So 19.4.14 10:00 BECH Huňáč PK Hoptajch team   (HL6H)
So 19.4.14 11:15 BECH A.F.K. Hustá pěna FC   (HL7I)
So 17.5.14 08:45 TEMPO Prague United Alej FK B   (HL6H)
So 17.5.14 10:00 TEMPO Karcinogenní Tuscarora A   (HL2B)
So 17.5.14 11:15 TEMPO ABCOM Devils of Zderaz   (HL5G)

22. 6. 14 17:30 DEKAN Pragochmel Blšany A Úžas 1.FFS 11. 7:4 (5:2)
Pohledné utkání, ve kterém zaslouženě zvítězil lepší tým domácích. Vojtěch Roubíček, Dominik Behan
Pragochmel Blšany A Úžas 1.FFS
Jan Svoboda – Matouš Faltus, Jaroslav Grau, Antonín Neumann, Michal Piskáček, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček, Zdeněk Vosmík vs František Tůma – Pavel Krištůfek, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček
40., 49. Pavel Krištůfek
8. 6. 14 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Šotgani 10. 3:8 (1:4)
Domácí díky nemožnosti střídat v horkém počasí odešli fyzicky a soupeř toho tak dokázal využít. Klail
Úžas 1.FFS Šotgani
František Tůma – Jaroslav Malatinec, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta vs David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Lukáš Poláček, Jan Zlesák
6., 51. Brian Štamm
41. Marek Rotbauer
14., 18., 42., 52., 58. Lukáš Poláček
26., 29. David Böhm
40. Jan Zlesák
1. 6. 14 17:30 DEKAN Puk PFC Úžas 1.FFS 9. 11:2 (1:1)
Jednoznačný druhý poločas rozhodl. Josef Suchánek, Ervín Schün
Puk PFC Úžas 1.FFS
Matěj Havlík – Pavel Černý, Martin Čížek, David Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal vs Jaroslav Malatinec – Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta, František Tůma
16., 35., 40., 42., 55. Filip Sobota
39., 43. Vojtěch Kupilík
48., 53., 56. Jan Špinka
51. Jan Slabý
28. Jan Šťovíček
45. František Tůma
25. 5. 14 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Světlušky 8. 6:3 (2:2)
V bojovném a vyrovnaném utkání šli oba soupeři do 2.pol. za stavu 2:2. Světlušky se rychle ujaly vedení, ale Úžas srovnal a v závěru měl více sil, zápas otočil a v poslední minutě dvěma slepenými góly navýšil skóre na 6:3. Čapla J., Čapla M.
Úžas 1.FFS Světlušky
František Tůma – Jiří Jelínek, Pavel Krištůfek, Ondřej Lipták, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta, Matyáš Verner vs Jiří Krupka – Patrik Hadrbolec, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Martin Phillip, Dan Raiser, Karel Smrž, Martin Štros, Luboš Velísek
20. Patrik Hadrbolec
18. 5. 14 18:45 MIKU2 Klikaři FC Úžas 1.FFS 7. 9:1 (2:1)
Jednoznačné utkání hrané v duchu fair-play. Stanislav Gregor, Martin Provazník
Klikaři FC Úžas 1.FFS
Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, David Cholenský, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora vs František Tůma – Pavel Krištůfek, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček
2., 45. Petr Malina
24. David Šimera
40. Karel Andrle
43., 59. Jiří Andrle
50., 53., 54. Jakub Stejskal
10. Brian Štamm
11. 5. 14 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Slavoj Legends 6. 1:3 (1:0)
První půle byla v rukách domácích, druhý poločas zase patřil hostům, kteří dokázali otočit výsledek a zaslouženě vyhráli.
Úžas 1.FFS Slavoj Legends
František TůmaPavel Krištůfek, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta vs Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski, Radek Tomečka
8. Brian Štamm 44. Michal Pospíšil
56. Jaroslav Stonawski
60. Michal Jiřík
4. 5. 14 18:45 HANSP Paraguay Úžas 1.FFS 5. 8:1 (3:1)
Jasné a přesto nervózní utkání, hlavně ze strany poražených. Zdeněk Sekavec, Jaroslav Lhota
Paraguay Úžas 1.FFS
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Michal Houška, Jan Krouský, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl vs František Tůma – Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta
5., 32., 47. David Pochobradský
11. Josef Švanda
23., 59., 60. Marek Šída
49. Jan Mackovič
7. Marek Rotbauer 56. František Tůma
27. 4. 14 15:00 DEKAN Úžas 1.FFS S.T.R.U.P. 4. 1:8 (0:2)
Vcelku pohledné utkání hrané nahoru dolů, jen góly padaly jen na jednu stranu. Michal Koudelka, Michal Koudelka
Úžas 1.FFS S.T.R.U.P.
Jan Šusta – Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, František Tůma, Matyáš Verner vs Petr Uvízl – Jaroslav Carva, Ondřej Jeník, Luděk Lhotský, Filip Ondruš, Michal Stárek, Milan Tima
41. Brian Štamm 9. Petr Uvízl
14., 36., 47. Filip Ondruš
37. Milan Tima
45., 55. Ondřej Jeník
59. Luděk Lhotský
13. 4. 14 17:30 DEKAN Drsný šrouby Úžas 1.FFS 3. 3:2 (1:2)
V utkání rozhodla lepší koncovka domácího týmu, na pohled utkání bylo vyrovnané. Boubín,Pavel
Drsný šrouby Úžas 1.FFS
David Roubal – Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Petr Kalaš, Jan Křemen, Michal Roubal, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Jaroslav Malatinec – Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta, Matyáš Verner
22. Tomáš Zídek
49. Pavel Hájek
58. David Roubal
27., 30. Jan Šťovíček 59. Brian Štamm
6. 4. 14 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Sever 1.FC 2. 1:2 (0:1)
V 1.půli lepší Sever se ve druhém pol. dostal pod tvrdý tlak domácích. Ti ovšem dokázali využít pouze jednu šanci a v závěru ještě z brejku přišli i o bod. Kohout, Grela
Úžas 1.FFS Sever 1.FC
František Tůma – Pavel Krištůfek, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta, Matyáš Verner vs Roman Kuba – Karel Frankota, Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský, Petr Vydra
49. Jan Šusta 6. Petr Kvapil
59. Jiří Štědronský
30. 3. 14 18:45 ZAK Debakl FC Úžas 1.FFS 1. 4:3 (2:2)
Kvalitní a oku lahodící utkání, které nabídlo drama až do konce. Možná by více slušela remíza. Hráno ve velkém nasazení, férově a útočně. Pavel Potměšil, Miroslav Neubauer