So 27.9.14 08:45 DEKAN Alej FK B Hashlerka THC 1993 A   (HL6I)
So 27.9.14 10:00 DEKAN Atletico de Toranja Catchers SC   (HL8L)
Čt 4.12.14 19:00 P3 Válcovna plechu FC Atlético Cerveza   (HL8G)
Čt 4.12.14 20:15 P3 Tralalalala Dynamo Prak   (HL6F)

30. 11. 14 17:30 MIKU2 Gang of Jan Palach WTF 11. 7:2 (1:1)
Utkání vysoké úrovně, v 1.půli se hosté drželi, druhou půli již přesvědčivě ovládli domácí. Dan Souček, Josef Münzberger
Gang of Jan Palach WTF
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Štefan Borovský, Radek David, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč vs Tomáš Michálek – Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Martin Hakl, Oleksandr Kovalenko, Michal Průša, Marek Ulrich
4. Radek David
32., 38., 41. Dan Heuer
43. Petr Ješeta
52., 53. Tomáš Maxa
17., 56. Oleksandr Kovalenko
17. 11. 14 20:00 P2 Drsný šrouby Gang of Jan Palach 10. 0:3 (0:1)
Domácí své šance nedali a když dohrávali zápas 25 minut o zraněného hráče, bylo rozhodnuto. Zasloužená výhra hostů. Smetana
Drsný šrouby Gang of Jan Palach
David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek David, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Michal Müller, Daniel Plecháč
11. Daniel Plecháč
39. Adam Blažek
58. Demien Angelo Bambur
9. 11. 14 20:00 SCBEC Gang of Jan Palach Dropa FC A 9. 5:1 (2:0)
Vítězové byli sehranější, ale přesto poražení bojovali. Utkání proběhlo bez problémů. Jiří Sedláček, Martin Sumerauer
Gang of Jan Palach Dropa FC A
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Štefan Borovský, Radek David, Pavel Doleček, Dan Heuer, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč vs Martin Vávra – Martin Babička, Daniel Budinský, Patrik Gregor, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Vít Janoušek, Jakub Suchel
11. Pavel Doleček
28., 56. Adam Blažek
37. Tomáš Maxa
46. Dan Heuer
59. Miroslav Horák
2. 11. 14 15:00 P1 Černý pumy Gang of Jan Palach 8. 0:3 (0:1)
Podprůměrné utkání. Martin Suchý, Petr Zouza
Černý pumy Gang of Jan Palach
Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jindřich Špaček, Martin Valíček, Rostislav Vyhnálek vs Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Štefan Borovský, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Michal Müller, Daniel Plecháč
16. Adam Blažek
46. Michal Müller
50. Tomáš Maxa
26. 10. 14 18:45 P2 Gang of Jan Palach Bohnice United 7. 6:0 (1:0)
Utkání slušné úrovně vyrovnaného průběhu skončilo těsnou výhrou hostů. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Gangu pro neoprávněný start hráče v týmu Bohnice United. Trnka
Gang of Jan Palach Bohnice United
Michal Müller – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Štefan Borovský, Radek David, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Daniel Plecháč vs Jiří Čihák – Patrik Botoš, Daniel Douša, Daniel Hrych, Václav Pěnkava, Tomáš Rájecký, David Tůma
25. Adam Blažek 33. Daniel Hrych
51. David Tůma
19. 10. 14 16:15 P2 Benda OFC Gang of Jan Palach 6. 0:6 (0:1)
Průměrné utkání, více bojovnosti než fotbalovosti.
Benda OFC Gang of Jan Palach
Bohumil Váňa – Jan Heinrich, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Lukáš Fremut – Adam Blažek, Štefan Borovský, Radek Dán, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč
2. Petr Ješeta
32. Adam Blažek
45. Dan Heuer
48., 51., 59. Tomáš Maxa
12. 10. 14 17:30 SCBEC Gang of Jan Palach Ukradený širáci 5. 2:1 (0:0)
V první půli se moc nedařilo oboum týmům. Druhá půle byla o něco lepší, ale vyhráli domácí.
Gang of Jan Palach Ukradený širáci
Michal Müller – Demien Angelo Bambur, Štefan Borovský, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč vs Ondřej Pecha – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Vladimír Novák, Miloslav Pokorný, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
41. Pavel Doleček
43. Daniel Plecháč
37. Petr Kubalík
5. 10. 14 20:00 P2 Gang of Jan Palach Texas N.Strašecí FC 1. 5:1 (2:0)
Domácí využili snad všechny své šance a zaslouženě zvítězili. Husák
Gang of Jan Palach Texas N.Strašecí FC
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Štefan Borovský, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Tomáš Maxa, Michal Müller, Daniel Plecháč vs Lukáš Běloušek – Petr Jindra, Tomáš Kouklík, Václav Macháň, David Mrnka, Jiří Pelc, Dominik Štoger, Radek Volf, Jan Vondráček
3. Tomáš Maxa
9. Petr Ješeta
39., 58. Michal Müller
43. Dan Heuer
49. Dominik Štoger
28. 9. 14 13:30 BECH Strážci Pomeranče Gang of Jan Palach 4. 0:6 k.
Vyrovnané utkání s řadou šancí, které ale zůstaly nevyužity. Michal Antonický
Strážci Pomeranče Gang of Jan Palach
Richard Zandt – David Chott, Marek Mikšovský, Tomáš Prokš, Slavomír Stárek, David Šťastný, Petr Tinka vs Lukáš Fremut – Štefan Borovský, Radek Dán, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Michal Müller, Daniel Plecháč, Adam Suchomel
47. Petr Tinka 23. Tomáš Maxa
21. 9. 14 18:45 ZABEH Gang of Jan Palach s.Oliver A 3. 5:0 (4:0)
Bojovné utkání, které bylo zcela v režii vítězného týmu, o čemž svědčí i výsledek zápasu. Trnka