Ne 9.10.16 16:15 P2 Old boys Bohemia Chips Pirátská vodka   (VL4F)
Ne 9.10.16 17:30 P2 Beton FC Fifty-two faders   (HL6L)
St 9.11.16 18:15 HOSTI Bába FC Kontis 1.FC   (HL6E)
St 9.11.16 19:30 HOSTI Queens Park Club UTS Vršovice   (HL2A)
St 9.11.16 20:45 HOSTI Rokoska VET B Klokan club Perón V   (VL1A)

29. 11. 16 19:00 METE1 Endoprotéza Rokoska SUP 11. 1:3 (0:1)
Pohodové utkání starších pánů, které se neslo v přátelské atmosféře. Hosté byli produktivnější a po zásluze zvítězili. Šťástka
Endoprotéza Rokoska SUP
Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Miroslav Kimminich, Jiří Nehasil, Richard Podlipský, Petr Slivka, Jindřich Vich vs Jaroslav Marek – Sabid Halilovič, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám, Zoran Trkulja, Petr Vydra
41. Jindřich Vich 15. Blage Spasovski
45., 51. Jiří Pařízek
15. 11. 16 20:30 MALES Rokoska SUP Radouč FC B 10. 6:4 (4:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém byly k vidění pěkné branky a mnoho šancí na obou stranách. Nakonec vyhráli produktivnější domácí.
Rokoska SUP Radouč FC B
Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Petr Vydra vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif
51. Roman Moulis
8. 11. 16 18:00 SCBEC Čechie 12° SUP Rokoska SUP 9. 4:1 (3:0)
Na superveteránskou ligu velmi rychlý a kvalitní fotbal. Emil Vitásek
Čechie 12° SUP Rokoska SUP
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Jiří Štróbl vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Václav Krása, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Ladislav Šrám, Petr Vydra
5. Antonín Mareš
16., 54. Luboš Kasa
25. Karel Bednář
37. Petr Vydra
1. 11. 16 19:30 MIKU3 Rokoska SUP Ortopedie 8. 0:6 (0:5)
Skóre je pro domácí hrozivé. Hra tak špatná nebyla, přesto naprosto zasloužená výhra hostů. Kohout
Rokoska SUP Ortopedie
Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám, Zoran Trkulja, Petr Vydra vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
2. Pavel Procházka
14. Martin Vyštejn
17., 52. Milan Nový
19. Milan Cajthaml
28. Jiří Balcar
17. 10. 16 20:00 BIHOR Berger club SUP Rokoska SUP 7. 0:1 (0:0)
Pěkné slušné utkání, ve kterém nakonec rozhodla jediná branka hostujícího týmu.
Berger club SUP Rokoska SUP
Pavel Gaper – Jan Jedlička, Pavel Kunst, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Lubomír Hluší, Václav Krása, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám, Petr Vydra
56. Václav Krása
12. 10. 16 20:30 STER3 Rokoska SUP Javorák plus 6. 1:4 (0:2)
Utkání, které zcela po zásluze ovládli hosté, kteří mohli zvítězit i daleko větším rozdílem ve skóre.
Rokoska SUP Javorák plus
Mykola Nykyforuk – Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Zoran Trkulja, Petr Vydra vs Jan Chadt – Ghassan Alied, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák
47. Blage Spasovski 11., 38., 55. Jaroslav Jačka
17. Jan Holý
4. 10. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP Rokoska SUP 5. 1:7 (0:3)
Poklidné utkání, které se postupem času stalo pouze otázkou skóre.
Bítovská SUP Rokoska SUP
Pavel Hájek – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám, Petr Vydra
43. Karel Filip 11., 51. Blage Spasovski
19. OG
26. Jaroslav Marek
37., 40. Zdeněk Genčev
56. Lubomír Hluší
26. 9. 16 17:00 HANSP Rokoska SUP Flamengo FC SUP 4. 5:5 (4:1)
První půle patřila domácímu týmu, který si vytvořil tříbrankový náskok. Ve druhé půli však byli jasně lepší hosté a utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou. Hošek
Rokoska SUP Flamengo FC SUP
Robin Náse – Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Václav Krása, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám, Petr Vydra vs Vlastimil Neužil – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Zdeněk Kocan, Jan Vaníček, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
2., 25. Sabid Halilovič
19., 24. Jiří Pařízek
46. Ladislav Šrám
13. Václav Chrbolka
39., 47., 50. Zdeněk Foubík
44. Jan Vaníček
21. 9. 16 20:15 P3 Benda All Stars FC Rokoska SUP 3. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání z obou stran. V první půli lepší hosté, ovšem ve druhé půli domácí strhli vedení na svou stranu. Kohout
Benda All Stars FC Rokoska SUP
Přemysl Kubíček – Jan Hanžl, Jan Macháček, Roman Mlynář, Michal Pína, Jiří Podhůrský, David Šulc, Petr Zadák, Karel Zmatlík vs Blage Spasovski – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Ladislav Šrám
42. David Šulc
49. Jiří Podhůrský
24. Zdeněk Genčev
13. 9. 16 19:30 DEKAN Rokoska SUP Felix club super 2. 0:2 (0:1)
Felix šel do vedení po individuální akci Bugára, který obešel i gólmana a skóroval do prázdné branky. Rokoska měla smůlu, co nepochytal brankář, zastavily tyče. Čapla
Rokoska SUP Felix club super
Lubomír Hluší – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Václav Krása, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Petr Vydra vs Jan Říha – Tomáš Běloch, Gabriel Bugár, Petr Flajžík, Karel Konečný, Jiří Nekola, Jan Šercl
25. Gabriel Bugár
40. Petr Flajžík
7. 9. 16 20:30 STER2 1.FC RUM SUP Rokoska SUP 1. 4:3 (1:2)
Hosté vstoupili do utkání lépe a po poločase vedli o jednu branku. Ve druhé půli jako by hosté přestali hrát a domácí toho dokázali využít a otočili výsledek ve svůj prospěch. Košťál