Ne 12.4.15 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Modrý Svině B   (HL8Q)
Ne 12.4.15 20:00 SCBEC Dropa FC A Medvědi B   (HL7K)
St 6.5.15 19:15 SCBEC Felix club (seniors) Běchovičtí sršni A   (VL3B)
St 6.5.15 20:30 SCBEC Kožich II.FC Lachtánci 1.WC   (HL4C)
Po 8.6.15 18:15 ARIT Ekonom WT VET Prapražačka A   (VL2A)
Po 8.6.15 19:30 ARIT Dejvický expres Ekonom WT   (HL3A)

23. 6. 15 19:30 MIKU2 Dřevorubci Modřany S Sen ČM PG supervet 11. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou, kterou ovšem hosté vybojovali až v poslední minutě. Boubín
Dřevorubci Modřany S Sen ČM PG supervet
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Viktor Starec vs František Turek – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Václav Kopecký, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta
17., 42. Martin Šída
38. Otomar Sláma
29. Robert Netušil
49. Václav Kopecký
60. Petr Fridrich
11. 6. 15 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Veget FC SUP 10. 3:6 (0:3)
Hosté byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě.
Sen ČM PG supervet Veget FC SUP
Miroslav Ackermann – Petr Fridrich, František Hamouz, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Václav Kopecký, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta vs Karel Kulhánek – Ján Chromek, Petr Fišer, Tomáš Kočí, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Petr Lédl, Jiří Rejzek
33., 54., 56. Václav Kopecký 3. Petr Fišer
16., 28., 38., 48. Tomáš Kočí
39. Petr Lédl
4. 6. 15 19:30 BECH Blesk VK SUP Sen ČM PG supervet 9. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání a zasloužená remíza. Michal Žofka
Blesk VK SUP Sen ČM PG supervet
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Jiří Kostka, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Vlastimil Datko, Petr Fridrich, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta
39. Daniel Dvořák 54. Miroslav Ackermann
18. 5. 15 18:15 MIKU3 Sen ČM PG supervet Tučňáci SUP A 8. 5:0 (3:0)
Zaslouženě vyhrálo mužstvo domácích. Dokázalo využít šance a hlavně mělo lidi na střídání.
Sen ČM PG supervet Tučňáci SUP A
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, František Hamouz, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta vs Jiří Jeníček – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Robert Jirák, Roman Podhorský
12. Miroslav Ackermann
14. Tomáš Kafka
22. Petr Fridrich
51. Jaroslav Pur
58. Zdeněk Kolář
14. 5. 15 19:30 BECH Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet 7. 2:0 (0:0)
Ve vyrovnaném, bojovném utkání rozhodl dvěma góly Syrovátka v závěru zápasu. V průběhu zápasu dostal míčem do obličeje hráč č. 11. Kolář a tekla mu krev.
Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Martin Líbal, Pavel Staněk, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Zdeněk Kolář – Petr Fridrich, František Hamouz, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
51., 60. Jan Syrovátka
7. 5. 15 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Ortopedie 6. 3:1 (2:0)
Zasloužená výhra pro tým SEN ČM PG supervet, který byl v zakončení přesnější. David Kopka, Jan Šícha
Sen ČM PG supervet Ortopedie
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Zdeněk Ryvol, Miroslav Vachta vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Michal Horáček, Petr Mácha, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn, Tomáš Zahradník
6. OG
26. Robert Netušil
45. Milan Prekop
55. Michal Horáček
29. 4. 15 20:15 P1 Benda All Stars FC Sen ČM PG supervet 5. 4:2 (3:0)
Vyhecované utkání, plné energie a pohybu. Hosté se snažili dotáhnout zpackaný poločas, ale marně. Boulín, Vukovič
Benda All Stars FC Sen ČM PG supervet
Richard Klír – Jan Macháček, Roman Mlynář, Petr Morávek, Martin Novotný, Jiří Podhůrský, David Šulc, Petr Zadák vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Vlastimil Datko, František Hamouz, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Zdeněk Ryvol
7., 15. Petr Zadák
12. Roman Mlynář
50. Jiří Podhůrský
44. Václav Kopecký
21. 4. 15 18:15 BECH AGČV/Ajax Sen ČM PG supervet 3. 0:6 (1:1)
Po prvním poločase nerozhodný výsledek dokázali hosté ve druhé půli dvěma góly proměnit v plný bodový zisk. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Snu Černý Most pro start hráče v trestu v týmu AGČV.
AGČV/Ajax Sen ČM PG supervet
Zdeněk Havlík – Michal Gabík, Milan Jirásek, Matěj Pánek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Vlastimil Datko, Petr Fridrich, František Hamouz, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta
28. Michal Gabík 25. Robert Netušil
39. Milan Prekop
58. Miroslav Ackermann
14. 4. 15 18:15 BECH Sen ČM PG supervet Super Naděje A 4. 4:3 (0:2)
Hosté vedli po první půli o dvě branky a byli jasně lepším týmem. Ve druhé půli však dokázali domácí vstřelit 4 rychlé branky a dokonale tak otočili vývoj utkání na svoji stranu.
Sen ČM PG supervet Super Naděje A
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Jaroslav Pur, Zdeněk Ryvol, Miroslav Šusta vs Marek Poláček – Petr Chlumecký, Jiří Křepínský, Luboš Řeháček, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Jan Vaníček
52. Luboš Řeháček
2. 4. 15 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Zelená liška TJ SUP A 2. 3:4 (1:3)
Zelená Liška hrála agresivněji a v mrazu uhrála (asi zaslouženější) vítězství. Pavol Habuda, Vojtěch Chlan
Sen ČM PG supervet Zelená liška TJ SUP A
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Vlastimil Datko, Petr Fridrich, František Hamouz, Roman Jireš, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop vs Jiří Vidman – Tomáš Gürtler, Tomáš Janda, Jan Koukal, Eduard Křemel, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Libor Sněhota, Michal Vokřínek