonín Krejčí, Jaroslav Novák, Klaus Šilhán, Ladislav Šťástka
10., 18. Vladimír Douša
38., 55. Petr Zita
48. Matyáš Král
54. Jakub Psotta
52. Antonín Krejčí
13. 11. 13 19:00 HRAB1 FinFOČUS Senioři Praha B 10. 2:1 (2:1)
Domácí byli lepším týmem, ale nedokázali své šance lépe využít a na konci utkání se strachovali o výsledek. Klail,Pavlenka
FinFOČUS Senioři Praha B
Vojtěch Ptáček – Emil Brož, Kamil Knotek, Antonín Krejčí, Vojtěch Nepraš, Jaroslav Novák, Klaus Šilhán, Jiří Skribuckij, Ladislav Šťástka vs Jan BozděchAleš Běhal, Karel Koschin, Jan Kuklínek, Bohuslav Macháček
3. Antonín Krejčí
20. Jaroslav Novák
11. Bohuslav Macháček
5. 11. 13 19:00 MOTO3 Pod parou FinFOČUS 9. 2:3 (1:0)
Domácí šťastně vyrovnali 3 minuty před koncem a vypadalo to na zaslouženou remízu, ale minutu před koncem vstřelili hosté vítěznou branku a domácím tak zbyly oči pro pláč. Smetana,Vukovič
Pod parou FinFOČUS
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Lukáš Jendřejčík, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil, Jiří Tillman, Petr Zeman vs Vojtěch Ptáček – Kamil Knotek, Antonín Krejčí, Vojtěch Nepraš, Jaroslav Novák, Martin Novák, Klaus Šilhán, Ladislav Šťástka, Jan Vacek
19., 57. Miroslav Pospíšil 33. Jan Vacek
47. Martin Novák
59. Klaus Šilhán
30. 10. 13 18:00 STER2 FinFOČUS Paintballgame.cz 8. 0:5 (0:2)
Jednoznačné utkání v režii hostů. Domácí vystřelili za celé utkání snad jen jednou na branku. Šťástka
FinFOČUS Paintballgame.cz
Vojtěch Ptáček – Lukáš Jirák, Kamil Knotek, Antonín Krejčí, Vojtěch Nepraš, Martin Novák, Jiří Skribuckij, Ladislav Šťástka vs Martin Janoušek – Tadeáš Fojt, Jan Hájek, Ladislav Hrůza, Ivan Moravec, Jakub Mráka, Tomáš Polák, Jakub Sochor
6., 45. Ivan Moravec
20. Jakub Mráka
35. Tadeáš Fojt
50. OG
16. 10. 13 18:00 STER3 FinFOČUS New Yorkers FC 6. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla lepší kondice domácích, kteří ve druhém poločase otočili skóre. Jan Zachariáš, Václav Šindelář
FinFOČUS New Yorkers FC
Vojtěch Ptáček – Emil Brož, Lukáš Jirák, Antonín Krejčí, Vojtěch Nepraš, Martin Novák, Klaus Šilhán, Jiří Skribuckij, Ladislav Šťástka, Jan Vacek vs Dominik Šašek – Ondřej Charvát, David Kubů, Ladislav Linek, Josef Novák, Petr Pahorecký, Matěj Šašek, Martin Svoboda, Lukáš Tuma
35. Klaus Šilhán
46. Jan Vacek
16. Lukáš Tuma
1. 10. 13 20:15 MOTO2 Tamu Pua 1.FC B FinFOČUS 5. 2:1 (0:0)
Tamu Pua 1.FC B FinFOČUS
Ivo Hanzelka – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Josef Hofman, Pavel Holan, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt, Jiří Navrátil vs Vojtěch Ptáček – Kamil Knotek, Antonín Krejčí, Vojtěch Nepraš, Martin Novák, Klaus Šilhán, Jiří Skribuckij, Ladislav Šťástka
40., 58. Petr Hasoň 41. Martin Novák
17. 9. 13 17:30 HRAB2 Kalparta Kids FinFOČUS 3. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Zápas hraný v klidném tempu bez zbytečných faulů. Jiří Bursík, Luděk Chmelík
Kalparta Kids FinFOČUS
František Hnátek – Zdeněk Adamec, Pavel Baroš, Peter Bulák, Emiliano Caroti, Martin Gryc, Roman Kirilov, Libor Kubelka, Jiří Kunce, Otakar Moučka, Josef Provazník vs Vojtěch Ptáček – Emil Brož, Lukáš Jirák, Kamil Knotek, Martin Kotoun, Antonín Krejčí, Vojtěch Nepraš, Martin Novák, Klaus Šilhán, Jiří Skribuckij, Ladislav Šťástka, Jan Vacek
30. Otakar Moučka
51. Jiří Kunce
56. Libor Kubelka
18. Klaus Šilhán
47. Kamil Knotek
50. Martin Kotoun
10. 9. 13 20:15 MOTO2 FinFOČUS Gekad 2. 2:1 (0:0)
Zápas se hrál nahoru dolu a spíše by utkání slušela remíza, ale domácí byli šťastnější a vyhráli. Matěj Bauer, Zdeněk Švajda
FinFOČUS Gekad
Vojtěch Ptáček – Emil Brož, Lukáš Jirák, Kamil Knotek, Antonín Krejčí, Jaroslav Novák, Martin Novák, Klaus Šilhán, Ladislav Šťástka, Jan Vacek vs Jan Vele – Štěpán Hlas, Tomáš Loukotka, David Marek, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
35. Kamil Knotek
46. Jaroslav Novák
60. Leoš Zavřel
4. 9. 13 17:00 HANSP FinFOČUS Liboc united 1. 4:0 (1:0)
Zápas s jasným výsledkem, který mluví za celý zápas. Domácí hráli sebejistě a utkání kontrolovali. Lukáš Běloušek, Miroslav Blaha
FinFOČUS Liboc united
Vojtěch Ptáček – Emil Brož, Kamil Knotek, Martin Kotoun, Martin Novák, Jiří Skribuckij, Ladislav Šťástka vs Tibor Szenczi – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Robin Král, Patrik Navrátil, Martin Wilczek