Po 27.4.15 18:30 HRAB3 Slavoj Viktor 1.FC   (HL8G)
Po 27.4.15 19:45 HRAB3 Dřeváci Drink SOS VET   (VL3A)
Ne 21.6.15 16:15 P3 Veleslavín Viktoria 4077 DUCKS   (HL3D)
Ne 21.6.15 17:30 P3 Komety FC A United clans   (HL4F)

14. 6. 15 13:45 P3 Splašený kozy TR Gang of Jan Palach 11. 2:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě v závěru rozhodli o svém vítězství. Ondřej Špolc
Splašený kozy TR Gang of Jan Palach
Karel Křivánek – Milan Flanderka, Michal Hladík, Jan Kec, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Petr Polednik, Michael Repetný, Lukáš Tejnor vs Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek Dán, Pavel Doleček, Dan Heuer, Jan Kubíček, Martin Pospíšil
15. Lukáš Tejnor
57. Michael Repetný
35. Dan Heuer
31. 5. 15 16:15 SANC1 Benda OFC Splašený kozy TR 10. 0:3 (0:2)
Utkání slušné úrovně o jehož osudu rozhodlo přesnější zakončení hostujícího týmu. Domácím se v zakončení vůbec nevedlo.
Benda OFC Splašený kozy TR
Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Miloslav Svatoš, Petr Záhora vs Lukáš Tejnor – Milan Flanderka, Michal Hladík, Jan Kec, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Michael Repetný
5., 7. Lubor Matras
40. Jan Kec
24. 5. 15 16:15 HANSP Splašený kozy TR Šotgani 9. 10:2 (3:2)
Hosté hráli celé utkání oslabeni o jednoho hráče poli, což se jednoznačně projevilo na výsledku utkání. Jan Houdek, Michal Hornok
Splašený kozy TR Šotgani
Milan Flanderka – Michal Hladík, Vojtěch Kotrba, Karel Křivánek, Lubor Matras, Petr Polednik, Michael Repetný, Lukáš Tejnor vs Jan Morávek – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Jiří Janáč, Oldřich Pikhart, Jan Zlesák
19. Jakub Drocár
17. 5. 15 13:45 BECH Světlušky Splašený kozy TR 8. 3:1 (2:0)
Utkání dobré úrovně, ve kterém se po zásluze prosadili domácí, kteří byli lepším týmem.
Světlušky Splašený kozy TR
Jiří Krupka – Jiří Borovička, Patrik Hadrbolec, Jan Matějka, Dan Raiser, Tomáš Šebesta, Martin Štros, Luboš Velísek vs Lukáš Tejnor – Milan Flanderka, Michal Hladík, Jan Kec, Tomáš Krajčovič, Karel Křivánek, Lubor Matras, Petr Polednik
10., 53. Jiří Borovička
26. Jan Matějka
54. Lubor Matras 56. Michal Hladík
10. 5. 15 15:00 P3 Sever 1.FC Splašený kozy TR 7. 2:4 (2:2)
Fotbalovější hosté zvítězili zaslouženě. Klail, Malý
Sever 1.FC Splašený kozy TR
Roman Kuba – Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Řádek, Tomáš Roštík, Petr Vydra vs Lukáš Tejnor – Milan Flanderka, Vojtěch Kotrba, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik, Michael Repetný
4., 22. Tomáš Řádek 17. Milan Flanderka
26. Petr Polednik
44., 57. Michael Repetný
3. 5. 15 17:30 MALES Splašený kozy TR Mal Wall FC 6. 6:0 k.
26. 4. 15 10:00 STOD Lucky team Splašený kozy TR 5. 9:4 (4:0)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří si se soupeřem pohráli a zaslouženě zvítězili. Husák
Lucky team Splašený kozy TR
Jiří Mareš – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Tecl, Jiří Uher, Martin Valter vs Lukáš Tejnor – Milan Flanderka, Milan Jiroušek, Jan Kec, Vojtěch Kotrba, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik
59. Lubor Matras
19. 4. 15 18:45 P3 Splašený kozy TR Gente - Yeti FC 4. 2:3 (0:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jasně lepší Gente, ve druhém se ale Kozy splašily a nechybělo moc k dělbě bodů.
Splašený kozy TR Gente - Yeti FC
Lukáš Tejnor – Milan Flanderka, Jan Kec, Vojtěch Kotrba, Tomáš Krajčovič, Petr Polednik, Michael Repetný vs Jan Doskočil – Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal, Zbyněk Šámal, Jiří Sudík
37., 47. Petr Polednik 6. Jiří Sudík
18. David Pracner
25. Zbyněk Šámal
12. 4. 15 18:45 TEMPO Drny FC Splašený kozy TR 3. 3:5 (1:0)
Pěkné utkání. První půli vyhrávaly Drny 1:0 a v 1. minutě druhé půle ještě přidaly gól na 2:0. Pak Splašené kozy dostály svému jménu, zdravě se splašily a zápas dokonale otočily. Hošek, Plucar
Drny FC Splašený kozy TR
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa vs Lukáš Tejnor – Milan Flanderka, Michal Hladík, Jan Kec, Vojtěch Kotrba, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik