19. 11. 15 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Rokoska SUP 10. 3:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, kde byli ozdobou především brankáři obou týmů. Pavel Vrtiška
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Jambor, Jiří Povýšil, Milan Vondra, Daniel Vott, Petr Zlámal vs Jaroslav MarekZdeněk Genčev, Lubomír Hluší, Václav Hon, František Kašpar, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Petr Vydra
24. Petr Zlámal
1. Zdeněk Genčev
36. Petr Vydra
5. 11. 15 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A VV Vokra SV 9. 3:1 (2:1)
První poločas byl téměř vyrovnaný, v druhé polovině se jasně projevila převaha týmu Starci na chmelu.
Starci na chmelu SUP A VV Vokra SV
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Jambor, Marian Křivan, Milan Vondra, Petr Zlámal vs Štěpán Kout – Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Zdeněk Krejcar, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav
10. Marian Křivan
30. Stanislav Coňk
34. Ladislav Brázda
11. Tomáš Kouřil
29. 10. 15 18:15 ZAK Lucián FC SUP Starci na chmelu SUP A 8. 3:3 (3:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli dominovali domácí, ve druhém byli jasně lepší hosté. Nakonec utkání dospělo k zasloužené remíze. Procházka
Lucián FC SUP Starci na chmelu SUP A
Miloš Zenkl – Jaroslav Chalaš, Martin Davídek, George Kisugite, Václav Kohout, Miloš Kraus, Tomáš Tvrdek, Luboš Vaculík, Josef Volf vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Jambor, Marian Křivan, Milan Vondra, Daniel Vott, Petr Zlámal
14. George Kisugite
21. Miloš Kraus
25. Tomáš Tvrdek
35. Petr Fassati
36. Marian Křivan
38. Daniel Vott
22. 10. 15 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Kbelák FC SUP 7. 0:3 (0:0)
Kbelák měl od začátku mírně navrch, své vítězství ale pojistil až v posledních minutách. Voldán
Starci na chmelu SUP A Kbelák FC SUP
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Jambor, Jiří Povýšil, Milan Vondra, Daniel Vott vs Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Václav Bahenský, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý
41. Lubomír Nešpor
56., 58. Václav Bahenský
15. 10. 15 17:00 ZAK Berušky A Starci na chmelu SUP A 6. 10:2 (6:0)
Berušky A zvítězili zaslouženě, byli po celý zápas lepší. Lukáš Černý, Jan Carbol
Berušky A Starci na chmelu SUP A
Stanislav Kovář – František Bašta, Jiří Hájek, František Koubek, Pavel Kuželka, Miroslav Svoboda, Lubomír Tusjak, František Veselý vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Jambor, Marian Křivan, Jiří Povýšil, Milan Vondra, Daniel Vott, Petr Zlámal
15., 29., 30., 42. František Koubek
24. OG
27., 28., 59., 60. František Veselý
52. Lubomír Tusjak
37. Petr Zlámal
40. Daniel Vott
8. 10. 15 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC 5. 3:3 (0:2)
Pohledné utkání plné zvratů. Na obou stranách vynikali brankáři. Matěj Lafata, Jaroslav Nováček
Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Petr Fassati, Petr Jambor, Marian Křivan, Jiří Povýšil, Milan Vondra, Daniel Vott, Petr Zlámal vs Richard Klír – Jan Macháček, Petr Morávek, Michal Pína, Jiří Podhůrský, David Šulc, Petr Zadák
43. Jiří Povýšil
52. Ladislav Brázda
60. Milan Vondra
6. OG
8., 39. Jiří Podhůrský
29. 9. 15 19:30 LITVI Valník Starci na chmelu SUP A 4. 3:2 (3:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí šťastnější a o gól zvítězili.
Valník Starci na chmelu SUP A
Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Filip Fremund, Kostas Maceridis, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Oldřich Šára, Zdeněk Sokol vs Jaroslav Kroh – Stanislav Coňk, Petr Fassati, Marian Křivan, Jiří Povýšil, Milan Vondra, Daniel Vott, Petr Zlámal
7., 18., 20. Zdeněk Sokol 7. Stanislav Coňk
18. Marian Křivan
17. 9. 15 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Trops 1.SK SUP 3. 0:0 (0:0)
Utkání v poklidném tempu a atmosféře branku nepřineslo.
Starci na chmelu SUP A Trops 1.SK SUP
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Jambor, Jiří Povýšil, Milan Vondra, Daniel Vott, Petr Zlámal vs Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Miloslav Štván
7. 9. 15 19:15 ZAK Radouč FC B Starci na chmelu SUP A 2. 4:0 (3:0)
Jednoznačně probíhající utkání se šancemi na obou stranách. Marek Řeháček, Filip Němec
Radouč FC B Starci na chmelu SUP A
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Hynek Svoboda, Tomáš Svoboda vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Jambor, Marian Křivan, Jiří Povýšil, Milan Vondra, Daniel Vott
2. Václav Hrabě
25., 29. Serghei Davidenco
42. Roman Moulis
3. 9. 15 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Stará Garda SUP 1. 3:0 (1:0)
Slušně hrané utkání bez faulů. Radost pískat. Zasloužená výhra domácích. Giertl, Tejml