Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 19.6.16 | 17:30 | BECH | Normální Chlapi Komety FC A | 11. | 2:2 |
Ne 5.6.16 | 18:45 | MIKU2 | Bohemia Roztyly Normální Chlapi | 10. | 8:3 |
Ne 29.5.16 | 20:00 | MIKU4 | Normální Chlapi Améby AFC A | 9. | 2:1 |
Ne 22.5.16 | 20:00 | P2 | Atomovej brouk B Normální Chlapi | 8. | 8:5 |
Ne 15.5.16 | 17:30 | ZAK | Normální Chlapi Sokol Vysočany B | 7. | 2:3 |
Ne 8.5.16 | 15:00 | ZAK | Sokol Barča Vysočany Normální Chlapi | 6. | 3:6 |
Ne 1.5.16 | 17:30 | KBELY | Zimbru Olymp A Normální Chlapi | 2. | 2:3 |
Ne 24.4.16 | 16:15 | ZABEH | Normální Chlapi Torpedo Barrandov | 5. | 0:1 |
Ne 17.4.16 | 17:30 | P2 | Deportivo Praga Normální Chlapi | 4. | 3:2 |
Ne 10.4.16 | 16:15 | P1 | Normální Chlapi Pivson a Pofel | 3. | 3:2 |
Po 28.3.16 | 17:30 | P1 | Lord Mayor Idiot Normální Chlapi | 1. | 9:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torpedo Barrandov | 11 | 10 | 0 | 1 | 41:14 | 20 |
2. | Zimbru Olymp A | 11 | 9 | 0 | 2 | 39:21 | 18 |
3. | Atomovej brouk B | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:25 | 15 |
4. | Sokol Vysočany B | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:17 | 13 |
5. | Deportivo Praga | 11 | 6 | 0 | 5 | 29:37 | 12 |
6. | Lord Mayor Idiot | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:27 | 11 |
7. | Améby AFC A | 11 | 4 | 3 | 4 | 22:32 | 11 |
8. | Bohemia Roztyly | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:35 | 10 |
9. | Normální Chlapi | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:42 | 9 |
10. | Komety FC A | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:24 | 8 |
11. | Pivson a Pofel | 11 | 1 | 2 | 8 | 20:31 | 4 |
12. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 0 | 1 | 10 | 24:48 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 11.4.16 | 17:00 | HANSP | 1.FC RUM SUP Flamengo FC SUP (SVL2A) |
Po 11.4.16 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Veteráni Ďáblice (VL3A) |
Čt 12.5.16 | 17:00 | BECH | Krabí výměšky FC Bylo nás pět plus jedna (HL8I) |
Čt 12.5.16 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP AGČV/Ajax (SVL1A) |
Čt 2.6.16 | 17:00 | ZAK | Endoprotéza Starci na chmelu SUP A (SVL2B) |
Čt 2.6.16 | 18:15 | ZAK | Lucián FC SUP Sokol Vysočany SUP (SVL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneš Lukáš | 1 | 0 |
Dont Jan | 6 | 0 |
Ferkl Michal | 2 | 0 |
Kabelka Michal | 10 | 1 |
Kramář Jan | 8 | 0 |
Novotný Jakub | 11 | 5 |
Poláček Petr | 10 | 16 |
Průcha Lukáš | 2 | 0 |
Varga Jan | 10 | 0 |
Zvěřina Václav | 3 | 4 |
Zvěřina Vojtěch | 10 | 5 |