11. Určitě team Vršovice 11 3 2 6 27:52 8

Út 31.3.15 18:30 HRAB1 Strakonická 2007 1.FC Kolíci   (HL8B)
Út 31.3.15 19:45 HRAB1 Prastará dáma Neumann S.K.   (HL8E)
Pá 15.5.15 18:15 PRKOP Brázda OZ Pivní balet   (HL7H)
Pá 15.5.15 19:30 PRKOP President FC Na zdraví p.Macháčka   (HL4E)
Po 8.6.15 19:30 HANSP Dukla Praha FK Kontis 1.FC   (HL5A)
Po 8.6.15 20:45 HANSP Arabská S.F.O.T.   (HL7A)

24. 6. 15 20:30 STER1 Athletico KMF Executors United 11. 2:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém vedli Executors, ale soupeř v závěru vyrovnal z penalty. Petr Mládek, Jaroslav Havran
Athletico KMF Executors United
Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Milan Fudali, Andrej Jančařík, Pavel Marášek, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka, Lukáš Tenora vs Miloš Jíša – Jiří Bumba, Jiří Jiráček, Richard Müller, Jakub Pavel, Milan Poncar, Miroslav Semerád, Adam Žáček
45. Pavel Marášek
59. Tomáš Sluka
17. OG
20. Richard Müller
10. 6. 15 20:30 STER1 DHL Brohemians Athletico KMF 10. 2:5 (1:1)
Hosté byli důraznější před oběma brankami. Procházka M., Procházka T.
DHL Brohemians Athletico KMF
Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Ian Hunt, Miloslav Kloz, Robert Millan, Martin Plávek, Jeremie Touret vs Jiří Bruna – Milan Fudali, Andrej Jančařík, Pavel Marášek, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Lukáš Tenora
26. Miloslav Kloz
58. Ian Hunt
21., 42., 60. Michael Rutar
31. Lukáš Tenora
57. Ondřej Šíp
3. 6. 15 20:30 STER1 Athletico KMF Botostroj SK 9. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně, které rozhodl jediný gól hostujícího Juřeny, který se trefil náramně. Brhel,Novotný
Athletico KMF Botostroj SK
Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Andrej Jančařík, Pavel Marášek, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Jan Horáček, David Juřena, Robin Urban, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Tomáš Vyoral
42. David Juřena
27. 5. 15 19:15 STER2 To mi stačí Athletico KMF 6. 5:0 (2:0)
Zápas probíhal bez komplikací. Michal Šindelář, Jan Tržil
To mi stačí Athletico KMF
Petr Šídlo – Richard Frank, Josef Pašek, Martin Pauer, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal vs Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Andrej Jančařík, Pavel Marášek, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka
4., 12. Richard Frank
37. Jindřich Vedral
45. Miroslav Vrtiška
50. Martin Pauer
20. 5. 15 20:30 STER1 Rarach FC Athletico KMF 8. 1:2 (0:0)
Poklidné utkání. Po bezbrankovém prvním poločase se prosadili hráči týmu Athletico. Soupeř v závěru korigoval výsledek.
Rarach FC Athletico KMF
Josef Novotný – Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Andrej Jančařík, Pavel Marášek, Michael Rutar, Tomáš Sluka, Lukáš Tenora
54. Zdeněk Švajda 41 Karel Heřman 48. Michael Rutar
58. Lukáš Tenora
45. Miloš Frýbert
13. 5. 15 20:30 STER1 Athletico KMF AC SK Viktoria 1905 7. 3:1 (2:0)
Když měli balon na svých kopačkách více domácí. Zejména ve 2. poločase. Hosté dokázali proměnit své šance mohou se radovat ze 2 bodů.
Athletico KMF AC SK Viktoria 1905
Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka, Lukáš Tenora vs Jan Gruber – Pavel Balahura, Martin Bánoci, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Dušan Radovanovič, Miroslav Růžička, Lukáš Veselý
22. Michael Rutar
23., 54. Lukáš Tenora
41. Martin Bánoci
29. 4. 15 20:30 STER1 Athletico KMF Určitě team Vršovice 5. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí. Zasloužená remíza. Oba týmy měly shodně šancí. Lukáš Šedivý, Michael Šváb
Athletico KMF Určitě team Vršovice
Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Milan Fudali, Andrej Jančařík, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Lukáš Tenora vs Přemysl Beneš – Martin Ceral, Dušan Doubek, Martin Doubek, Petr Havlíček, David Hlušička, Dan Modlitba, Libor Stočes, Tomáš Svoreň
40. Lukáš Tenora 46. Martin Doubek
22. 4. 15 20:30 STER1 Tohle není hokej? Athletico KMF 4. 5:0 (1:0)
Utkání bylo jednostrannou záležitostí mladšího týmu. Melíšek, Cavev
Tohle není hokej? Athletico KMF
Daniel Samec – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Filip Hornát, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Adam Zet vs Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Pavel Marášek, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka, Lukáš Tenora
13. Adam Zet
35., 60. Tomáš Randl
42. Pavel Mahdal
52. Filip Hornát
8. 4. 15 20:30 STER1 Athletico KMF South Rise Again FC 3. 2:6 (0:0)
V první půli si obě mužstva myslela, že si soupeř vstřelí vlastní branku a porazí se sám. Na hřišti se nedělo vůbec nic. Fotbal začal až po náhodném gólu hostů ve 32. minutě. V průběhu druhé půle se projevil fakt, že hosté měli na střídání 2 pětky a domácí nikoho. Fotbal se nezlepšil, ale alespoň padaly góly. Radek Matoušek, Petr Žižka
Athletico KMF South Rise Again FC
Jiří Bruna – Andrej Jančařík, Pavel Marášek, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka, Lukáš Tenora vs Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Marek Duda, Jiří Fajt, Jaroslav Hančl, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
55. Ondřej Šíp
59. Lukáš Tenora
32., 45., 46. Antonín Vohanka
50. Marek Duda
51. Jakub Šafařík
58. Jaroslav Hančl
1. 4. 15 20:30 STER1 Yellow Dildos B Athletico KMF 2. 1:6 (1:3)
Kupodivu si mladí a početně převyšující Dildos nedokázali poradit se zkušeným stářím Athletica. Hosté bez střídání přejeli domácí rozdílem třídy, klobouk dolů. Dojava, Červenka
Yellow Dildos B Athletico KMF
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Milan Fudali, Andrej Jančařík, Michael Rutar, Tomáš Sluka, Lukáš Tenora
5. Pavel Schleiss 11., 19., 24., 59. Lukáš Tenora
44., 58. Michael Rutar
25. 3. 15 20:30 STER1 Namo FC Athletico KMF 1. 3:0 (3:0)
Utkání se v prvním poločase hrálo na jednu bránu a skóre mohlo být i vyšší. Druhá půle byla vyrovnanější, ale snížit se Athleticu již nepodařilo. Petr Bešta