Po 13.4.15 20:30 STER3 Borussia Bubeneč 1.FC Žižkov   (HL5B)
Čt 28.5.15 19:00 MOTO2 Suchá dáseň AC Footside   (HL7E)
Čt 28.5.15 20:15 MOTO2 Holota FC Atlético Cerveza   (HL8I)

24. 6. 15 20:30 STER3 Určitě team Vršovice Rarach FC 11. 3:2 (0:1)
První půle nabídla festival nepřesností. Ta druhá byla výrazně lepší a borci z Vršovic v ní dokázali zvrátit nepříznivý výsledek na svou stranu. Miroslav Šišák
Přemysl Beneš – Martin Ceral, Dušan Doubek, Martin Doubek, Petr Havlíček, David Hlušička, Tomáš Svoreň vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Filip Kortán, Pavel Vízdal, Jakub Žďárský
55. Tomáš Svoreň
26. Pavel Vízdal
40. Karel Heřman
11. 6. 15 19:30 CESMI Rarach FC Tohle není hokej? 10. 2:11 (0:7)
1. poločas jednoznačná převaha a fotbalovost týmu Tohle není hokej?, Rarach hrál velmi vlažně v obraně a neobratně v útoku. Husák, Šídlo
Rarach FC Tohle není hokej?
Jakub Žďárský – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček vs Daniel Samec – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Filip Hornát, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Petr Varvařovský, Adam Zet
35., 55. Pavel Vízdal 2., 11., 16., 40. Filip Hornát
13., 21., 51. Petr Czinege
26. Tomáš Randl
27., 42. Petr Varvařovský
32. Pavel Mahdal
3. 6. 15 18:00 STER1 South Rise Again FC Rarach FC 9. 8:2 (3:1)
Slušně odehrané utkání z obou stran. Domácí měli výraznou převahu a naprosto zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem ve skóre. Brhel,Novotný
South Rise Again FC Rarach FC
Roman Dámen – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jiří Fajt, Jakub Šafařík, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Zdeněk Švajda, Jan Vnouček, Jakub Žďárský
4., 36., 45., 58. Marek Duda
20. Michal Dobiáš
29., 48. Antonín Vohanka
54. Jiří Fajt
6., 42. Karel Heřman
20. 5. 15 20:30 STER1 Rarach FC Athletico KMF 8. 1:2 (0:0)
Poklidné utkání. Po bezbrankovém prvním poločase se prosadili hráči týmu Athletico. Soupeř v závěru korigoval výsledek.
Rarach FC Athletico KMF
Josef Novotný – Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Andrej Jančařík, Pavel Marášek, Michael Rutar, Tomáš Sluka, Lukáš Tenora
54. Zdeněk Švajda 41 Karel Heřman 48. Michael Rutar
58. Lukáš Tenora
45. Miloš Frýbert
13. 5. 15 20:15 zzSANC3 Namo FC Rarach FC 7. 5:2 (2:0)
Průměrné utkání odpovídající 8. lize. v Druhé půli se projevila převaha domácího týmu a zaslouženě vyhráli. Martin Hajný, Jaroslav Guzy
Namo FC Rarach FC
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Filip Dvořák, Petr Jiras, Miroslav Krpata, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák vs Josef Novotný – Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský
5., 38. Filip Dvořák
16. Dalibor Bambas
32. Ondřej Krpata
36. Pavel Krpata
43. Zdeněk Švajda
54. Karel Heřman
6. 5. 15 17:45 ZABEH Rarach FC Executors United 6. 1:3 (0:0)
Po Vyrovnaném 1. poločase rozhodla střelecká forma Zbyška Švejcara. Paleček, Semerád
Rarach FC Executors United
Jan Vnouček – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Josef Novotný, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jakub Žďárský vs Miroslav Semerád – Jiří Bumba, Lukáš Fiala, Ivan Jakúbek, Jiří Jiráček, Richard Müller, Zbyněk Průša, Zbyněk Švejcar, Ondřej Voda
55. Karel Heřman 45., 50., 52. Zbyněk Švejcar
28. 4. 15 20:45 CESMI DHL Brohemians Rarach FC 5. 2:3 (1:2)
Utkání, ve kterém byli fotbalovější hráči Brohemians , ale Rarach působil mnohem živějším dojmem a touhou po vítězství. Rarach po celý zápas vedl a závěrečný tlak soupeře přišel pozdě. Michal Černoch, Patrik Laibl
DHL Brohemians Rarach FC
Jeremie Touret – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Ilya Paul Kreys, Benjamin Mitchell, Martin Plávek, David Plichta vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Filip Kortán, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jakub Žďárský
25. Jeremie Touret
54. Benjamin Mitchell
14., 43. Karel Heřman
19. Petr Hořínek
22. 4. 15 19:00 METE1 Rarach FC Botostroj SK 4. 3:4 (2:0)
Vyrovnané utkání, které až v poslední minutě rozhodl ve svůj prospěch Botostroj. Nejvýraznějším hráčem byl Hendrych, který trápil Raracha svými technickými dovednostmi. Jakub Jeřábek, Vít Jeřábek
Rarach FC Botostroj SK
Josef Novotný – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Filip Kortán, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Filip Hendrych, Jan Horáček, Petr Tomeček, Robin Urban, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Tomáš Vyoral
22. Filip Kortán
25. Karel Heřman
31. Pavel Vízdal
44., 51. Filip Hendrych
59. Jan Horáček
59. Petr Grätzer
8. 4. 15 18:15 HANSP Rarach FC Yellow Dildos B 3. 3:5 (3:3)
Utkání se spoustou šancí, skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec Yellow Dildos mírnou převahu využil a přeci jen zaslouženě vyhrál. Dreksler, Pavel
Rarach FC Yellow Dildos B
Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Petr Hořínek, Filip Kortán, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Minha, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Adam Vaclík, Matěj Vaclík, Petr Virt
10. Karel Heřman
18. Petr Hořínek
25. Filip Kortán
3. Vojtěch Bek
16., 38. Pavel Schleiss
30., 50. Martin Minha
1. 4. 15 18:00 STER3 AC SK Viktoria 1905 Rarach FC 2. 7:2 (4:2)
Domácí byli lepší, aktivnější a kvalitnější. Hosté prohráli utkání, protože se dostavili jen v počtu 4+1. Lukáš Vojtek, Tomáš Martinek
AC SK Viktoria 1905 Rarach FC
Jan Gruber – Pavel Balahura, Martin Bánoci, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Dušan Radovanovič, Miroslav Růžička, Lukáš Veselý vs Jan Vnouček – Petr Hořínek, Josef Novotný, Zdeněk Švajda, Jakub Žďárský
4., 32., 42. Miroslav Fér
7. Pavel Balahura
12. Jan Gruber
28. Dušan Radovanovič
55. Martin Bánoci
18., 22. Zdeněk Švajda
25. 3. 15 19:00 ZABEH Rarach FC To mi stačí 1. 2:10 (2:6)
Utkání bylo vedeno ve slušném tempu s jasným vítězem. Tomáš Baier, Petr Kabát
Rarach FC To mi stačí
Josef Novotný – Matěj Bauer, René Kubášek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Roman Rampas – Richard Frank, Martin Pauer, Michal Pohan, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal