11. Určitě team Vršovice 11 3 2 6 27:52 8

Út 7.4.15 17:00 DEKAN Turman VET Paradentol 1990   (VL4B)
Út 7.4.15 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Starci na chmelu B   (VL4B)
Pá 15.5.15 18:15 zzNOVOB Gumídci Méďové FC Real Prd   (HL6G)
Pá 15.5.15 19:30 zzNOVOB The Wall Bílá pohroma   (HL5F)
Ne 31.5.15 17:30 SANC2 Petrovice A Tutto bene A   (HL6L)
Ne 31.5.15 18:45 SANC2 Old Mosquitos England Praha   (HL8N)

24. 6. 15 20:30 STER2 South Rise Again FC DHL Brohemians 11. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, lepší tým bohužel nevyužil svých šancí a prohrál. Michal Antonický, Pavel Fligl
South Rise Again FC DHL Brohemians
Jiří Neumann – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jiří Fajt, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal vs Ian Hunt – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Miloslav Kloz, Ilya Paul Kreys, Robert Millan, Martin Plávek, Jeremie Touret
16. Richard Schubert
37. Jiří Fajt
24. Jeremie Touret
45. Ilya Paul Kreys
46. Rupert Baltrock
10. 6. 15 19:00 METE1 Botostroj SK South Rise Again FC 10. 2:5 (2:4)
Hosté rozhodli utkání obratem v 1. půli, a tak druhou v poklidu dohráli. Ján Malysa, Prček
Botostroj SK South Rise Again FC
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Jan Horáček, David Juřena, Petr Tomeček, Robin Urban, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána vs Jiří Fajt – Marek Duda, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
4., 6. Lukáš Vrána 7., 11. Antonín Vohanka
20., 25. Marek Duda
52. OG
3. 6. 15 18:00 STER1 South Rise Again FC Rarach FC 9. 8:2 (3:1)
Slušně odehrané utkání z obou stran. Domácí měli výraznou převahu a naprosto zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem ve skóre. Brhel,Novotný
South Rise Again FC Rarach FC
Roman Dámen – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jiří Fajt, Jakub Šafařík, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Zdeněk Švajda, Jan Vnouček, Jakub Žďárský
4., 36., 45., 58. Marek Duda
20. Michal Dobiáš
29., 48. Antonín Vohanka
54. Jiří Fajt
6., 42. Karel Heřman
19. 5. 15 20:15 MOTO2 AC SK Viktoria 1905 South Rise Again FC 8. 3:3 (2:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Čapla
AC SK Viktoria 1905 South Rise Again FC
Jan Gruber – Pavel Balahura, Martin Bánoci, Ladislav Beneš, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Dušan Radovanovič, Miroslav Růžička, Lukáš Veselý vs Jiří Neumann – Roman Dámen, Michal Dobiáš, Marek Duda, Jiří Fajt, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
15., 24. Martin Bánoci
35. Ladislav Beneš
35. Petr Zaspal
50. Antonín Vohanka
60. Marek Duda
13. 5. 15 19:00 ZABEH South Rise Again FC To mi stačí 7. 3:6 (2:4)
Velmi pěkné utkání, zasloužená výhra hostů- Tomáš Zach, Martin Bělina
South Rise Again FC To mi stačí
Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Marek Duda, Jiří Fajt, Jakub Šafařík, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal vs Petr Šídlo – Richard Frank, Josef Pašek, Martin Pauer, Michal Pohan, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal
16. Marek Duda
29. Antonín Vohanka
35. Michal Dobiáš
5., 17., 23., 46. Richard Frank
14. Miroslav Vrtiška
54. Martin Vyhnal
6. 5. 15 20:15 zzSANC3 Určitě team Vršovice South Rise Again FC 6. 4:8 (4:5)
Na osmou ligu byly oba týmy překvapivě kombinačně zdatné. Hosté byli v zakončení nakonec efektivnější, a proto berou z tohoto pohledného utkání plný počet bodů. Tomáš Pospíchal, Tomáš Pospíchal
Určitě team Vršovice South Rise Again FC
Přemysl Beneš – Martin Ceral, Dušan Doubek, Martin Doubek, David Hlušička, Libor Stočes, Tomáš Svoreň vs Roman Dámen – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jiří Fajt, Jakub Šafařík, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
42., 60. Antonín Vohanka
27. 4. 15 19:15 STER1 South Rise Again FC Tohle není hokej? 5. 1:3 (1:0)
Velmi vyrovnaný duel. Domácí se brzo dostali do vedení 1:0. To jim však vydrželo jen do II. půle. Poté vyžadoval hostující tým, který vstřelil 3 branky a otočil stav a tím zvítězil 1:3.
South Rise Again FC Tohle není hokej?
Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Marek Duda, Jiří Fajt, Jaroslav Hančl, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal vs Daniel Samec – Filip Buriánek, Petr Czinege, Filip Hornát, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Petr Varvařovský, Adam Zet
9. Marek Duda 44., 54. Petr Varvařovský
60. Filip Hornát
21. 4. 15 19:30 HANSP Yellow Dildos B South Rise Again FC 4. 10:3 (3:1)
Bojovné utkání plné pěkných gólů. Po zásluze zvítězili hráči týmu Yellow Dildos B. Serhyi Pundor, Vasyl Povarnitsyn
Yellow Dildos B South Rise Again FC
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Minha, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Adam Vaclík, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Jiří Neumann – Roman Dámen, Marek Duda, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
5., 11., 50. Pavel Schleiss
26., 31., 47., 59. Matěj Vaclík
35. Jan Bek
54., 58. Martin Minha
18. Richard Schubert
44., 55. Marek Duda
15. 4. 15 17:45 ZABEH Executors United South Rise Again FC 1. 3:4 (1:3)
South Rise byl lepším mužstvem. Avšak finish Executoru málem znamenal vyrovnání. Janča, Kozár
Executors United South Rise Again FC
Lukáš Fiala – Jiří Jiráček, Petr Papírník, Jakub Pavel, Miroslav Semerád, Libor Smolík, Zbyněk Švejcar, Zbyněk Tetour vs Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Marek Duda, Jiří Fajt, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
44. Antonín Vohanka
8. 4. 15 20:30 STER1 Athletico KMF South Rise Again FC 3. 2:6 (0:0)
V první půli si obě mužstva myslela, že si soupeř vstřelí vlastní branku a porazí se sám. Na hřišti se nedělo vůbec nic. Fotbal začal až po náhodném gólu hostů ve 32. minutě. V průběhu druhé půle se projevil fakt, že hosté měli na střídání 2 pětky a domácí nikoho. Fotbal se nezlepšil, ale alespoň padaly góly. Radek Matoušek, Petr Žižka