Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 7.12.16 | 19:30 | MIKU2 | Traktor humus VET A Kuřátka FC | 11. | 6:0 k. |
Út 22.11.16 | 20:45 | LITVI | Damned CF Traktor humus VET A | 10. | 1:1 |
St 16.11.16 | 19:30 | TEMPO | Traktor humus VET A Kings of Kent | 9. | 1:6 |
St 9.11.16 | 20:45 | CESMI | Vojenské lesy VET Traktor humus VET A | 8. | 5:1 |
St 2.11.16 | 20:30 | ZAK | Javorák Traktor humus VET A | 7. | 2:1 |
St 19.10.16 | 19:45 | HRAB2 | Traktor humus VET A Santa Tranta VET | 6. | 0:3 |
St 12.10.16 | 17:00 | DEKAN | Defect Traktor humus VET A | 5. | 3:9 |
Út 4.10.16 | 19:30 | MIKU1 | Traktor humus VET A Klokan club Perón V | 4. | 1:3 |
Út 20.9.16 | 19:30 | MIKU4 | Tyran Saens 1.FC VET A Traktor humus VET A | 3. | 1:2 |
Út 13.9.16 | 19:30 | BECH | Traktor humus VET A Gambrinus VH VET | 2. | 6:1 |
St 7.9.16 | 20:45 | HOSTI | Rokoska VET B Traktor humus VET A | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 11 | 0 | 0 | 82:12 | 22 |
2. | Damned CF | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:20 | 16 |
3. | Kings of Kent | 11 | 5 | 2 | 4 | 38:43 | 12 |
4. | Santa Tranta VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 37:32 | 11 |
5. | Defect | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:38 | 11 |
6. | Traktor humus VET A | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:26 | 10 |
7. | Rokoska VET B | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:39 | 10 |
8. | Javorák | 11 | 4 | 2 | 5 | 20:30 | 10 |
9. | Vojenské lesy VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:42 | 9 |
10. | Gambrinus VH VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:42 | 9 |
11. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:44 | 8 |
12. | Kuřátka FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:75 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 19.9.16 | 17:00 | DEKAN | Kapr tým SUP Enzian (SVL3A) |
Po 19.9.16 | 18:15 | DEKAN | Slepí koně SUP Socra SUP (SVL3A) |
Út 1.11.16 | 18:15 | MIKU3 | Friends Prague Lucián FC B (HL5C) |
Út 1.11.16 | 19:30 | MIKU3 | Rokoska SUP Ortopedie (SVL2A) |
Út 1.11.16 | 20:45 | MIKU3 | Novis Praha Zelená liška TJ SUP A (SVL1A) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chadima Jan | 7 | 2 |
Exner Bohumil | 5 | 1 |
Kautský Ladislav | 10 | 2 |
Kubec Karel | 1 | 1 |
Kudrnáč David | 10 | 6 |
Kudrnáč Filip | 7 | 0 |
Kunc Tomáš | 6 | 0 |
Lehnert Adrian | 4 | 0 |
Meisner Václav | 1 | 0 |
Šefrna David | 9 | 6 |
Valenta Dušan | 3 | 3 |
Valenta Richard | 3 | 0 |
Vavro Roman | 2 | 1 |
Vrňák Jan | 3 | 0 |
Zeman Miroslav | 2 | 0 |
Zvolský Roman | 9 | 1 |