6. Pragochmel Blšany A 11 5 0 6 33:31 10

So 3.5.14 12:30 TEMPO Sporting Luka Opatovští kanonýři FC   (HL7I)
So 3.5.14 13:45 TEMPO A - klub 90 Bránický tank   (HL5G)
So 24.5.14 10:00 ZABEH Corleone Profesoři   (HL7H)
So 24.5.14 11:15 ZABEH Guláš FC Hashlerka THC 1993 A   (HL7H)

22. 6. 14 17:30 P2 Slavoj Legends Paraguay 11. 2:8 (0:2)
Domácí hráli v počtu 4+1, ale v první půli to příliš znát nebylo. Ve druhé půli domácím začali docházet síly a hosté toho dokázali využít a v poklidu si zastříleli. Rajniš,Dreksler
Slavoj Legends Paraguay
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil vs Jan Tyl – Adam Aussenberg, Michal Houška, Ondřej Kmoch, Jan Krouský, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl
53. Jan Tyl
8. 6. 14 18:45 P1 Drsný šrouby Slavoj Legends 10. 0:7 (0:2)
Jednoznačná záležitost hostů, kteří bylo o dvě třídy lepší. Janča
Drsný šrouby Slavoj Legends
Pavel Hájek – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Jan Křemen, David Roubal, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski, Radek Tomečka
25., 48. Radek Tomečka
28., 51. Michal Jiřík
32., 50. Jaroslav Stonawski
47. Daniel Piatak
1. 6. 14 18:45 ZAK Slavoj Legends Debakl FC 9. 1:4 (0:2)
Pohledné utkání hrané téměř bez faulů, kde se šance přelévali z jedné strany na druhou. Hosté byli fotbalovější. Jan Černohaus
Slavoj Legends Debakl FC
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski, Radek Tomečka vs Luboš Valent – Michal Osvald, Tomáš Repaský, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň
44. Jaroslav Stonawski 11., 29. Michal Osvald
49. Jan Štoncner
58. Tomáš Repaský
25. 5. 14 16:15 HANSP Šotgani Slavoj Legends 8. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Pavel Dufek, Michal Krejča
Šotgani Slavoj Legends
Jan Zlesák – David Böhm, Dušan Drličiak, Jiří Janáč vs Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski, Radek Tomečka
18. 5. 14 13:30 BECH Slavoj Legends Světlušky 7. 4:1 (4:0)
Domácí byli lepší a zaslouženě zvítězili. Václav Novotný
Slavoj Legends Světlušky
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Petr Kolář, Jan Osika, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski vs Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Oldřich Bílek, Patrik Hadrbolec, Luboš Koucký, Jan Matějka, Martin Phillip, Dan Raiser, Karel Smrž, Martin Štros, Luboš Velísek
8., 16. Petr Kolář
11. Jakub Jandus
23. Jaroslav Stonawski
50. Luboš Koucký
11. 5. 14 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Slavoj Legends 6. 1:3 (1:0)
První půle byla v rukách domácích, druhý poločas zase patřil hostům, kteří dokázali otočit výsledek a zaslouženě vyhráli.
Úžas 1.FFS Slavoj Legends
František TůmaPavel Krištůfek, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta vs Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski, Radek Tomečka
8. Brian Štamm 44. Michal Pospíšil
56. Jaroslav Stonawski
60. Michal Jiřík
4. 5. 14 17:30 MIKU1 S.T.R.U.P. Slavoj Legends 5. 3:2 (1:0)
Vypadalo to na jednoznačné vítězství domácích, ale totálně vypustili závěr a málem je to stálo vítězství. Smetana, Bartůněk
S.T.R.U.P. Slavoj Legends
Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Petr Uvízl vs Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski
10., 50. Filip Ondruš
37. Petr Padevět
55. Michal Jiřík
59. Daniel Piatak
27. 4. 14 18:45 P3 Slavoj Legends Sever 1.FC 4. 2:1 (0:1)
Šťastně otočené utkání, které nabídlo hezkou fotbalovou podívanou. Domácí hráli celý zápas bez střídání, ale to jim nezbránilo k zisku obou bodů. Dufek
Slavoj Legends Sever 1.FC
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski vs Roman Kuba – Karel Frankota, Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Vydra
50. Daniel Piatak
54. Jaroslav Stonawski
16. Rostislav Pulkrab
13. 4. 14 18:45 DABLI Pragochmel Blšany A Slavoj Legends 3. 5:2 (2:1)
Jan Čulík, Tomáš Vavřina
Pragochmel Blšany A Slavoj Legends
Jan Štrauf – Matouš Faltus, Jaroslav Grau, Patrik Mališ, Michal Piskáček, Jan Svoboda, Pavel Vaněček, Zdeněk Vosmík vs Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jan Zemina
9., 20. Pavel Vaněček
45., 59., 59. Michal Piskáček
16. Michal Pospíšil
6. 4. 14 18:45 MIKU2 Slavoj Legends Puk PFC 2. 3:4 (3:1)
V první půli hrozil Slavoj brejky a v poločase vedl o dvě branky. Pak ale odešel fyzicky a techničtější Puk ho udolal. Šišák