So 6.9.14 11:15 LITVI Hustá pěna FC Ontosport   (HL7I)
So 6.9.14 12:30 LITVI Bratři v lihu FC Sexy prdelky   (HL8L)
Ne 5.10.14 18:45 DEKAN Caroil VET Marná snaha VET   (VL4E)
Ne 5.10.14 20:00 DEKAN DDR FC Alkmar   (HL8O)

30. 11. 14 17:30 MIKU2 Gang of Jan Palach WTF 11. 7:2 (1:1)
Utkání vysoké úrovně, v 1.půli se hosté drželi, druhou půli již přesvědčivě ovládli domácí. Dan Souček, Josef Münzberger
Gang of Jan Palach WTF
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Štefan Borovský, Radek David, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč vs Tomáš Michálek – Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Martin Hakl, Oleksandr Kovalenko, Michal Průša, Marek Ulrich
4. Radek David
32., 38., 41. Dan Heuer
43. Petr Ješeta
52., 53. Tomáš Maxa
17., 56. Oleksandr Kovalenko
17. 11. 14 16:15 ZABEH WTF Ukradený širáci 10. 3:4 (1:1)
Bojovné utkání, které domácí protahovali zbytečnými řečmi. Vyhrál disciplinovanější a koncentrovanější tým.
WTF Ukradený širáci
Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Martin Hakl, Petr Kavka, Oleksandr Kovalenko, Michal Průša, Marek Ulrich vs Ondřej Pecha – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Jakub Lerbletier, Vladimír Novák, Miloslav Pokorný, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
58. Miroslav Havlík
9. 11. 14 16:15 ZABEH Drsný šrouby WTF 9. 2:5 (1:1)
Hosté zabrali v posledních minutách, dali branky a vyhráli. Janča
Drsný šrouby WTF
David Roubal – Petr Boháč, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Martin Hakl, Petr Kavka, Oleksandr Kovalenko, Michal Průša, Marek Ulrich
25. Michal Roubal
45. Pavel Hájek
27. Václav Bartoníček
40., 51., 58., 59. Lukáš Bartoníček
2. 11. 14 16:15 ZABEH WTF Strážci Pomeranče 8. 6:0 k.
26. 10. 14 16:15 ZABEH Dropa FC A WTF 7. 1:9 (1:2)
Zasloužená výhra hostů.
Dropa FC A WTF
Jan Horn – Jiří Blažek, Daniel Budinský, Patrik Gregor, Miroslav Horák, Pavel Jančovič, Jakub Suchel, Martin Vávra vs Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Martin Hakl, Petr Kavka, Oleksandr Kovalenko, Michal Průša, Marek Ulrich
1. Jiří Blažek 19., 48. Lukáš Bartoníček
20. Josef Bartoš
38. Oleksandr Kovalenko
46., 55., 60. Petr Kavka
50. Marek Ulrich
58. Václav Bartoníček
19. 10. 14 16:15 ZABEH WTF s.Oliver A 6. 3:2 (3:1)
Velmi bojovné utkání. Hosté zaspali v prvním poločase a už nedokázali vyrovnat. Antonín Měchura, Zdeněk Grůša st.
WTF s.Oliver A
Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Martin Hakl, Petr Kavka, Oleksandr Kovalenko, Michal Průša, Marek Ulrich vs Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Marek Fiedler, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Radek Tůma, Martin Valenta
21., 24., 26. Lukáš Bartoníček 28., 43. Martin Valenta
12. 10. 14 15:00 P1 Černý pumy WTF 5. 1:2 (0:2)
Pohledné utkání plné brejků. I přes poločasové vedení hostů se domácí do konce nevzdávali. Za druhou půli by si zasloužili alespoň bod.
Černý pumy WTF
Tomáš Malina – Pavel Diviš, Petr Jandourek, Michal Lasko, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jindřich Špaček, Rostislav Vyhnálek vs Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Jan Gregor, Martin Hakl, Petr Kavka, Michal Průša, Marek Ulrich
32. Oleksiy Shmalyuk 8. Antonín Beránek
29. Josef Bartoš
28. 9. 14 16:15 ZABEH WTF Rychlí banáni 4. 9:4 (4:3)
Jasná převaha domácích týmu, podle toho zápas dopadl.
WTF Rychlí banáni
Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Antonín Beránek, Jan Gregor, Martin Hakl, Petr Kavka, Marek Ulrich vs Jan Krátký – Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, Petr Pohlodko, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
10., 15., 28. Petr Kavka
23., 43. Marek Ulrich
46., 47., 59. Lukáš Bartoníček
60. Martin Hakl
18., 21., 30., 45. Jakub Vaníček
21. 9. 14 16:15 ZABEH Bohnice United WTF 3. 2:2 (2:1)
Herně vyrovnané, chvilkama vyhrocené, utkání, které ale zaslouženě nenašlo vítěze. Miroslav Svoboda
Bohnice United WTF
Václav Pěnkava – Miroslav Čermák, Jiří Čihák, Daniel Douša, Adam Friedl, Patrik Grygera, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, Jan Stejspal vs Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Martin Hakl, Petr Kavka, Michal Průša
20. Tomáš Rájecký
30. Adam Friedl
5., 36. Lukáš Bartoníček
14. 9. 14 16:15 ZABEH WTF Texas N.Strašecí FC 2. 4:6 (2:3)
Utkání výborné úrovně rozhodla fyzická kondice a jeden hráč na střídání na straně hostů. Čapla
WTF Texas N.Strašecí FC
Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Antonín Beránek, Petr Kavka, Michal Průša vs Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Petr Jindra, David Scharf, Dominik Štoger, Jan Svoboda, Radek Volf