5. 6. 16 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Torpedo Barrandov 10. 2:3 (0:2)
Jan Pekárek – Jiří Horák, Michal Horčík, Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Martin Trunčík, Marek Žádný vs Ondřej Zika – Rostislav Cáb, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek
60. Jiří Horák
3., 20. Petr Šístek
55. Radek Levora
29. 5. 16 17:30 ZAK Deportivo Praga Sokol Vysočany B 9. 1:5 (1:3)
V první minutě vedlo Deportivo, ale už o dvě minuty později Sokol srovnal. Pak již góly padaly jen do sítě Deportiva. To si sice vypracovalo spoustu šancí, ale výborný gólman nebo obrana už nic nedovolili. Vítězství bylo zasloužené a jasné. Petr Jambor ml.
Deportivo Praga Sokol Vysočany B
Luboš Vacek – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, David Cestr, Michal Kahoun, Jakub Kosina, Vladimír Příbramský, Michal Příhoda vs Jan PekárekJiří Horák, Michal Horčík, Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Martin Trunčík, Marek Žádný
1. Martin Beránek 3., 58. Martin Trunčík
16., 25. Antonín Kadlec
55. Jiří Horák
22. 5. 16 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Pivson a Pofel 8. 1:0 (1:0)
Velice vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Jediný gól vstřelil hráč domácích a tím jim zajistil vítězství.
Sokol Vysočany B Pivson a Pofel
Jan Pekárek – Jiří Horák, Michal Horčík, Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Marek Žádný vs Timon Svoboda – Michael Augustin, Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Michal Kovář, Jan Pecháček, Václav Pinkas, Tomáš Rusý, Petr Valášek
21. Jiří Horák 23 Ondřej Kracman
15. 5. 16 17:30 ZAK Normální Chlapi Sokol Vysočany B 7. 2:3 (0:2)
Hosté vyhráli 1. poločas. Ve druhém domácí srovnali, ale bohužel pro domácí tři minuty před koncem dali hosté gól a vyhráli.
Normální Chlapi Sokol Vysočany B
Jan Varga – Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Vojtěch Zvěřina vs Jan Pekárek – Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Martin Trunčík, Marek Žádný
33., 53. Petr Poláček 59 Michal Kabelka 8., 16. Antonín Kadlec
57. Ondřej Kracman
52. Martin Trunčík
8. 5. 16 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Lord Mayor Idiot 6. 6:0 k.
Hosté se nedostavili v dostatečném počtu a kontumačně prohráli.
Sokol Vysočany B Lord Mayor Idiot
Jan Pekárek – Jiří Horák, Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Ondřej Kracman, Marek Žádný vs Michal Pinka – Petr Burget, Stanislav Futera, Michal Schneider, Vlastimil Váňa, Jiří Vícha
24. 4. 16 16:15 MIKU1 Komety FC A Sokol Vysočany B 5. 2:0 (2:0)
Celkem průměrné utkání, nakonec zvítězili efektivnější domácí.
Komety FC A Sokol Vysočany B
Zdeněk Benda – Roman Armenov, Ilia Barmin, Oleksandr Bratanov, Chacik Gevorkjan, Volodymyr Koturko, Petr Popov, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako vs Vratislav Kracman – Pavel Blažek, Jiří Horák, Antonín Kadlec, Ondřej Kracman, Jan Pekárek, Marek Žádný
20. Ilia Barmin
25. Volodymyr Koturko
30. Ondřej Kracman
17. 4. 16 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Bohemia Roztyly 4. 1:2 (0:2)
Velmi dobré utkání z obou stran. Hosté se dostali do vedení vlastní brankou brankaře a navýšili skóre z penalty za ruku. Vysočany i přes velký tlak v druhé půli dokázaly snížit jen na 1:2. Kohout
Sokol Vysočany B Bohemia Roztyly
Jan Pekárek – Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Martin Trunčík, Marek Žádný vs Jan Šterner – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Martin Zeman
59. Antonín Kadlec 54 Marek Žádný 8. OG
26. Tomáš Brabec
56. Dušan Mrozek
10. 4. 16 17:30 ZAK Améby AFC A Sokol Vysočany B 3. 0:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání plné emocí a soubojů. Utkání nakonec rozhodl nešťastný vlastní gól. Čapla
Améby AFC A Sokol Vysočany B
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Filip Mikeš, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska vs Jan Pekárek – Jiří Horák, Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Martin Trunčík, Marek Žádný
44. OG 21. Martin Trunčík
40. Antonín Kadlec
3. 4. 16 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Atomovej brouk B 2. 1:4 (1:2)
v prvním poločase vyrovnaný zápas. Ve druhém rozhodla produktivita a rychlost mladších hostů, kteří zaslouženě zvítězili. Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík
Sokol Vysočany B Atomovej brouk B
Jan Pekárek – Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Martin Trunčík, Marek Žádný vs Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Šrom, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund
3. Martin Trunčík 22. Šimon Vik
25., 40. Jakub Šrom
58. Jiří Sova
28. 3. 16 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Zimbru Olymp A 1. 3:1 (1:1)
První poločas byli hosté lepší, ale nedokázali využít své šance. Ve druhé půli zabrali domácí a rozhodli ve svůj prospěch. Veaceslav Todorov, Vitalie Dumitras
Sokol Vysočany B Zimbru Olymp A
Jan Pekárek – Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Martin Trunčík, Marek Žádný vs Eugeniu Marandici – Nikita Bychkov, Uzeyir Jafarov, Artjoms Jegorovs, Andrei Pazeniuc, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád