St 4.9.13 18:15 MIKU2 1.W.C. XXX   (HL6E)
St 4.9.13 19:30 MIKU2 Demínka B Tazmánští čertíci   (HL8G)
St 4.9.13 20:45 MIKU2 Borussia Dortšpunt B Strašnická šlechta   (HL4C)
Út 22.10.13 18:15 MIKU2 Síla vůle Tajfun AC   (HL6C)
Út 22.10.13 19:30 MIKU2 Notorkros FK GoHosp PK   (HL4B)
Út 22.10.13 20:45 MIKU2 Vibromax 1985 TJ Spoje Praha A   (HL5C)

27. 11. 13 19:30 MIKU4 Pod parou Kalparta Kids 11. 3:2 (1:1)
Utkání slušné úrovně se zaslouženou výhrou domácích. Hosté celý zápas jen brečeli a vše vyvrcholilo po závěrečném hvizdu v nedůstojný konec a hrubé nesportovní chování. Duben
Pod parou Kalparta Kids
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Martin Klouda, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil, Petr Zeman vs František Hnátek – Zdeněk Adamec, Pavel Baroš, Emiliano Caroti, Martin Gryc, Petr Hadraba, Roman Kirilov, Libor Kubelka, Jiří Kunce, Otakar Moučka
60. Libor Kubelka
21. 11. 13 19:00 HRAB2 Pod parou Senioři Praha B 7. 3:2 (2:1)
Zvítězil o něco lepší tým.
Pod parou Senioři Praha B
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Michail Čukavin, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Petr Zeman vs Jan Bozděch – Martin Bučinský, Roman Kňap, Karel Koschin, Jan Kuklínek, Bohuslav Macháček, Filip Remenec, Tomáš Vítek
20., 48. Miroslav Pospíšil
24. OG
4. Jan Kuklínek
60. Karel Koschin
13. 11. 13 18:00 STER2 Gekad Pod parou 10. 0:1 (0:1)
hosté se velmi brzy ujali vedení, které i kvůli neuznané brance Gekadu udrželi až do konce. Domácí měli sice optickou převahu, ale bez výraznějších šancí. Šťástka
Gekad Pod parou
Lukáš Vlček – Pavel Frühauf, Štěpán Hlas, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Petr Zeman
7. Dalibor Ďurák
5. 11. 13 19:00 MOTO3 Pod parou FinFOČUS 9. 2:3 (1:0)
Domácí šťastně vyrovnali 3 minuty před koncem a vypadalo to na zaslouženou remízu, ale minutu před koncem vstřelili hosté vítěznou branku a domácím tak zbyly oči pro pláč. Smetana,Vukovič
Pod parou FinFOČUS
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Lukáš Jendřejčík, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil, Jiří Tillman, Petr Zeman vs Vojtěch Ptáček – Kamil Knotek, Antonín Krejčí, Vojtěch Nepraš, Jaroslav Novák, Martin Novák, Klaus Šilhán, Ladislav Šťástka, Jan Vacek
19., 57. Miroslav Pospíšil 33. Jan Vacek
47. Martin Novák
59. Klaus Šilhán
31. 10. 13 20:45 MIKU4 GFC Pod parou 8. 1:2 (1:1)
V bojovném, ale slušně hraném zápase měli více sportovního štěstí hosté.
GFC Pod parou
Svatopluk Šváb – Rudolf Albrecht, Nikolas Girga, Michal Husák, Lukáš Lebr, Jiří Mrština, Michal Polakovič, Jan Šída vs Martin Neuschl – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Pacovský, Marek Šlégl, Jiří Tillman, Petr Zeman
16. Michal Husák 19. Jiří Tillman
49. Martin Klouda
16. 10. 13 18:15 HANSP Liboc united Pod parou 6. 6:5 (4:3)
Po vlažném začátku se domácí zmohli a obratem získali 2body do tabulky. Daniel Gregor, Jiří Zikeš
Liboc united Pod parou
Tibor Szenczi – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Patrik Navrátil, Martin Wilczek vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Petr Zeman
47. Jakub Cibulka
1. 10. 13 20:15 MOTO3 Paintballgame.cz Pod parou 5. 0:0 (0:0)
Nezáživné utkání bez šancí na obou stranách.
Paintballgame.cz Pod parou
Jakub Mráka – Tadeáš Fojt, Jan Hájek, Ladislav Hrůza, Ivan Moravec, Tomáš Polák, Jakub Sochor vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman
25. 9. 13 20:30 STER3 Pod parou Yakuza 4. 3:1 (2:0)
Domácí do tohoto zápasu vstoupili s myšlenkou získat tři body a po první půli to bylo jasně vidět - vedli 2:0. Ve druhé půli dokázali hosté snížit, ale v 58. minutě přišla poslední kulka pro host, a tím i poslední branka zápasu na konečných 3:1. Symon
Pod parou Yakuza
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Jiří Tillman vs Martin Zyka – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Pavel Pátek, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita
20., 25. Jiří Tillman
58. Martin Klouda
47. Jiří Chadima
17. 9. 13 19:15 zzDOLME New Yorkers FC Pod parou 3. 4:3 (1:2)
Skvělý zápas, který začali hosté lépe, ale postupem času se projevila širší lavička domácích, kteří v 59.minutě dokonali obrat, i tak ještě poté sahali hráči Pod parou po vyrovnání, ale tým NY podržel zkušený gólman. Oldřich Wimmer, Jiří Kašpar
New Yorkers FC Pod parou
Emanuel Rakouský – Ondřej Charvát, David Kubů, Matyáš Linek, Josef Novák, Petr Pahorecký, Dominik Šašek, Matěj Šašek, Martin Svoboda, Lukáš Tuma vs Miroslav Pospíšil – Jakub Cibulka, Michail Čukavin, Jaromír Divila, Lukáš Jendřejčík, Marko Lozo, Martin Neuschl, Marek Šlégl
33. Marko Lozo
10. 9. 13 20:15 MOTO1 Pod parou Tamu Pua 1.FC B 2. 1:1 (0:1)
Pohledné utkání s mnoha šancemi. Hodně aktivně hrající hráč hostí Mohaupt vybojoval míč a po několika kličkách vstřelil úvodní branku. Hosté byli po celou 1.půli lepší. Druhá půle začala menším tlakem domácích, který vyvrcholil ve vyrovnávací gól. Tamu pomalu odcházela fyzička a když hráč Jiřík 2xmířil těsně vedle, zůstala zasloužená remíza až do konce utkání. Jiří Štechmüller, Karel Šimek