So 5.4.14 11:15 HANSP Samson Žižkov 1.FC Tak dort jo   (HL7H)
So 5.4.14 12:30 HANSP Pfefrs FC Made in Košíře   (HL7I)
Ne 18.5.14 18:45 P3 Caroil VET Old boys Bohemia Chips   (VL4E)
Ne 18.5.14 20:00 P3 ONBLACK Sestra Sojka   (HL8N)

22. 6. 14 13:45 DEKAN PPPO F3N FC B 11. 6:1 (2:0)
Hosté zas tak marní nebyli, než ukazuje konečný výsledek. Bez možnosti střídání však hostům rychle ubývali síly, a to se ukázalo zejména v nedůrazné koncovce. Procházka
PPPO F3N FC B
Pavel Tuč – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Tomáš Duda, Šimon Kasl, Petr Sluka, Jan Vyšín vs Adam Pažout – Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Matěj Plachý, Marek Teller
25., 36., 50. Ondřej Čerbačeský
29. Tomáš Duda
34., 52. Michal Blažek
32. Martin Kratochvíl
8. 6. 14 18:30 HOSTI F3N FC B Parukářka FC 10. 0:2 (0:0)
Utkání příliš krásy nepobralo, hosté dlouho ztroskotávali na výborném gólmanovi  domácích. Nakonec přeci jen dva góly vsítili a zaslouženě vyhráli. Procházka
F3N FC B Parukářka FC
Martin Kratochvíl – Pavel Hodura, Tomáš Klička, Petr Kratochvíl, Martin Landa, Matěj Plachý vs Jindřich Ornst – Jiří Čihák, Radim Fischer, Martin Hodboď, Jiří Janoušek, Aleš Jirásek, Jiří Ornst, Jan Šimek, Igor Usik
40. Jiří Čihák
60. Aleš Jirásek
1. 6. 14 16:15 P1 Medvědi B F3N FC B 9. 6:3 (5:1)
Hosté v prvních deseti minutách zazdili tutovky, poté inkasovali. Dvě branky a už se nechytli. Poklidný zápas skoro bez obran. Kohout
Medvědi B F3N FC B
Leoš Rotter – Robert Hlubuček, Michal Lávička, Pavol Štofej, Jan Zachar, Petr Želechovský vs Adam Pažout – Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Matěj Plachý, Marek Teller
8., 25. Michal Lávička
10. Petr Želechovský
17., 57. Jan Zachar
20. Pavol Štofej
3. Martin Kratochvíl
32., 59. Matěj Plachý
25. 5. 14 18:45 DABLI F3N FC B Integrita Jinonice 8. 1:5 (0:1)
Nebýt domácího gólmana, který za katastrofickou obranou předváděl skvělé zákroky, rozdíl ve skóre by byl jistě větší. Klail
F3N FC B Integrita Jinonice
Petr Kratochvíl – Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek vs Jan Kotrč – Jan Beneš, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Jan Matějka, Matěj Štrébl
45. Marek Teller 18. Matěj Štrébl
32. Jakub Hrabě
44., 49. Jan Beneš
53. Jan Kalaš
11. 5. 14 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC F3N FC B 7. 5:2 (1:1)
V první půli velmi vyrovnané. V druhé půli jasně lepší Prosek. Zatím co domácí gólman ve druhé půli nepustil skoro nic za svá záda, hostující pustil skoro vše. Hosté v závěru pouze korigovali. Pavel Kreuz, Vladimír Zika
Hattrick Prosek FC F3N FC B
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek vs Adam Pažout – Pavel Hodura, Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek
2., 32. Miroslav Bořil
42., 44. Jiří Březina
46. Miroslav Bořil
6. Marek Teller
60. Martin Kratochvíl
4. 5. 14 13:45 P3 F3N FC B Guinness AC 6. 2:4 (1:2)
Hosté neproměnili několik šancí, ale na vítězství jim to stačilo. Procházka M.
F3N FC B Guinness AC
Petr Kratochvíl – Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller vs Jan Zelenka – Daniel Fára, Petr Kain, Pavel Majringer, Petr Mánek, Martin Musílek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral
25. Martin Kratochvíl
53. Martin Landa
20. Marek Vybíral
27. Martin Musílek
44., 60. Daniel Fára
27. 4. 14 12:30 P2 F3N FC B A.Č.A.B. FC 5. 1:7 (1:4)
Domácí předvedli ostudný výkon, o vítězi nebylo od prvních minut pochyb. Procházka M., Procházka T.
F3N FC B A.Č.A.B. FC
Petr Kratochvíl – Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller vs Jakub Doležal – Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk
24. Marek Teller 2. Jiří Princ
10., 56. Josef Černý
11., 22., 44., 54. Petr Šveněk
21. 4. 14 16:15 ZAK Bröndby codein IF F3N FC B 4. 2:1 (1:1)
Hostům nepomohla ani dlouhá přesilovka, jediný gól z penalty je prostě málo. Bröndby podalo statečný výkon a překvapivě bere oba body. Procházka
Bröndby codein IF F3N FC B
Aleš Řeřicha – Robert Franěk, Marek Gallo, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Petr Kratochvíl – Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek
9. Robert Franěk
46. Matouš Vacík
24 Robert Franěk 24. Marek Teller
13. 4. 14 17:30 P1 F3N FC B Beerchester United 3. 2:1 (1:0)
Vítězství lepšího týmu. Kučera, Mlynařík
F3N FC B Beerchester United
Petr Kratochvíl – Pavel Hodura, Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Tomáš Urbánek vs Norman David – Miroslav Čanecký, Tomáš Dostál, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Pavel Štěpánek, Filip Vacek, Petr Vítek
28., 43. Martin Kratochvíl 42. Tomáš Dostál
6. 4. 14 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC F3N FC B 2. 3:5 (2:3)
Utkání velmi rychlé a technicky pěkné. Zasloužená výhra hostů. Martin Sumerauer, Milan Srníček