So 4.10.14 10:00 BECH Hoptajch team Alej FK B   (HL6I)
So 4.10.14 11:15 BECH GP Rangers A.F.K.   (HL8K)
So 4.10.14 12:30 BECH Hustá pěna FC A.Č.A.B. FC   (HL7I)
Ne 5.10.14 16:00 HOSTI Protector 1320 FC Sokol V.-Notorax B   (HL7K)
Ne 5.10.14 17:15 HOSTI Lipodur FC A Sedmikráskov Čimice   (HL8P)

30. 11. 14 17:30 SANC1 Ukradený širáci Benda OFC 11. 2:7 (0:1)
První poločas byl vyrovnaný a hosty podržel brankář. Ve 2.pol. se už více projevilo, že domácí hráli 4+1. Petr Hloušek
Ukradený širáci Benda OFC
Ondřej Pecha – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Vladimír Novák, Jiří Šikner vs Bohumil Váňa – Jan Heinrich, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
54. Miroslav Havlík
60. Tomáš Hazlbauer
5., 35., 47. Viktor Lukáš
32., 53. Jan Heinrich
38. Michal Pína
56. Vladimír Kůla
17. 11. 14 16:15 ZABEH WTF Ukradený širáci 10. 3:4 (1:1)
Bojovné utkání, které domácí protahovali zbytečnými řečmi. Vyhrál disciplinovanější a koncentrovanější tým.
WTF Ukradený širáci
Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Martin Hakl, Petr Kavka, Oleksandr Kovalenko, Michal Průša, Marek Ulrich vs Ondřej Pecha – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Jakub Lerbletier, Vladimír Novák, Miloslav Pokorný, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
58. Miroslav Havlík
9. 11. 14 17:30 SCBEC Strážci Pomeranče Ukradený širáci 9. 0:6 k.
2. 11. 14 17:30 SCBEC Ukradený širáci s.Oliver A 8. 4:1 (1:0)
Na malém hřišti a kluzkém terénu zaslouženě vyhráli domácí. Jan Severa, Ondřej Rázga
Ukradený širáci s.Oliver A
Petr Freiman – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Petr Kučera, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Petr Samec, Jiří Šikner vs Tomáš Vlček – David Adamček, Patrik Böhm, Marek Fiedler, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Radek Tůma, Martin Valenta, Václav Venclík
20., 37. Petr Samec
52. Tomáš Hazlbauer
57. Jiří Šikner
54. Radek Matějka
26. 10. 14 17:30 SCBEC Rychlí banáni Ukradený širáci 7. 3:2 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Rychlí banáni Ukradený širáci
Jan Mrázek – František Bartůněk, Petr Český, David Havrda, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, Alexander Šafařík Pštrosz, Miloš Vaníček vs Ondřej Pecha – Petr Freiman, Petr Kučera, Vladimír Novák, Miloslav Pokorný, Jan Pošta, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
40., 44. František Bartůněk
50. Ondřej Křivánek
41., 50. Petr Kučera
19. 10. 14 17:30 SCBEC Ukradený širáci Texas N.Strašecí FC 6. 1:2 (1:1)
Mládí proti zkušenostem, velmi vyrovnané utkání. Štěstí nakonec stálo na straně mladšího Texasu. Jonáš Moc, Milan Boubín ml.
Ukradený širáci Texas N.Strašecí FC
Ondřej Pecha – Petr Freiman, Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Vladimír Novák, Jan Pošta, Jiří Šikner vs Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Petr Jindra, Tomáš Kouklík, Václav Macháň, Dominik Štoger, Radek Volf, Jan Vondráček
15. Vladimír Novák 10. Miroslav Blaha
58. Radek Volf
12. 10. 14 17:30 SCBEC Gang of Jan Palach Ukradený širáci 5. 2:1 (0:0)
V první půli se moc nedařilo oboum týmům. Druhá půle byla o něco lepší, ale vyhráli domácí.
Gang of Jan Palach Ukradený širáci
Michal Müller – Demien Angelo Bambur, Štefan Borovský, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč vs Ondřej Pecha – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Vladimír Novák, Miloslav Pokorný, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
41. Pavel Doleček
43. Daniel Plecháč
37. Petr Kubalík
28. 9. 14 17:30 SCBEC Ukradený širáci Drsný šrouby 4. 6:0 (2:0)
Hostům se ještě do poločasu zranili dva hráči a utkání tak bylo předčasně ukončeno. Hošek
Ukradený širáci Drsný šrouby
Petr Železný – Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Jakub Lerbletier, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Jan Pošta, Tomáš Svoboda vs David Roubal – Petr Boháč, Jiří Kasal, Michal Roubal, Michal Zlatoš
13. Jan Pošta
22. Vladimír Novák
21. 9. 14 17:30 SCBEC Dropa FC A Ukradený širáci 3. 3:2 (2:1)
Pohledné, rychlé utkání rozhodl střelecky disponovaný Horák. Závěrečný tlak hostů přinesl pouze snížení. Roman Švejda
Dropa FC A Ukradený širáci
Jan Horn – Martin Babička, Jiří Blažek, Daniel Budinský, Patrik Gregor, Miroslav Horák, Pavel Jančovič, Martin Vávra vs Petr Freiman – Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Tomáš Svoboda
13., 29., 35. Miroslav Horák 19. Miloslav Pokorný
57. Ondřej Pecha
14. 9. 14 17:30 SCBEC Ukradený širáci Černý pumy 2. 1:5 (0:3)
Na hřišti velmi malých rozměrů se hodně bojovalo. Hosté byli lepší v bránění a zaslouženě vyhráli. Procházka M., Procházka T.
Ukradený širáci Černý pumy
Petr Železný – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Tomáš Svoboda vs Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Pavel Diviš, Petr Jandourek, Michal Lasko, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Václav Šmíd, Jindřich Špaček, Martin Valíček, Rostislav Vyhnálek
38. Miroslav Havlík 9., 51. Václav Šmíd
18. Oleksiy Shmalyuk
27. OG
39. Martin Smetana
54. Oleksiy Shmalyuk
7. 9. 14 17:30 SCBEC Bohnice United Ukradený širáci 1. 3:4 (0:4)
Velmi bojovné utkání, ve kterém zvítězil tým který hrál jen jeden poločas. Ve druhém kdyby se hrálo o trochu déle, tak by domácí zápas otočili. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Bohnice United Ukradený širáci
Václav Pěnkava – Patrik Botoš, Jiří Čihák, Daniel Douša, Patrik Grygera, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, Jan Stejspal, Tomáš Vácha vs Petr Železný – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Petr Kučera, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Jan Pošta, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda