Út 10.9.13 18:15 BECH Rudý teror Horno Porno   (HL7D)
Út 10.9.13 19:30 BECH Starci na chmelu B Hvězda VAB F.C.   (VL4B)
Út 10.9.13 20:45 BECH Spajta 1905 Ďáblice FK   (HL5C)
Pá 25.10.13 18:15 HANSP Lipodur FC A Klátiči WH   (HL8K)
Pá 25.10.13 19:30 HANSP Těžká demence PAPE Dejvice   (HL4D)
Pá 25.10.13 20:45 HANSP Pivušky FC Zde je místo ...   (HL8J)

27. 11. 13 19:00 ZABEH Yakuza Tamu Pua 1.FC B 11. 3:3 (1:2)
Pohledné utkání převyšující úroveň osmé ligy. Hosté v posledních minutách neudrželi svůj náskok, a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Šťástka
Yakuza Tamu Pua 1.FC B
Martin Zyka – Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, Petr Zita vs Jiří Navrátil – Ivo Hanzelka, Petr Hasoň, Josef Hofman, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt
18. Martin Kopečný
48. Jakub Psotta
52. Vladimír Douša
23. Jiří Jiřík
28. Petr Hasoň
36. Josef Hofman
19. 11. 13 17:30 HRAB1 Yakuza FinFOČUS 7. 6:1 (2:0)
Domácí si vytvořili v první půli dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a radují se ze zaslouženého vítězství.
Yakuza FinFOČUS
Martin Zyka – Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita vs Vojtěch Ptáček – Emil Brož, Kamil Knotek, Antonín Krejčí, Jaroslav Novák, Klaus Šilhán, Ladislav Šťástka
10., 18. Vladimír Douša
38., 55. Petr Zita
48. Matyáš Král
54. Jakub Psotta
52. Antonín Krejčí
4. 11. 13 20:15 MOTO1 Yakuza Kalparta Kids 9. 3:1 (1:1)
Utkání hrané s velkým nasazením na obou stranách. Vítězové byli fotbalovější a navíc neproměnili v 10´penaltu na ruku ve vápně. Tomáš Říha, Martin Budař
Yakuza Kalparta Kids
Martin Zyka – Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita vs František Hnátek – Zdeněk Adamec, Emiliano Caroti, Martin Gryc, Libor Kubelka, Otakar Moučka, Josef Provazník, František Srb, Petr Sudek
30. Pavel Tolar
40., 46. Jakub Psotta
26. Emiliano Caroti
16. 10. 13 17:30 ARIT GFC Yakuza 6. 0:5 (0:2)
Poměrně jednoznačné utkání ve prospěch hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Utkání převyšovalo úroveň 8.ligy. Ladislav Adamec, Ladislav Prošek
GFC Yakuza
Svatopluk Šváb – Rudolf Albrecht, Nikolas Girga, Michal Husák, Jiří Mrština, Michal Polakovič, Jan Šída vs Martin Zyka – Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, David Slezák, Pavel Tolar
20., 27. Vladimír Douša
40. Jakub Psotta
55. Matyáš Král
60. Pavel Tolar
7. 10. 13 19:30 ARIT Gekad Yakuza 8. 6:1 (4:1)
Domácí byli jednoznačně lepší po celý průběh utkání a zaslouženě vyhráli. Na jejich hře se projevila velká fanouškovská základna, která je povzbuzovala po celou dobu utkání.
Gekad Yakuza
Lukáš Vlček – David Marek, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Martin Zyka – Štěpán Čechák, Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita
10., 15. Leoš Zavřel
24. David Marek
25., 50. Cyril Mrva
59. Václav Stonáček
18. Vladimír Douša
2. 10. 13 19:00 HRAB1 Yakuza Senioři Praha B 5. 2:1 (0:1)
Zasloužené vítězství Yakuzy. Stanislav Smola
Yakuza Senioři Praha B
Martin Zyka – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Petr Zita vs Jan Bozděch – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Martin Bučinský, Roman Kňap, Karel Koschin, Jan Kuklínek, Bohuslav Macháček
40. Pavel Tolar
60. Matyáš Král
14. Karel Koschin
25. 9. 13 20:30 STER3 Pod parou Yakuza 4. 3:1 (2:0)
Domácí do tohoto zápasu vstoupili s myšlenkou získat tři body a po první půli to bylo jasně vidět - vedli 2:0. Ve druhé půli dokázali hosté snížit, ale v 58. minutě přišla poslední kulka pro host, a tím i poslední branka zápasu na konečných 3:1. Symon
Pod parou Yakuza
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Jiří Tillman vs Martin Zyka – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Pavel Pátek, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita
20., 25. Jiří Tillman
58. Martin Klouda
47. Jiří Chadima
16. 9. 13 17:45 HRAB3 Yakuza Paintballgame.cz 3. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty.
Yakuza Paintballgame.cz
Pavel PátekJiří Chadima, Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, Pavel Tolar vs Ladislav Hrůza – Tadeáš Fojt, Jan Hájek, Martin Janoušek, Ivan Moravec, Jakub Mráka, Tomáš Polák, Jakub Sochor
42. OG 22. Tadeáš Fojt
50. Jakub Sochor
9. 9. 13 18:00 STER1 Liboc united Yakuza 2. 5:2 (0:1)
Zasloužená výhra domácího týmu. Procházka M, Procházka T
Liboc united Yakuza
Tibor Szenczi – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Robin Král, Lukáš Krupička, Patrik Navrátil, Jakub Šídlo vs Martin Zyka – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Martin Kopečný, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, David Slezák, Pavel Tolar
35., 42., 43., 50. Kamil Kejř
53. Jindřich Knopp
9. Vladimír Douša
31. Jakub Psotta
2. 9. 13 18:00 STER1 New Yorkers FC Yakuza 1. 1:1 (1:1)
Oba soupeři se snažili tvořit hru což se jim ve více případech nedařilo. Ale na 8. ligu docela slušné utkání. Trnka
New Yorkers FC Yakuza
Emanuel Rakouský – Ondřej Charvát, David Kubů, Josef Novák, Petr Pahorecký, Dominik Šašek, Matěj Šašek, Lukáš Tuma vs Martin Zyka – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, David Slezák, Pavel Tolar