Jan Říha – Martin Balík, Josef Filinger, Petr Flajžík, Petr Hes, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Jiří Nekola, Jan Šercl, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek vs Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Pavel Brož, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda
1. 6. 16 18:15 KBELY Kapr tým SUP Slepí koně SUP 11. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Kovařík
Kapr tým SUP Slepí koně SUP
Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Pavel Brož, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek
57. Josef Kwolek 16. Pavel Fifka
24. 5. 16 19:30 CESMI Vibromax 2012 Kapr tým SUP 10. 2:0 (1:0)
Domácí měli lepší pohyb po hřišti a zaslouženě vedli. V druhé půli hosté přidali, ale nakonec inkasovali v závěru podruhé.
Vibromax 2012 Kapr tým SUP
Jiří Moravec – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek vs Ladislav Rokyta – Jiří Aron, Josef Bartl, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš
27. Petr Koutník
60. Jiří Moravec
18. 5. 16 19:30 zzNOVOB Kapr tým SUP Torzo AFZ 9. 2:4 (2:2)
Vcelku vyrovnané utkání. Domácí držel velmi dobře chytající brankář, ale hosté si vytvořili dost šancí a v druhé půli dokázali strhnout vítězství na svoji stranu.
Kapr tým SUP Torzo AFZ
Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holba, Jiří Holík, Jiří Jindra, Petr Koller, Karel Mrskoč, Martin Vobecký
12. Andrey Abroskin
30. Josef Kwolek
3., 39. Martin Vobecký
11. OG
54. Petr Koller
10. 5. 16 19:30 zzNOVOB Žvahov Kapr tým SUP 8. 2:8 (1:5)
Kapr tým živější, po rychlých akcích skóroval téměř vždy do odkryté brány.
Soupeř byl bez možnosti střídání a doplatil na to.
Žvahov Kapr tým SUP
Milan Sedláček – Rudolf Bien, Josef Glaser, Petr Klempíř, Emil Vitásek, Roman Werner vs Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Pavel Brož, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Luboš Svoboda
47. Luboš Svoboda
2. 5. 16 17:00 DEKAN Kapr tým SUP Enzian 7. 3:2 (2:2)
Hrál se krásný uvolněný fotbálek. Více štěstí v koncovce měli domácí.
Kapr tým SUP Enzian
Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Pavel Brož, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda vs Petr Houf – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Petr Kalenda, Václav Matoušek, Miroslav Michalec, Michal Smrž, Vladimír Zeman
9. Jiří Hradec
14. Luboš Svoboda
44. Andrey Abroskin
15. Václav Matoušek
19. Miloš Beňo
26. 4. 16 20:15 METE1 Tycho de Brahe SUP Kapr tým SUP 6. 2:3 (2:2)
Zápasu by slušela remíza, ale hosté byli šťastnějším týmem. Klail
Tycho de Brahe SUP Kapr tým SUP
Jaroslav Pilecký – Hana Filipová, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Pavel Kopečný, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák vs Milan Pristaš – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Pavel Brož, Jiří Hradec, Jiří Jura, Josef Kwolek, Luboš Svoboda
11. Pavel Kopečný
12. Hana Filipová
16. Pavel Brož
25. Jiří Jura
57. Luboš Svoboda
18. 4. 16 18:15 DEKAN Kapr tým SUP Socra SUP 5. 3:1 (3:0)
Mužstvo Kapru mělo výborný nástup do utkání, když v 10. minutě zvyšoval jejich nejlepší hráč č. 10 už na 2:0. Řadu dalších šancí pak hráči Kapru neproměnili, a to i díky brankáři Socry, který byl jejich nejlepším hráčem. Kapr v pohodě zápas kontroloval až do konce. Čestmír Pavlásek, Zdeněk Budín
Kapr tým SUP Socra SUP
Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Jiří Hradec, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda vs František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Miroslav Rothe, Pavel Vestfál, Jiří Zajíc
7., 10. Andrey Abroskin
22. Jiří Aron
50. Miroslav Rothe
4. 4. 16 18:30 HRAB3 Suprtechno Kapr tým SUP 3. 0:4 (0:1)
Ze začátku utkání dominoval tým domácích. Postupem času se probudil nejlepší hráč hostí, Hradec, který provětrával soupeřovo obranu. Hradec přetavil své šance v dva nádherné góly. Ve druhém poločase si už Kapr tým vítězství zkušeně pohlídal a zaslouženě slaví vítězství. Jakub Zíma, Marek Šindelář
Suprtechno Kapr tým SUP
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal vs Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Pavel Brož, Jiří Hradec, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda
22., 36. Jiří Hradec
52. Pavel Brož
55. Luboš Svoboda
29. 3. 16 19:15 ZAK Kapr tým SUP Bítovská SUP 2. 1:4 (0:1)
Bojovné a vyrovnané utkání, které rozhodla střelecká pohotovost hráčů vítězného mužstva. Filip Němec, David Pšenica
Kapr tým SUP Bítovská SUP
Milan Pristaš – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Jiří Hradec, Jiří Jura, Josef Kwolek, Luboš Svoboda vs Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
35. Jiří Hradec 18. Jan Choura
45., 60. Robert Hlubuček
49. Libor Petřina
23. 3. 16 18:00 SCBEC Tyran Saens FC SUP Kapr tým SUP 1. 2:1 (1:1)
První poločas skončil remízou. Ve druhé půli byli domácí o něco lepším týmem a dokázali rozhodnout o svém vítězství. Dušan Kuzmík, Václav Jirsák
Tyran Saens FC SUP Kapr tým SUP
Vratislav Feigel – František Kaltounek, Miroslav Kastner, František Kotouček, Karel Limburský, Jiří Mrázek, Marek Palán, Marek Prosický, Michal Šůcha, Vratislav Ulman, Petr Zach vs Ladislav Rokyta – Jiří Aron, Josef Bartl, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda