17. 11. 14 15:00 P1 Černý pumy Rychlí banáni 10. 5:1 (2:0)
Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a po zásluze vyhráli. Procházka M.
Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Václav Šmíd, Jindřich Špaček, Martin Valíček, Rostislav Vyhnálek vs Jan Mrázek – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, Petr Pohlodko, Alexander Šafařík Pštrosz, Miloš Vaníček
57. Martin Smetana
59. Martin Valíček
44 Taras Andriychuk 42. Petr Pohlodko
9. 11. 14 15:00 P1 Texas N.Strašecí FC Černý pumy 9. 3:4 (0:1)
Pohledné utkání z obou stran. Napínavé až do konce. Nakonec rozhodl rozdíl z prvního poločasu. Kohout
Texas N.Strašecí FC Černý pumy
Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Petr Jindra, Tomáš Kouklík, Václav Macháň, Jiří Pelc, David Scharf, Dominik Štoger, Radek Volf, Jan Vondráček vs Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Pavel Diviš, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Václav Šmíd, Jindřich Špaček, Martin Valíček
49. Dominik Štoger
55. Jan Vondráček
60. David Scharf
17. Jan Nosek
37., 50. Martin Smetana
60. Martin Valíček
2. 11. 14 15:00 P1 Černý pumy Gang of Jan Palach 8. 0:3 (0:1)
Podprůměrné utkání. Martin Suchý, Petr Zouza
Černý pumy Gang of Jan Palach
Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jindřich Špaček, Martin Valíček, Rostislav Vyhnálek vs Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Štefan Borovský, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Michal Müller, Daniel Plecháč
16. Adam Blažek
46. Michal Müller
50. Tomáš Maxa
19. 10. 14 15:00 P1 Černý pumy Dropa FC A 6. 6:1 (3:1)
Klidné utkání, zasloužená výhra domácích.
Černý pumy Dropa FC A
Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jindřich Špaček, Martin Valíček, Rostislav Vyhnálek vs Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Daniel Budinský, Patrik Gregor, Jakub Suchel
2., 51. Rostislav Vyhnálek
28. Martin Smetana
29. Taras Andriychuk
44., 60. Jan Nosek
20. Jiří Blažek
12. 10. 14 15:00 P1 Černý pumy WTF 5. 1:2 (0:2)
Pohledné utkání plné brejků. I přes poločasové vedení hostů se domácí do konce nevzdávali. Za druhou půli by si zasloužili alespoň bod.
Černý pumy WTF
Tomáš Malina – Pavel Diviš, Petr Jandourek, Michal Lasko, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jindřich Špaček, Rostislav Vyhnálek vs Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Jan Gregor, Martin Hakl, Petr Kavka, Michal Průša, Marek Ulrich
32. Oleksiy Shmalyuk 8. Antonín Beránek
29. Josef Bartoš
5. 10. 14 15:00 P3 Drsný šrouby Černý pumy 7. 2:1 (1:0)
Velmi pěkné a bojovné utkání. Vyhrál šťastnější tým. Jan Tlusťák, Miroslav Macháček
Drsný šrouby Černý pumy
David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Michal Roubal, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jindřich Špaček, Martin Valíček, Rostislav Vyhnálek
20., 45. Tomáš Zídek 34. Martin Smetana
28. 9. 14 15:00 P1 Bohnice United Černý pumy 4. 1:1 (1:0)
Remíza je zasloužená. Po rychlém tempu z prvního poločasu byl již druhý pohodovější. Český
Bohnice United Černý pumy
Václav Pěnkava – Daniel Douša, Adam Friedl, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, Martin Šefr vs Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Pavel Diviš, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Václav Šmíd, Jindřich Špaček, Rostislav Vyhnálek
2. Adam Friedl 37 Dominik Pomahač 38. Michal Lasko 46. Václav Šmíd
49. Michal Lasko
21. 9. 14 15:00 P1 Černý pumy Benda OFC 3. 0:0 (0:0)
Zajímavý zápas, ale branky nepadaly, no zřejmě kvalita brankářů se projevila. Hošek
Černý pumy Benda OFC
Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Martin Smetana, Jindřich Špaček, Martin Valíček, Rostislav Vyhnálek vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Viktor Lukáš, Michal Mach, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
14. 9. 14 17:30 SCBEC Ukradený širáci Černý pumy 2. 1:5 (0:3)
Na hřišti velmi malých rozměrů se hodně bojovalo. Hosté byli lepší v bránění a zaslouženě vyhráli. Procházka M., Procházka T.
Ukradený širáci Černý pumy
Petr Železný – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Tomáš Svoboda vs Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Pavel Diviš, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Václav Šmíd, Jindřich Špaček, Martin Valíček, Rostislav Vyhnálek
38. Miroslav Havlík 9., 51. Václav Šmíd
18. Oleksiy Shmalyuk
27. OG
39. Martin Smetana
54. Oleksiy Shmalyuk
7. 9. 14 15:00 P1 Černý pumy Strážci Pomeranče 1. 6:0 k.
Živé utkání v jehož první půlce se výrazně prosadili hosté. Ve druhé půlce ale domácí zvrátili vítězství na svou stranu. Trnka