Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 23.6.15 | 19:30 | MIKU3 | Super Naděje A Pražačka seniors A | 11. | 5:2 |
St 10.6.15 | 20:15 | P2 | Benda All Stars FC Super Naděje A | 10. | 2:4 |
Út 2.6.15 | 19:30 | CESMI | Super Naděje A AGČV/Ajax | 9. | 3:4 |
Út 19.5.15 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Super Naděje A | 8. | 3:1 |
Po 11.5.15 | 20:15 | MOTO3 | Super Naděje A Veget FC SUP | 7. | 3:6 |
Po 4.5.15 | 18:15 | MIKU2 | Tučňáci SUP A Super Naděje A | 6. | 0:7 |
Út 28.4.15 | 19:30 | MIKU1 | Super Naděje A Ortopedie | 5. | 1:6 |
Út 14.4.15 | 18:15 | BECH | Sen ČM PG supervet Super Naděje A | 4. | 4:3 |
St 8.4.15 | 19:45 | HRAB1 | Zelená liška TJ SUP A Super Naděje A | 3. | 1:0 |
St 1.4.15 | 17:00 | DEKAN | Super Naděje A Dřevorubci Modřany S | 2. | 2:2 |
St 25.3.15 | 19:45 | HRAB1 | Blesk VK SUP Super Naděje A | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 71:17 | 21 |
2. | Ortopedie | 11 | 6 | 3 | 2 | 46:25 | 15 |
3. | Pražačka seniors A | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:22 | 13 |
4. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:35 | 13 |
5. | AGČV/Ajax | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:32 | 11 |
6. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 3 | 4 | 4 | 35:29 | 10 |
7. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:28 | 10 |
8. | Tučňáci SUP A | 11 | 4 | 2 | 5 | 41:48 | 10 |
9. | Veget FC SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:41 | 10 |
10. | Super Naděje A | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:31 | 9 |
11. | Benda All Stars FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:50 | 7 |
12. | Blesk VK SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 21:66 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 26.3.15 | 19:30 | DEKAN | Kumpáni Real TIDE XXL (HL3C) |
Čt 26.3.15 | 20:45 | DEKAN | Bakera VET Traktor humus VET A (VL1A) |
Ne 31.5.15 | 12:30 | zzSANC4 | Atomový veverky B Medvědi B (HL7K) |
Ne 31.5.15 | 13:45 | zzSANC4 | Blesk VK B Fifty-two faders (HL7K) |
Čt 4.6.15 | 19:30 | ZAK | CFC Letňany Estudiantes VET B (VL2B) |
Čt 4.6.15 | 20:45 | ZAK | Batalion Vinohrady FC Tučňáci VET (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chlumecký Petr | 9 | 0 |
Duchek Miroslav | 3 | 0 |
Kodálík Milan | 6 | 3 |
Křepínský Jiří | 10 | 9 |
Peterka Tomáš | 4 | 0 |
Poláček Marek | 6 | 0 |
Pomykáček Ivan | 7 | 1 |
Řeháček Luboš | 9 | 5 |
Šafránek Petr | 7 | 9 |
Štric Ivo | 9 | 1 |
Syrovátka Jan | 10 | 1 |
Vaníček Jan | 10 | 1 |
Vejvoda Michal | 2 | 0 |
Zezula Vlastimil | 2 | 1 |