So 25.6.16 11:15 BECH Kanonýři Well Done   (HL7I)
So 25.6.16 12:30 BECH K+K Fotbal Team Horníci FC   (HL8M)

19. 6. 16 17:30 P2 Pivson a Pofel Bohemia Roztyly 11. 2:2 (0:2)
Velmi pěkné utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Timon Svoboda – Michael Augustin, Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Michal Kovář, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Oldřich Sedlák vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Aleš Tylinger, Martin Zeman
14. Dušan Mrozek
19. Tomáš Brabec
40. Michal Brabec
5. 6. 16 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Normální Chlapi 10. 8:3 (3:2)
Normální chlapi hráli ve čtyřech. Na začátku Bohemia rychle vstřelila tři branky, ale ke konci 1. poločasu hosté otočili zápas. Ale nestačilo to, nakonec zvítězil početnější tým. Alisher Kereibayev, Pavel Belov
Bohemia Roztyly Normální Chlapi
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Martin Zeman vs Jan Varga – Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček
2., 4., 36., 40., 48., 52. Dušan Mrozek
6. OG
60. Daniel Riedl
9., 28., 41. Petr Poláček
29. 5. 16 20:00 P3 Lord Mayor Idiot Bohemia Roztyly 9. 4:0 (2:0)
Domácí jasně kontrolovali hru, kdežto hosté se spíše chtěli hádat.
Lord Mayor Idiot Bohemia Roztyly
Michal Pinka – Pavol Bendík, Karel Engliš, Vladimír Folber, Jakub Krátký, Michal Schneider, Vlastimil Váňa, Jiří Vícha vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Martin Zeman
20. Vladimír Folber
25. Karel Engliš
46. Pavol Bendík
58. Vlastimil Váňa
22. 5. 16 18:45 MIKU1 Bohemia Roztyly Komety FC A 8. 2:1 (0:1)
Bojovné utkání, ve kterém byly v prvním poločase lepší Komety. Po přestávce ale vyhasly a domácí si bojovností a vůlí po vítězství došli pro dva body. Tomáš Kougl, Martin Časar
Bohemia Roztyly Komety FC A
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Jan Šterner, Aleš Tylinger vs Stanislav Ineshin – Roman Armenov, Oleksandr Bratanov, Chacik Gevorkjan, Volodymyr Koturko, Maksym Plokhin, Petr Popov, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako
40. Dušan Mrozek
58. Jan Malý
37 Michal Brabec 28. Oleksandr Bratanov
15. 5. 16 18:45 MIKU1 Bohemia Roztyly Zimbru Olymp A 7. 2:3 (0:1)
Utkání jako na houpačce, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu.
Bohemia Roztyly Zimbru Olymp A
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Pavel Schiller, Aleš Tylinger vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Uzeyir Jafarov, Eduard Lychynskyy, Andrei Pazeniuc, Tomáš Plecitý, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, Lukáš Semirád
31. Martin Havelka
40. Tomáš Chalupa
24., 45., 48. Jamal Allahverdi-Zada
8. 5. 16 18:45 MIKU1 Améby AFC A Bohemia Roztyly 6. 3:3 (2:1)
Améby rychle vedly a v druhém poločase měly dlouho dvoubrankový náskok, hosté ale dokázali vyrovnat.
Améby AFC A Bohemia Roztyly
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Tomáš Bruštík, Jan Crha, Jakub Marek, Tomáš Najman, David Šmída vs Petr Kubát – Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman
8. Tomáš Najman
9. Alan Balha
39. Jakub Marek
10. OG
48. Aleš Tylinger
51. Martin Havelka
24. 4. 16 18:45 MIKU1 Bohemia Roztyly Atomovej brouk B 5. 0:7 (0:2)
Jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu. Vostatek
Bohemia Roztyly Atomovej brouk B
Martin Havelka – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Jiří Sova, Jakub Šrom, Jakub Sýkora, Zbyněk Zykmund
13., 23., 33., 50. Zbyněk Zykmund
40. Jiří Sova
44., 54. Jakub Šrom
17. 4. 16 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Bohemia Roztyly 4. 1:2 (0:2)
Velmi dobré utkání z obou stran. Hosté se dostali do vedení vlastní brankou brankaře a navýšili skóre z penalty za ruku. Vysočany i přes velký tlak v druhé půli dokázaly snížit jen na 1:2. Kohout
Sokol Vysočany B Bohemia Roztyly
Jan Pekárek – Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Martin Trunčík, Marek Žádný vs Jan Šterner – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Martin Zeman
59. Antonín Kadlec 54 Marek Žádný 8. OG
26. Tomáš Brabec
56. Dušan Mrozek
10. 4. 16 18:45 MIKU1 Bohemia Roztyly Sokol Barča Vysočany 3. 5:4 (2:1)
Vyrovnané utkání plné šancí, hosty držel celý zápas výborným výkonem gólman. O výsledku rozhodl individuální zkrat a vyloučení, Roztyly pak přesilovku využily. Jiří Humhal, Vladimír Lis
Bohemia Roztyly Sokol Barča Vysočany
Jan Šterner – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Ivan Junas, Dominik Maršálek, Tomáš Pekár, Lukáš Provazník, Lukáš Vojtek
56. Roman Janda
3. 4. 16 18:45 MIKU1 Torpedo Barrandov Bohemia Roztyly 2. 4:1 (1:0)
Utkání hodné úrovně 4. ligy, ve kterém vyhrál fotbalovější a běhavější tým. Dufek
Torpedo Barrandov Bohemia Roztyly
Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, David Ponert, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Jan Šterner – Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman
3. Michal Levora
47., 48. Luděk Šístek
58. David Ponert
26 David Ponert 59. Jan Malý
28. 3. 16 18:45 MIKU1 Bohemia Roztyly Deportivo Praga 1. 2:3 (2:2)
Domácí byli po většinu utkání lepším týmem, ale vybrali si slabou desetiminutovku mezi 20. a 30. minutou, což utkání rozhodlo. Dufek, Šťástka
Bohemia Roztyly Deportivo Praga
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Jan Šterner, Aleš Tylinger vs Luboš Vacek – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Jakub Kosina, Michal Příhoda