Čt 19.5.16 18:15 BECH Palouček AC Mystique Dynamo CF   (HL3C)
Čt 19.5.16 19:30 BECH Daltonové VET Válcovna plechu VET   (VL4D)
Čt 19.5.16 20:45 BECH KáGéčko B Šejk Peterka   (HL8I)
Po 13.6.16 18:00 ZAK Kikina bar 1.FC VET Zlatý krysy FC   (VL3A)
Po 13.6.16 19:15 ZAK G.I.C La Plate de Cünde Domácí potřeby A   (HL3A)
Po 13.6.16 20:30 ZAK Slovan Amatéři Kapsch FC   (HL8B)

15. 6. 16 18:15 HOSTI Tajfun AC Alkohol Tea FC 11. 2:1 (2:0)
Domácí vstoupili do zápasu lépe a dostali se do vedení. Poté se však hosté zlepšili, ale ač byli lepší v kombinaci, tak se neprosazovali v koncovce. Výsledek tak jen zkorigovali. Vojtěch Noha, Tomáš Dvořák
Tajfun AC Alkohol Tea FC
Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Pavel Menhard vs Zdeněk Roubal – Pavel Brabec, Tomáš Hlava, Filip Matějka, Kamil Nezval, Stanislav Slušný
8. Martin Endršt
16. David Hartmann
57. Kamil Nezval
1. 6. 16 19:45 HRAB1 Terasy KFC A Tajfun AC 10. 13:0 (5:0)
Jednoznačný průběh utkání.
Terasy KFC A Tajfun AC
Jan Bureš – Jiří Baloun, Václav Linhart, Michal Matoušek, Tomáš Matoušek, Ivo Melicher, Jan Rašek, Josef Tatar, Petr Voborník vs Pavel Heral – Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Pavel Menhard, Josef Novák
15., 16., 28., 49. Tomáš Matoušek
21. Jan Rašek
26. Michal Matoušek
35., 43., 50., 54., 55., 56. Petr Voborník
52. Josef Tatar
18. 5. 16 19:45 HRAB3 Lipnice Tajfun AC 9. 1:0 (1:0)
Šťastné vítězství týmu, který celá zápas hrál přesilovku.
Lipnice Tajfun AC
Aleš Mareška – Karel Adamec, Jan Dolejš, Jakub Jágl, Richard Kubát, Tomáš Mach, Juraj Nožár, Lukáš Pejchal, Jan Trtík vs Pavel Menhard – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Pavel Novotný
17. Jan Dolejš
11. 5. 16 20:45 HOSTI Tajfun AC Líheň talentů 2015 8. 0:5 (0:3)
Zasloužené vítězství hostů. Soupeře kombinačně přehrávali, zápas mohl skončit větším rozdílem. Dušan Dřízhal, Martin Soukup
Tajfun AC Líheň talentů 2015
Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Daniel Jiříček, Pavel Menhard vs Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk
2., 15. Jiří Kurek
8. Jan Vlk
53. David Adamček
59. David Hruška
4. 5. 16 20:30 STER3 Růžoví delfínci 97,2 Tajfun AC 7. 0:2 (0:1)
Domácí se od první minuty stále hádali s rozhodčím a mezi sebou. Hosté hráli naopak velice v klidu a trpělivě a vždy ke konci poločasu udeřili a naprosto zaslouženě vyhráli. Martin Daniš, Peter Mikulec
Růžoví delfínci 97,2 Tajfun AC
Roman Zelenka – Emil Danihelka, Roman Kabele, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Pavel Heral – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Daniel Jiříček, Pavel Menhard
25. Petr Dvořák
48. David Hartmann
27. 4. 16 20:45 MIKU3 Tajfun AC Kontis 1.FC 6. 0:0 (0:0)
Výborný fotbálek, mnoho šancí na obou stranách. Zasloužená remíza. Kovařík
Tajfun AC Kontis 1.FC
Pavel Heral – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Daniel Jiříček, Pavel Menhard vs Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
20. 4. 16 20:30 STER1 Homunculus Tajfun AC 5. 2:2 (1:1)
Hosté po celý zápas pozorně bránili a vždy našli odpověď na branky domácích. Boubín
Homunculus Tajfun AC
Marek Lorenčík – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Jan Hulvert, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl vs Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, David Hartmann, Pavel Menhard, Josef Novák
24. Jan Šelle
49. Jan Hulvert
30. Martin Endršt
50. Pavel Menhard
53. David Hartmann
13. 4. 16 18:15 CESMI Tajfun AC Holosmetky FC B 4. 0:6 (0:1)
Od počátku utkání lepší Holosmetky, soupeř se snažil dlouhými auty rozbít obranu Holosmetek. Ve 2. půli už došly Tajfunu síly a soupeř během 7 minut 3x skóroval a bylo rozhodnuto. V závěru přidal ještě dvě branky. Hynek Petřík, Vojtěch Hejda
Tajfun AC Holosmetky FC B
Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, David Hartmann, Pavel Menhard, Pavel Novotný vs Lukáš Augustýn – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Filip Mrštík, František Presl, Václav Vrbický
16., 42., 49. Filip Mrštík
48. Václav Vrbický
56. Jaroslav Bellada
58. Stanislav Hnát
6. 4. 16 18:15 HOSTI UNYP´s Blazers Tajfun AC 3. 1:4 (1:1)
Na 6. ligu podprůměrné utkání dvou slabých týmů. Tajfun doplatil na nízký počet hráčů, Blazers byli techničtější, ale v zakončení velká bída. Poločas 1:1, pak Tajfun z skóroval z brejků a po chybách obrany a gólmana navyšoval na 4:1. Jakub Fajfr, Jan Vácha
UNYP´s Blazers Tajfun AC
Matěj Kopecký – Alfred Courroy, Sergei Nasarof, Danny Pereira, Mikhail Popkov, Shalhar Suimaliev vs Daniel Jiříček – Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Pavel Menhard, Pavel Novotný
4. Danny Pereira 28. Libor Gvoždík
49. Martin Endršt
50., 53. David Hartmann
30. 3. 16 18:30 HRAB3 Tajfun AC Cerveza 18.FC 2. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém vynikali nejvíce brankáři. Pavel Vrtiška
Tajfun AC Cerveza 18.FC
Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Pavel Menhard vs Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Jaroslav Paseka, Marek Schneeweis
22. Petr Dvořák
26. Pavel Menhard
48. Ondřej Levý
57. Jaroslav Paseka
23. 3. 16 18:45 ARIT Buchmeister team Tajfun AC 1. 3:3 (2:2)
První půle byla především o hře Tajfunu, který v poli postrádal jednoho hráče. Cílem bylo dohrát půli za vyrovnaného výsledku, a to se mu také povedlo. Druhá půle nabídla pohledný fotbal se šancemi na obou stranách - oba týmy dokázaly jednou skórovat. Zápas probíhající za lehkého deště skončil zaslouženou remízou. Vojtěch Noha, Vojtěch Krobot