Ne 12.4.15 17:30 zzSANC4 Fiasko Alkmar   (HL8P)
Ne 12.4.15 18:45 zzSANC4 Poštmistři A Sportbar ZIPO   (HL7J)
Čt 14.5.15 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Výtržník HFC   (HL3C)
Čt 14.5.15 20:45 DEKAN No madam ! B Pistol Shrimps   (HL8J)
Po 15.6.15 19:00 MOTO3 Turbosršni CF Bröndby codein IF   (HL8A)
Po 15.6.15 20:15 MOTO3 Orosený Paragraf England United FC   (HL6B)

24. 6. 15 18:15 MIKU3 Spořilov Represent Hervis sport 1.FC 11. 2:11 (1:6)
Spořilov začal zápas ve 4 a bylo to znát. Ač technicky slušně vybaven, po fyzické stránce to chvílemi skřípalo. Takže nakonec to byla demolice a zasloužené vítězství Hervisu. Ladislav Ruňanin, Martin Ondrák
Spořilov Represent Hervis sport 1.FC
Marek Voženílek – Martin Bulvas, Jan Hladík, Lukáš Vondráček, Pavel Vystrčko vs António José Tomás – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Lukáš Novotný, Luboš Rathouský, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský
20., 52. Jan Hladík 5., 8., 23., 51. Mario Tichavský
14., 43., 50. Luboš Rathouský
16. Jaroslav Šimek
25., 35. Jakub Čížkovský
40. Lukáš Novotný
10. 6. 15 20:15 METE1 Demoliční četa Spořilov Represent 10. 0:0 (0:0)
Utkání skončilo spravedlivou remízou. Prček
Demoliční četa Spořilov Represent
Petr Beer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl vs Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Libor Jirsa, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek
45 Michal Sofron
28. 5. 15 18:15 MIKU1 Spořilov Represent Credit Praha FC 9. 8:6 (4:3)
Vyrovnané utkání ve vysokém tempu. Hosté doplatili na to, že neměli nikoho na střídání. Krajčí
Spořilov Represent Credit Praha FC
Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Marek Liška, Pavel Pudil, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek vs Miroslav Kopenec – Robin Jiránek, Jakub Kolařík, Petr Malysz, Jakub Procházka, Jan Sedláček, Dalibor Tužinčin
56. Jakub Procházka
20. 5. 15 19:00 zzSANC4 Badíci Spořilov Represent 8. 2:3 (2:1)
Badíci díky dvěma trefám Růžičky dvakrát vedli a vyhráli první půli. V druhé části ale Spořilov zabral a díky svému nejlepšímu hráči Bulvasovi srovnal, Voženílek pak dokončil obrat. Jambor
Badíci Spořilov Represent
Martin Bašta – Daniel Knespl, Martin König, Michal Petráš, Tomáš Růžička, Roman Tumpach vs Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek
9., 29. Tomáš Růžička 13., 32. Martin Bulvas
33. Marek Voženílek
13. 5. 15 18:30 HRAB1 Spořilov Represent V.I.P. 7. 6:2 (3:2)
Domácí byli od čačátku lepším týmem, ale potvrdili to až ve druhém poločase. V otevřeném závěru excelovali oba gólmani. Miloslav Špaček, Libor Formánek
Spořilov Represent V.I.P.
Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Tomáš Hájek, Ondřej Jícha, Radek Kutnohorský, David Pecha, Jan Řezanina, Jiří Sís
3. Lukáš Vondráček
6. Marek Voženílek
10., 50. Jan Fyrbach
41. Martin Bulvas
52. Jan Hladík
8., 21. Ondřej Jícha
7. 5. 15 19:00 MOTO3 Torpédo Hulín FC Spořilov Represent 6. 6:3 (2:1)
Do poločasu vyrovnané utkání, domácí rozhodli o své výhře až v poslední desetiminutovce. Jan Tlusťák, Václav Bíža
Torpédo Hulín FC Spořilov Represent
Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta vs Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Marek Voženílek
25., 54. Petr Valenta
30., 42., 58. Petr Jahn
53. František David
9. Jan Hladík
38., 59. Jan Fyrbach
29. 4. 15 19:15 STER3 Spořilov Represent Sváteční mančaft 5. 7:2 (4:0)
Jednoznačná výhra Spořilova. Svoboda, Kotva
Spořilov Represent Sváteční mančaft
Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek vs Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
5., 50. Marek Voženílek
9., 45. Lukáš Vondráček
22., 24., 40. Jan Fyrbach
37. Jiří Kotous
58. Ladislav Stodulka
22. 4. 15 18:15 MIKU4 VSK MFF UK Praha A Spořilov Represent 4. 2:4 (1:2)
Spořilov byl kombinačně lepším soupeřem, VŠSK se ve druhé půli vyrovnalo, ale Spořilov zápas kontroloval. Olmr
VSK MFF UK Praha A Spořilov Represent
Šimon Srp – Viktor Bobro, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Ondřej Kučera, Jan Líkař, Tomáš Marek, Vítězslav Stejskal, Petr Sváček vs Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Marek Voženílek
13. Vratislav Fabián
59. Tomáš Marek
1., 57. Jan Hladík
3. Martin Bulvas
43. Libor Jirsa
15. 4. 15 20:15 SANC2 S nadhledem Spořilov Represent 3. 5:4 (3:0)
Nefotbalové nepohledné utkání, především díky týmu hostů, skončilo po zásluze vítězstvím domácích. Plucar, Smetana
S nadhledem Spořilov Represent
Miloš Čížkovský – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Tomáš Kratochvíl, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Pavel VystrčkoMartin Bulvas, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Marek Voženílek
3. Jan Bláha
9., 26., 44., 46. Dalibor Bláha
35., 51., 54. Pavel Pudil
47. Jan Hladík
9. 4. 15 18:15 ARIT Spořilov Represent River lejt B 2. 0:7 (0:1)
Spořilov neměl žádného hráče na střídání a vydržel se soupeřem běhat jen poločas. Druhou půli už River lejt kralovali a zaslouženě vyhráli. Husák
Spořilov Represent River lejt B
Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Marek Voženílek vs Libor Novák – Václav Bezděkovský, Jan Botlík, Tomáš Horčička, Jan Lőbl, Adam Mayer, Ondřej Melena, Tomáš Nulíček, Jonáš Žantovský
3. Libor Novák
48. Adam Mayer
49., 54. Jonáš Žantovský
52. Tomáš Horčička
56., 60. Tomáš Nulíček
25. 3. 15 19:00 SANC1 1.FC Holešovice Spořilov Represent 1. 0:6 k.
Domácí se ujali vedení, ovšem Spořilov vzápětí otočil skóre. Pak byl zápas naprosto vyrovnaný a třetí gól přidali vítězové až v závěru do otevřené obrany.
1.FC Holešovice Spořilov Represent
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Martin Kukla, Ondřej Sopr vs Martin Bulvas – Jan Fyrbach, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek