Po 8.9.14 19:00 SANC2 Blšany FK Bronx KKK A   (HL5A)
Po 8.9.14 20:15 SANC2 Oranjes 04 FC Brázda OZ   (HL7F)
Po 3.11.14 18:45 TEMPO Vysmátí zajíci A Black bridge elite   (HL7A)
Po 3.11.14 20:00 TEMPO Audi United FC Smutný potapěči   (HL1A)
Út 4.11.14 19:00 P2 Palouk SK Partizan Jednota   (HL8C)
Út 4.11.14 20:15 P2 Medvědi C Strakonická 2007 1.FC   (HL8C)

3. 12. 14 18:30 STER2 SK Elet AC SK Viktoria 1905 11. 0:4 (0:2)
Bojovné a v poli vyrovnané utkání. Sk Elet si nepohlídali v závěru první půle dvě standartky a při snaze o vyrovnání inkasoval z brejků. Karel Janďourek, Petr Gregar
SK Elet AC SK Viktoria 1905
Daniel Palý – Jan Hodek, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, František Rada, Jan Sácký, František Šíma vs Jan Gruber – Martin Bánoci, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Dušan Radovanovič, Jan Trusina, Lukáš Veselý
22. Pavel Čepek
23. Lukáš Veselý
40. Mikuláš Ferjenčík
54. Miroslav Fér
19. 11. 14 17:30 ARIT !nBev Tigers SK Elet 10. 7:2 (3:0)
Domácí svým výřivým pohybem přehrávali soupeře a vysoko vyhráli. Hošek, Mlynařík
!nBev Tigers SK Elet
Remigiusz Nowak – Andrei Bölöni, Pierre De Pauw, Rafael Israel, Pavel Jeřábek, Yoann Kollner, Kyle Lockeron, Gerrit Maatkamp, Paulo Machado, Johannes Pollmann, Mathieu Rimee, Hugo Staman, Jaromír Staroba, Stephen Tallett vs Daniel Palý – Jan Hodek, František Rada, Antonín Rzounek, Jan Sácký, František Šíma
2. Paulo Machado
9., 41., 56. Pierre De Pauw
27. Andrei Bölöni
37. Hugo Staman
43. Kyle Lockeron
55., 56. František Šíma
5. 11. 14 17:30 ARIT SK Elet Tak dort jo 9. 2:4 (0:2)
Hosté vedli o půli o dvě branky a ve druhé půli si už vítězství nenechali vzít a v klidu si ho pohlídali až do konce. Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer
SK Elet Tak dort jo
Daniel Palý – Jan Hodek, Lukáš Neuman, František Rada, Antonín Rzounek, Jan Sácký, František Šíma vs Jakub Slavík – Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský
55. Lukáš Neuman
56. František Rada
3. Jakub Harapát
9. OG
42., 54. František Hašpl
28. 10. 14 19:30 HANSP Buchmeister team SK Elet 8. 9:2 (6:1)
Veůlmi pěkné utkání ve kterém celou dobu diktovali tempo domácí. Hráči hostí podali dobrý výkon, ale na lépe technicky vybavené domácí neměli nárok. Vojtěch Haninger, Tomáš Tesař
Buchmeister team SK Elet
Marek Chlup – Zbyněk Baran, Jan Bělecký, Jan Buchar, Ondřej Hula, Martin Pečinka, Michael Vambera vs Jan Hodek – Rudolf Cejnar, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, Daniel Palý, František Rada, Jan Sácký, František Šíma
55. František Šíma
22. 10. 14 19:45 HRAB1 Senioři Praha B SK Elet 7. 0:1 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka hostujícího týmu v prvním poločase. Kremlík,Bouzid
Senioři Praha B SK Elet
Jan Bozděch – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Martin Bučinský, Carlos Martinez Exposito, Jan Kuklínek, Tomáš Vítek vs Daniel Palý – Jan Hodek, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, František Rada, Antonín Rzounek, Jan Sácký
25. Daniel Palý
15. 10. 14 19:30 MIKU4 SK Elet Playboy team AC 6. 0:5 (0:1)
Zápas byl od začátku v režii hostů a hlavně duu Čeljuška, Pytela skóre v jejich prospěch narůstalo a kdyby byli v koncovce důraznější a přesnější, mohlo být vítězství výraznější. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
SK Elet Playboy team AC
Daniel Palý – Martin Musil, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, František Rada, Antonín Rzounek, Jan Sácký vs Tomáš Balata – Arylson Caetano, Matěj Čeljuska, Pavel Hrstka, Ondřej Kubásek, Dan Presler, David Presler, František Pytela
18., 55. Matěj Čeljuska
38., 48., 52. František Pytela
6. 10. 14 20:15 zzKLAU2 Kolíci SK Elet 5. 5:2 (1:0)
Domácí měli celé utkání mnoho šancí, ale dokázali je proměňovat až ve druhém poločase a zaslouženě vyhráli. Robert Hlinák
Kolíci SK Elet
Filip Dohnálek – Tomáš Charvát, Martin Hanek, Petr Hanek, Tomáš Král, Josef Orel, Zbyněk Pawlas, Tomáš Soldát, Michal Volek vs Daniel Palý – Jan Hodek, Lukáš Neuman, František Rada, Jan Sácký, František Šíma
25., 43. Martin Hanek
36., 45., 58. Tomáš Král
38. František Šíma
48. Jan Hodek
1. 10. 14 20:15 zzKLAU2 SK Elet Forejt FC 4. 1:6 (0:1)
V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, v té druhé byli hosté lepším týmem a svého soupeře v pohodě přestříleli. Brhel,Kopřiva
SK Elet Forejt FC
Daniel Palý – Jan Hodek, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, František Rada, Jan Sácký vs Lukáš Werner – Antonín Gottwald, Jiří Košťál, Radim Kovács, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Jakub Werner
45. František Rada 9., 47. Jiří Košťál
50. Antonín Gottwald
53., 59., 60. Radim Kovács
24. 9. 14 19:30 MIKU4 Demínka B SK Elet 3. 4:1 (2:0)
Zápas ovládli domácí, kteří od začátku utkání měli jasnou převahu a větší herní zkušenost. Lukáš Havrdlík, Jordi Parrado Garcia
Demínka B SK Elet
Jan Benák – Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Jan Zalabák vs Daniel Palý – Jan Hodek, Martin Musil, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, František Rada, Jan Sácký, František Šíma
9. Jakub Říha
15. Jan Zalabák
38. Štěpán Švarc
47. Daniel Plachý
17. 9. 14 17:30 ARIT SK Elet Žabí hlen 2. 3:7 (2:2)
Domácí se ujali vedení a v 1.pol. drželi se soupeřem vyrovnaný stav. Po změně stran už hru diktoval soupeř, který svou převahu zvýraznil 5 vstřelenými góly. Čapla J., Čapla Š.
SK Elet Žabí hlen
Lukáš Bílek – Jan Hodek, Martin Musil, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, Daniel Palý, František Rada, Antonín Rzounek, Jan Sácký, František Šíma, Petr Zlesa vs Patrik Šagala – Jan Bárta, Marek Berka, Daniel Fanta, Jakub Hájek, Michal Jariš, Adam Kolařík, Vít Pecánek, Jiří Plavec, Vladimír Rys