11. Určitě team Vršovice 11 3 2 6 27:52 8

Út 24.3.15 19:00 P2 Modrá vopice TJ Omlékované Sojky   (HL7C)
Út 24.3.15 20:15 P2 Medvědi C Parní válec   (HL7C)
Pá 17.4.15 18:15 PRKOP One Team, One Dream Pivní balet   (HL7H)
Pá 17.4.15 19:30 PRKOP Absinth President FC   (HL4E)
Po 18.5.15 19:15 STER1 Merck stars TBC Lachtan A   (HL6C)
Po 18.5.15 20:30 STER1 Bronx KKK A Yellow Dildos A   (HL5B)

24. 6. 15 20:45 LITVI Tohle není hokej? Botostroj SK 11. 7:1 (1:0)
Utkání s jasnou převahou domácích, která se však projevila až po přestávce. Trnka
Tohle není hokej? Botostroj SK
Daniel Samec – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Filip Hornát, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Petr Varvařovský, Adam Zet vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Filip Hendrych, Jan Horáček, David Juřena, Petr Tomeček, Robin Urban, Tomáš Vrána, Tomáš Vyoral
27., 43., 45., 48. Petr Czinege
49. Filip Hornát
49. Adam Zet
59. Petr Varvařovský
60. OG
10. 6. 15 19:00 METE1 Botostroj SK South Rise Again FC 10. 2:5 (2:4)
Hosté rozhodli utkání obratem v 1. půli, a tak druhou v poklidu dohráli. Ján Malysa, Prček
Botostroj SK South Rise Again FC
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Jan Horáček, David Juřena, Petr Tomeček, Robin Urban, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána vs Jiří Fajt – Marek Duda, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
4., 6. Lukáš Vrána 7., 11. Antonín Vohanka
20., 25. Marek Duda
52. OG
3. 6. 15 20:30 STER1 Athletico KMF Botostroj SK 9. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně, které rozhodl jediný gól hostujícího Juřeny, který se trefil náramně. Brhel,Novotný
Athletico KMF Botostroj SK
Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Andrej Jančařík, Pavel Marášek, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Jan Horáček, David Juřena, Robin Urban, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Tomáš Vyoral
42. David Juřena
20. 5. 15 19:00 METE2 Botostroj SK Namo FC 8. 0:3 (0:2)
Namo mělo po celý zápas mírnou převahu, kterou proměnilo ve vítězství. Paleček
Botostroj SK Namo FC
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Jan Horáček, David Juřena, Petr Tomeček, Robin Urban, Tomáš Vyoral vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Filip Dvořák, Michael Jakubův, Miroslav Krpata, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák
15. Dalibor Bambas
21. Ondřej Krpata
60. Jan Lehovec
13. 5. 15 17:45 ZABEH Executors United Botostroj SK 7. 5:2 (2:1)
Slušně hrané utkání průměrné úrovně, zasloužená výhra domácích. Tomáš Zach, Martin Bělina
Executors United Botostroj SK
Miroslav Semerád – Jiří Bumba, Lukáš Fiala, Martin Frait, Ivan Jakúbek, Jiří Jiráček, Richard Müller, Jakub Pavel, Zbyněk Švejcar vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Jan Horáček, Petr Tomeček, Robin Urban, Lukáš Vrána
15. Zbyněk Švejcar
23. Ivan Jakúbek
35., 38. Jiří Jiráček
59. Martin Frait
20. Lukáš Vrána
51. Petr Grätzer
6. 5. 15 19:00 METE2 Botostroj SK DHL Brohemians 6. 2:3 (0:2)
Zápas, ve kterém po drtivou většinu byli lepší hráči DHL, i když šance měly oba týmy.
Botostroj SK DHL Brohemians
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Jan Horáček, David Juřena, Petr Tomeček, Lukáš Vrána, Tomáš Vyoral vs Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Ian Hunt, Miloslav Kloz, Robert Millan, Benjamin Mitchell
46. Jan Horáček
50. Richard Hampl
22., 22., 58. Rupert Baltrock
29. 4. 15 19:00 METE2 Botostroj SK Yellow Dildos B 5. 4:3 (2:0)
Botostroj tříbrankové vedení hned během sedmi minut ztratil a zkomplikoval si cestu za výhrou. Nicméně evidentně nejlepší hráč zápasu, Hendrych, zařídil šest minut před koncem gól a zkompletoval tak hattrick. Matěj Bronec
Botostroj SK Yellow Dildos B
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, David Juřena, Petr Tomeček, Robin Urban, Lukáš Vrána vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Minha, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Adam Vaclík, Matěj Vaclík, Petr Virt
13. Lukáš Vrána
29., 36., 54. Filip Hendrych
37., 41. Pavel Schleiss
44. Jan Bek
22. 4. 15 19:00 METE1 Rarach FC Botostroj SK 4. 3:4 (2:0)
Vyrovnané utkání, které až v poslední minutě rozhodl ve svůj prospěch Botostroj. Nejvýraznějším hráčem byl Hendrych, který trápil Raracha svými technickými dovednostmi. Jakub Jeřábek, Vít Jeřábek
Rarach FC Botostroj SK
Josef Novotný – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Filip Kortán, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Filip Hendrych, Jan Horáček, Petr Tomeček, Robin Urban, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Tomáš Vyoral
22. Filip Kortán
25. Karel Heřman
31. Pavel Vízdal
44., 51. Filip Hendrych
59. Jan Horáček
59. Petr Grätzer
15. 4. 15 19:00 ZABEH To mi stačí Botostroj SK 2. 4:2 (1:0)
Celou dobu drželo mužstvo domácích otěže zápasu. Botostroj zlobil až v koncovce. Hráči domácích zkušeně udrželi výhru.
To mi stačí Botostroj SK
Petr Šídlo – Richard Frank, Josef Pašek, Martin Pauer, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Filip Hendrych, Jan Horáček, Petr Tomeček, Robin Urban, Lukáš Vrána, Tomáš Vyoral
23., 33. Richard Frank
47. Miroslav Vrtiška
60. Martin Pauer
58., 58. Lukáš Vrána
8. 4. 15 19:00 METE2 Botostroj SK AC SK Viktoria 1905 3. 1:3 (1:0)
Utkání příliš krásy nepobralo. Hosté byli nakonec šťastnější. Procházka, Procházka
Botostroj SK AC SK Viktoria 1905
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Jan Horáček, David Juřena, Robin Urban, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána vs Jan Gruber – Pavel Balahura, Martin Bánoci, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Dušan Radovanovič, Miroslav Růžička, Lukáš Veselý
17. Lukáš Vrána 42. OG
49., 60. Martin Bánoci
25. 3. 15 19:00 METE2 Botostroj SK Určitě team Vršovice 1. 3:1 (1:1)
Rozhodčí nedorazili.
Botostroj SK Určitě team Vršovice
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Filip Hendrych, Jan Horáček, David Juřena, Petr Tomeček, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Tomáš Vyoral vs Martin Ceral – Přemysl Beneš, Dušan Doubek, Martin Doubek, David Hlušička, Libor Stočes, Tomáš Svoreň