Po 27.4.15 19:00 METE2 Hoblina Jižák FC Celtic THK   (HL4A)
Po 27.4.15 20:15 METE2 Oratoř Kobylisy Pozdní sběr II   (HL5B)
St 27.5.15 19:00 METE1 Shooters Morava FC Fotbaloví bozi   (HL7E)
St 27.5.15 20:15 METE1 Sváteční mančaft Badíci   (HL6D)
Ne 7.6.15 17:00 STOD M16 AC FC Emergency   (HL8Q)
Ne 7.6.15 18:15 STOD Banzai Texas N.Strašecí FC   (HL6K)

14. 6. 15 13:45 P1 Lucky team Drny FC 11. 2:1 (0:1)
Domácí ve druhé půli zabrali a obrátili vývoj utkání ve svůj prospěch a zaslouženě vyhráli. Smetana,Grulich
Lucky team Drny FC
Dušan Blaha – Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Tecl, Jiří Uher, Martin Valter vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Antonín Gründl, Michal Hruška, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Gejza Trgiňa
45. Jiří Uher
47. Jakub Tecl
19. Tomáš Čebiš
31. 5. 15 09:30 STOD Bohemia Roztyly Lucky team 10. 4:3 (2:1)
Nervózní utkání, zvítězil šťastnější tým.
Bohemia Roztyly Lucky team
Jan Šterner – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Dušan Blaha – Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jakub Tecl, Martin Valter
47. Pavel Najman
24. 5. 15 10:00 STOD Lucky team Vzteklé Želvičky 9. 2:2 (2:1)
Oba týmy hráli pěkný fotbal. V první půli se hrál vyrovnaný zápas, kde měli Lucky Team nebezpečnější útoky, což zúročili ve vedení 2:1. V druhé půlce Lucky Teamu docházely síly (neměli nikoho na střídání) a tím získali Vzteklé želvičky mírnou převahu, která vyústila ve vyrovnání. Jan Koháry, Ondřej Pöschl
Lucky team Vzteklé Želvičky
Dušan Blaha – Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jakub Tecl, Martin Valter vs Pavel Štěrba – Martin Časar, Jozef Drábek, Tomáš Horák, Zdeněk Pospíchal, Jiří Tomášek, Karel Winter
12. Jakub Tecl
28. Martin Valter
21. Zdeněk Pospíchal
52. Jozef Drábek
17. 5. 15 09:30 STOD Gang of Jan Palach Lucky team 8. 3:7 (1:4)
Hrál se pohodový útočný fotbal. Hosté byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě.
Gang of Jan Palach Lucky team
Lukáš Fremut – Adam Blažek, Štefan Borovský, Radek Dán, Pavel Doleček, Petr Ješeta, Jan Kubíček vs Jiří Mareš – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jakub Tecl, Jiří Uher, Martin Valter
26. Štefan Borovský
40., 54. Adam Blažek
15., 30., 45. Pavel Najman
17. Dušan Blaha
29., 52., 60. Jiří Uher
10. 5. 15 10:00 STOD Lucky team Benda OFC 7. 4:4 (3:1)
Nádherný zápas 2 rozdílných poločasů. Remíza je asi spravedlivá. Husák, Seneka
Lucky team Benda OFC
Jiří Mareš – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jiří Uher, Martin Valter vs Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Jan Kremz, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Miloslav Svatoš, Petr Záhora
4., 16., 21., 44. Dušan Blaha 9. Miloslav Svatoš
38., 40., 58. Jan Kremz
3. 5. 15 09:30 STOD Šotgani Lucky team 6. 4:3 (3:1)
Oboustranně férově hrané utkání zvládli lépe domácí především díky Bohmovi, který zaznamenal hattrick. Husák
Šotgani Lucky team
Dušan Drličiak – David Böhm, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jiří Šrámek vs Dušan Blaha – Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jakub Tecl, Jiří Uher, Martin Valter
4., 19., 39. David Böhm
27. Kryštof Klimeš
11., 60. Jakub Gottwald
53. Jakub Tecl
26. 4. 15 10:00 STOD Lucky team Splašený kozy TR 5. 9:4 (4:0)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří si se soupeřem pohráli a zaslouženě zvítězili. Husák
Lucky team Splašený kozy TR
Jiří Mareš – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Tecl, Jiří Uher, Martin Valter vs Lukáš Tejnor – Milan Flanderka, Milan Jiroušek, Jan Kec, Vojtěch Kotrba, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik
59. Lubor Matras
19. 4. 15 09:30 STOD Sever 1.FC Lucky team 4. 5:2 (2:1)
Hosté si nechali dát branky z prvních akcí obou poločasů, což přispělo k osudu utkání. Marek Šišák
Sever 1.FC Lucky team
Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Řádek, Petr Vydra vs Michal Adámek – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jiří Uher, Martin Valter
1. Tomáš Řádek
20., 46. Michal Kabela
31. Petr Vydra
44. Karel Medek
14. Dušan Blaha
12. 4. 15 11:15 STOD Lucky team Mal Wall FC 3. 6:4 (1:3)
Velice krásné utkání plné nádherných akcí. Bojovnost do poslední chvilky. Janča, Seneta
Lucky team Mal Wall FC
Michal Adámek – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jiří Uher, Martin Valter vs René Kováč – Martin Hruška, Michal Koudelka, Adam Přadka, Václav Šmíd, Roman Vojíř
40. Adam Přadka
6. 4. 15 12:30 ZAK Světlušky Lucky team 2. 2:3 (1:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Lukáš Mádr, Tomáš Andrle
Světlušky Lucky team
Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Patrik Hadrbolec, Jan Matějka, Martin Phillip, Dan Raiser, Martin Štros, Luboš Velísek vs Michal Adámek – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Pavel Najman, Jakub Tecl, Jiří Uher, Martin Valter
3., 55. Patrik Hadrbolec 11. Martin Valter
34. Jiří Uher
45. Jakub Tecl
29. 3. 15 10:00 STOD Gente - Yeti FC Lucky team 1. 4:0 (3:0)
Lucky tým inkasoval už v 1.minutě. pak v 7. a 10. a když byl stav 3:0, těžko už mohl s výhrou Gente něco dělat. Ve druhém poločase hosté přidali, vytvořili si šance, gol však nedali. Husák, Pavel
Gente - Yeti FC Lucky team
Jan Doskočil – Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, Vojtěch Maršík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal, Zbyněk Šámal vs Michal Adámek – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jiří Uher, Martin Valter