Út 24.9.13 18:15 ARIT DTS Praha Real Braník CF   (HL8F)
Út 24.9.13 19:30 ARIT Bublifuck VET Křídla Ďáblic VET B   (VL4B)
Po 11.11.13 17:45 HRAB1 Vládci Prahy Tlakové galoše   (HL4A)
Po 11.11.13 19:00 HRAB1 PFC Kodymka B Gambrinus VH   (HL7A)
St 20.11.13 17:45 HRAB2 Blok D Fešáci ve vatě   (HL7E)
St 20.11.13 19:00 HRAB2 Le Jardin Literpool United   (HL7A)

27. 11. 13 19:00 ZABEH Yakuza Tamu Pua 1.FC B 11. 3:3 (1:2)
Pohledné utkání převyšující úroveň osmé ligy. Hosté v posledních minutách neudrželi svůj náskok, a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Šťástka
Yakuza Tamu Pua 1.FC B
Martin Zyka – Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, Petr Zita vs Jiří Navrátil – Ivo Hanzelka, Petr Hasoň, Josef Hofman, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt
18. Martin Kopečný
48. Jakub Psotta
52. Vladimír Douša
23. Jiří Jiřík
28. Petr Hasoň
36. Josef Hofman
21. 11. 13 19:00 HRAB1 Tamu Pua 1.FC B Kalparta Kids 7. 6:1 (1:0)
Domácí hrající bez střídání jasně dominovali a jen přes dobrý výkon gólmana hostů nebyl rozdíl vyšší.
Tamu Pua 1.FC B Kalparta Kids
Ivo Hanzelka – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Pavel Holan, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt vs František Hnátek – Zdeněk Adamec, Pavel Baroš, Peter Bulák, Emiliano Caroti, Martin Gryc, Petr Hadraba, Roman Kirilov, Libor Kubelka, Jiří Kunce, Otakar Moučka, Petr Novák, Josef Provazník, František Srb, Petr Sudek
1., 35., 38. Pavel Holan
31., 41. Štefan Grivalský
58. OG
41. Emiliano Caroti
12. 11. 13 18:00 zzSTRE Tamu Pua 1.FC B New Yorkers FC 10. 4:1 (2:0)
Pěkné utkání, domácí měli více ze hry. Daniel Zeithaml, Tomáš Sloup
Tamu Pua 1.FC B New Yorkers FC
Jiří Vlček – Štefan Grivalský, Ivo Hanzelka, Petr Hasoň, Pavel Holan, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt vs Josef Novák – Aleš Hybner, David Kubů, Petr Pahorecký, Emanuel Rakouský, Dominik Šašek, Matěj Šašek, Martin Svoboda, Jan Sysel
13. Petr Hasoň
24., 48. Jiří Jiřík
60. Ivo Hanzelka
50. Petr Pahorecký
4. 11. 13 20:15 MOTO3 Tamu Pua 1.FC B Liboc united 9. 6:1 (0:1)
Domácí měli od začátku jasnou převahu, hosté se přesto v první půli ujali vedení. Ve druhé půli však Liboci docházely síly a ze zápasu si odnesla 6gólový debakl. Čapla, Napoleaová
Tamu Pua 1.FC B Liboc united
Ivo Hanzelka – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Josef Hofman, Pavel Holan, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt, Jiří Navrátil vs Tibor Szenczi – Daniel Gemza, Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Robin Král, Patrik Navrátil
43., 53. Petr Hasoň
45., 53., 58. Štefan Grivalský
49. Pavel Holan
22. Kamil Kejř
16. 10. 13 17:45 STOD Gekad Tamu Pua 1.FC B 6. 2:3 (1:1)
Poklidné utkání. Šťastnější tým vyhrál.
Gekad Tamu Pua 1.FC B
Jan Vele – Pavel Frühauf, Štěpán Hlas, David Marek, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora vs Ivo Hanzelka – Petr Hasoň, Josef Hofman, Pavel Holan, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt
21., 40. Cyril Mrva 25. Pavel Holan
43., 48. Jiří Jiřík
1. 10. 13 20:15 MOTO2 Tamu Pua 1.FC B FinFOČUS 5. 2:1 (0:0)
Tamu Pua 1.FC B FinFOČUS
Ivo Hanzelka – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Josef Hofman, Pavel Holan, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt, Jiří Navrátil vs Vojtěch Ptáček – Kamil Knotek, Antonín Krejčí, Vojtěch Nepraš, Martin Novák, Klaus Šilhán, Jiří Skribuckij, Ladislav Šťástka
40., 58. Petr Hasoň 41. Martin Novák
25. 9. 13 17:15 BECH GFC Tamu Pua 1.FC B 4. 0:3 (0:0)
Domácí pouze 4+1, přesto statečně bojovali celý zápas. Vítězi trvalo celkem dlouho než se střelecky prosadil. Rosenberger
GFC Tamu Pua 1.FC B
Michal Husák – Rudolf Albrecht, Lukáš Lebr, Aleš Mikulec, Jan Šída vs Jiří Navrátil – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Josef Hofman, Pavel Holan, Petr Jurečka
34., 42. Petr Hasoň
45. Pavel Holan
18. 9. 13 19:00 HRAB1 Tamu Pua 1.FC B Senioři Praha B 3. 6:1 (1:1)
Domácí působili kompaktnějším dojmem narozdíl od soupeře, jejichž rozháraný výkon stačil pouze na první poločas. V tom druhém domácí rozhodli o svém vítězství 4 brankami vtěsnanými do 3 minut. Plucar, Mlynařík
Tamu Pua 1.FC B Senioři Praha B
Jiří Navrátil – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Pavel Holan, František Jílek, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt vs Jan Bozděch – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Roman Kňap, Karel Koschin, Bohuslav Macháček
32., 57. Petr Hasoň
55., 56. Štefan Grivalský
57. Petr Jurečka
6. Bohuslav Macháček
10. 9. 13 20:15 MOTO1 Pod parou Tamu Pua 1.FC B 2. 1:1 (0:1)
Pohledné utkání s mnoha šancemi. Hodně aktivně hrající hráč hostí Mohaupt vybojoval míč a po několika kličkách vstřelil úvodní branku. Hosté byli po celou 1.půli lepší. Druhá půle začala menším tlakem domácích, který vyvrcholil ve vyrovnávací gól. Tamu pomalu odcházela fyzička a když hráč Jiřík 2xmířil těsně vedle, zůstala zasloužená remíza až do konce utkání. Jiří Štechmüller, Karel Šimek
Pod parou Tamu Pua 1.FC B
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Lukáš Jendřejčík, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Petr Zeman vs Ivo Hanzelka – Josef Hofman, Pavel Holan, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt, Jiří Navrátil
33. Marko Lozo 21. Miloš Mohaupt
4. 9. 13 17:45 STOD Tamu Pua 1.FC B Paintballgame.cz 1. 4:2 (4:2)
Zajímavé utkání, ve kterém byli domácí lepší a zaslouženě vyhráli. Tomáš Bartoněk, Martin Ochozka
Tamu Pua 1.FC B Paintballgame.cz
Radek Tvrdoň – Štefan Grivalský, Ivo Hanzelka, Petr Hasoň, Josef Hofman, Pavel Holan, František Jílek, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt, Jiří Navrátil vs Martin Janoušek – Tadeáš Fojt, Ladislav Hrůza, Ivan Moravec, Jakub Mráka, Tomáš Polák, Jakub Sochor