9. G.I.C La Plate de Cünde 11 4 1 6 34:46 9

St 13.4.16 19:00 P3 Radouč FC B Valník   (SVL2B)
St 13.4.16 20:15 P3 DS SK Orion Praha Nejistý Felix UVL   (UVL1A)
St 4.5.16 19:00 METE2 Santovi Sobi Tuscarora 03   (HL5D)
St 4.5.16 20:15 METE2 Damned CF Rokoska VET B   (VL1A)
Ne 5.6.16 16:15 P2 Čanda bůráků Mamissero   (HL6J)
Ne 5.6.16 17:30 P2 Beerchester United South Prague FC   (HL8O)

13. 6. 16 19:30 DEKAN Orange Predators A BongoBongo AC 11. 7:1 (4:0)
Krásné a velmi rychlé utkání ve stylu hurá fotbal. Domácí lítali po hřišti jako utržený vagón, za což jim bylo odměnou sedm gólů.
Orange Predators A BongoBongo AC
Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Petr Sochůrek – Marek Bejlovec, Václav Císařovský, Michal Peták, Marcel Šíd, Jaroslav Stonawski, David Vobořil
2., 23. Martin Löwe
20., 57. Daniel Smejtek
26. Lukáš Künzel
37., 43. Michal Zika
56. Jaroslav Stonawski
31. 5. 16 19:30 DEKAN BongoBongo AC Samson Bonella A 10. 7:2 (2:1)
Dynamické utkání s velkou gólovou převahou vítězného týmu BongoBongo.
BongoBongo AC Samson Bonella A
Michal Peták – Marek Bejlovec, Václav Císařovský, Martin Janouš, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski, David Vobořil vs Jan Slabý – Martin Čermák, Petr Čermák, Václav Kural, Lukáš Poór, Jiří Samek
7., 47. Petr Sochůrek
24. Martin Janouš
35. David Vobořil
39. Václav Císařovský
42., 53. Jaroslav Stonawski
11., 42. Jiří Samek
23. 5. 16 18:15 MIKU1 Hoblina Jižák FC BongoBongo AC 9. 0:7 (0:4)
Utkání hrané v jasné režii hostů, kteří zaslouženě zvítězili. Tomáš Malina
Hoblina Jižák FC BongoBongo AC
Michal Štípek – Milan Freiman, Pavel Malý, Vilém Pacák, Tomáš Pata, Milan Žaloudek vs Václav Císařovský – Marek Bejlovec, Filip Černý, Michal Peták, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski, David Vobořil
7. Václav Císařovský
10., 49., 49. Jaroslav Stonawski
11. Marek Bejlovec
18. Filip Černý
48. David Vobořil
17. 5. 16 19:30 MIKU3 BongoBongo AC G.I.C La Plate de Cünde 8. 3:0 (0:0)
Velmi opatrné utkání z obou stran. Rozhodujícím okamžikem tak byla první branka domácího týmu. Hosté po ní otevřeli hru a do konce utkání ještě dvakrát inkasovali. Šťástka, Faltys
BongoBongo AC G.I.C La Plate de Cünde
Michal Peták – Václav Císařovský, Martin Janouš, Marcel Šíd, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski, David Vobořil vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Daniel Vališ
42., 54. Jaroslav Stonawski
50. Václav Císařovský
9. 5. 16 19:00 SANC1 Don Giovanni BongoBongo AC 7. 3:9 (1:4)
Domácí bez možnosti střídání drželi krok pouze na začátku poločasů. Jinak se Bongo prosadilo dobrým pohybem a kombinacemi. Dohrávali téměř exhibičně.
Don Giovanni BongoBongo AC
Robert Persein – Ondřej Míča, René Muška, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Antonín Svoboda vs Michal Peták – Václav Císařovský, Martin Janouš, David Perl, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski, David Vobořil
7., 33. Ondřej Míča
58. Antonín Svoboda
3., 23., 39. Jaroslav Stonawski
12., 28., 55. David Vobořil
35., 38. David Perl
45. Petr Sochůrek
2. 5. 16 19:30 LITVI BongoBongo AC Domácí potřeby A 6. 3:3 (0:1)
Dramatické utkání od začátku až do konce. Domácí vedli už o dvě branky a zdálo se, že si dokráčejí pro vítězství. V závěru však hosté zabrali a nakonec se jim podařilo zaslouženě vyrovnat v poslední minutě utkání. Milan Bartoš, Stanislav Roček
BongoBongo AC Domácí potřeby A
Petr Sochůrek – Filip Černý, Václav Císařovský, Martin Janouš, David Perl, Jaroslav Stonawski, David Vobořil vs Jaroslav Bernášek – Radek Farkaš, Michal Louda, Matěj Pikous, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Petr Zeman
41. Lukáš Urban
25. 4. 16 18:15 CESMI Břewnow boys KMK BongoBongo AC 5. 3:3 (2:2)
Hrálo se velmi rychle a důrazně. Remíza je spravedlivá.
Břewnow boys KMK BongoBongo AC
Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Zdeněk Vávra vs David Perl – Marek Bejlovec, Filip Černý, Jiří Chlebna, Michal Peták, Libor Schrödl, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski
14. Karel Kahovec
29. Pavel Vávra
50. Vojtěch Šulc
2., 28. Jaroslav Stonawski
33. Filip Černý
18. 4. 16 19:30 ARIT BongoBongo AC Ekonom WT 4. 4:5 (1:2)
V zápase byli vždy o krok napředu hosté, soupeř stále jen dotahoval. Zasloužená výhra hostů.
BongoBongo AC Ekonom WT
Jaroslav Stonawski – Marek Bejlovec, Filip Černý, Jiří Chlebna, Libor Schrödl, Petr Sochůrek vs Ondřej Příbaň – Lukáš Fabera, Jakub Nový, Michal Pivoňka, Markiyan Romanovskyy, Lukáš Rybka, Ondřej Rybka, Ondřej Vacek
58. Ondřej Rybka
12. 4. 16 20:45 BECH BongoBongo AC Skif 3. 0:4 (0:1)
Jasná výhra suveréních hostů. Kučera
BongoBongo AC Skif
Petr Sochůrek – Marek Bejlovec, Filip Černý, Václav Císařovský, Martin Janouš, David Perl, Jaroslav Stonawski vs Mykola Shokodko – Iurii Ignat, Roman Kuryk, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Roman Pidgaynyy, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Serhyi Pundor, Ivan Skryp, Dmytro Tsyhil, Serhii Tsyhil
40 Václav Císařovský 24., 42. Mykola Popovych
52. Roman Pidgaynyy
59. Mykola Povarnitsyn
9. Mykhaylo Pukhal
60. Iurii Ignat
4. 4. 16 20:45 HOSTI Bakera BongoBongo AC 2. 3:9 (1:4)
Oslabení domácí dnes absolutně nemohli konkurovat lepším hostům. Ti rozhodli už v prvním poločasu, kdy si vytvořili dostatečný náskok, který v druhé půli ještě navýšili.
Bakera BongoBongo AC
Vojtěch Kmoch – Marek Benda, Karel Chejn, Jakub Kadlec, Jiří Kuděj, Lukáš Zbořil vs Petr Sochůrek – Marek Bejlovec, Jiří Chlebna, Václav Císařovský, Martin Janouš, David Perl, Jaroslav Stonawski
29., 48. Lukáš Zbořil
60. Jiří Kuděj
3., 12., 47. Jaroslav Stonawski
5., 32. Martin Janouš
10., 51. David Perl
45., 51. Václav Císařovský
21. 3. 16 20:45 zzNOVOB BongoBongo AC Přezletice SK RSC 1. 1:7 (0:2)
První poločas byl ještě vyrovnaný, ale ve druhém domácím docházely síly a hosté toho dokázali využít. Kovařík
BongoBongo AC Přezletice SK RSC
Petr Sochůrek – Filip Černý, Václav Císařovský, Martin Janouš, David Perl, Jaroslav Stonawski vs Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Ondřej Němec, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller