So 5.4.14 08:45 P2 Kanonýři Homogen 1.FC A   (HL8L)
So 5.4.14 10:00 P2 S.N.F. B Nulová šance   (HL6H)
So 21.6.14 08:45 P3 Šnek FC A Alej FK B   (HL6H)
So 21.6.14 10:00 P3 Stars beer Samson Žižkov 1.FC   (HL7H)
So 21.6.14 11:15 P3 Prtzalona C.F. Blizzard ZM   (HL8K)

22. 6. 14 17:30 TEMPO Sever 1.FC Puk PFC 11. 1:7 (0:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. V první půli to ještě bylo celkem vyrovnané, ale ve druhé hosté zabrali a jednoznačně domácí přehráli. Janča,Horák
Sever 1.FC Puk PFC
Roman Kuba – Karel Frankota, Petr Kvapil, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Vydra vs Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Tomáš Podvín, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Eduard Vítek, Radek Zukal
45. Petr Vydra 1., 41. Jan Špinka
44., 49., 55. Filip Sobota
50. Tomáš Podvín
53. Radek Zukal
8. 6. 14 18:45 DABLI Puk PFC Pragochmel Blšany A 10. 3:1 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém se ve 2. půli více prosazoval Puk, který navíc své šance dokázal proměnit. Lukáš Pitelka, Sebastián Šulc
Puk PFC Pragochmel Blšany A
Matěj Havlík – Pavel Černý, Martin Čížek, David Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Jan Špinka, Eduard Vítek vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Michal Piskáček, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček, Zdeněk Vosmík
13. Martin Čížek
34., 47. Vojtěch Kupilík
8. Patrik Tomášek
1. 6. 14 17:30 DEKAN Puk PFC Úžas 1.FFS 9. 11:2 (1:1)
Jednoznačný druhý poločas rozhodl. Josef Suchánek, Ervín Schün
Puk PFC Úžas 1.FFS
Matěj Havlík – Pavel Černý, Martin Čížek, David Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal vs Jaroslav Malatinec – Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta, František Tůma
16., 35., 40., 42., 55. Filip Sobota
39., 43. Vojtěch Kupilík
48., 53., 56. Jan Špinka
51. Jan Slabý
28. Jan Šťovíček
45. František Tůma
25. 5. 14 18:45 MIKU2 Klikaři FC Puk PFC 8. 2:2 (1:1)
Utkání hrané v rychlém tempu, kterému remíza sluší. Petr Kratochvíl
Klikaři FC Puk PFC
Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal vs Matěj Havlík – Pavel Černý, David Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal
3. David Šimera
38. Petr Malina
16. Vojtěch Kupilík
36. Pavel Černý
18. 5. 14 18:45 HANSP Puk PFC Paraguay 7. 7:3 (4:1)
V oboustranně útočném duelu zvítězili domácí jak díky svému umu, tak i díky faktu, že soupeř neměl nikoho na střídání. Kyjak, Čapla M.
Puk PFC Paraguay
Matěj Havlík – Pavel Černý, Martin Čížek, David Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Jan Špinka, Radek Zukal vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Michal Holík, Michal Houška, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl
57. Michal Holík
11. 5. 14 17:30 DABLI Drsný šrouby Puk PFC 6. 0:5 (0:4)
Puk již v prvním poločase drsně přitáhl Šrouby a zaslouženě zvítězil. Jiří Hron, Jan Beneš
Drsný šrouby Puk PFC
Tomáš Zahrádka – Petr Boháč, Pavel Hájek, David Roubal, Michal Roubal, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Matěj Havlík – Pavel Černý, David Draisaitl, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Eduard Vítek
10., 12. Filip Sobota
24. David Draisaitl
30., 50. Eduard Vítek
5. Jan Slabý
4. 5. 14 18:45 ZAK Puk PFC Debakl FC 5. 4:7 (1:4)
Hosté drželi otěže zápasu pevně v rukou už od prvních minut utkání. Trnka
Puk PFC Debakl FC
Radek Zukal – Pavel Černý, Martin Čížek, Matěj Havlík, Filip Sobota, Jan Špinka vs Luboš Valent – Michal Osvald, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň
55. Marek Šifta
27. 4. 14 16:15 HANSP Šotgani Puk PFC 4. 1:7 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil! Hosté si nenechali vzít kontrolu nad utkáním.
Šotgani Puk PFC
David Böhm – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Matěj Havlík – Pavel Černý, Martin Čížek, David Draisaitl, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka
13. Jiří Šrámek 6., 22., 26. Pavel Černý
35., 41., 58. Jan Špinka
59. Filip Sobota
21. 4. 14 17:30 MIKU4 Puk PFC S.T.R.U.P. 1. 4:3 (3:0)
Utkání hrané bez zbytečných faulů, ve kterém vyhrál o gól šťastnější celek domácích. Zdeněk Zimovčák
Puk PFC S.T.R.U.P.
Matěj Havlík – Pavel Černý, Martin Čížek, David Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal vs Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Petr Lustig, Filip Ondruš, Michal Stárek, Petr Uvízl, Tomáš Veverka
9., 18. Filip Sobota
26. Radek Zukal
49. Jan Špinka
51. Petr Lustig
53. Ondřej Jeník
56. Jakub Kronus
13. 4. 14 13:30 BECH Puk PFC Světlušky 3. 1:3 (1:3)
Rychlé, ale i dost vyhecované utkání, a to především "díky" hostům. Často se více řečnilo než hrálo. Hosté měli více štěstí v koncovce. Rosenberger
Puk PFC Světlušky
Matěj Havlík – Pavel Černý, Martin Čížek, David Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Špinka, Radek Zukal vs Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Oldřich Bílek, Patrik Hadrbolec, Lukáš Hykl, Luboš Koucký, Jan Matějka, Martin Phillip, Dan Raiser, Karel Smrž
17. Pavel Černý 58 Radek Zukal 6. Tomáš Bárta
25. Luboš Koucký
28. Lukáš Hykl
12. Oldřich Bílek
58. Martin Phillip
6. 4. 14 18:45 MIKU2 Slavoj Legends Puk PFC 2. 3:4 (3:1)
V první půli hrozil Slavoj brejky a v poločase vedl o dvě branky. Pak ale odešel fyzicky a techničtější Puk ho udolal. Šišák