8. Kikina bar 1.FC VET 11 4 2 5 29:39 10

Ne 16.10.16 10:00 BECH SAS fans Angmar A   (HL5G)
Ne 16.10.16 11:15 BECH Desítníci CH.C. GP Rangers   (HL6J)
Ne 23.10.16 10:00 BECH Angmar A 1.FC Lehovec   (HL5G)
Ne 23.10.16 11:15 BECH Hashlerka THC 1993 A Desítníci CH.C.   (HL6J)
Ne 6.11.16 10:00 BECH Atomový veverky A Angmar A   (HL5G)
Ne 6.11.16 11:15 BECH Hypochondři Desítníci CH.C.   (HL6J)

5. 12. 16 20:15 P1 PFC Kodymka Eukaryota 2.LKW VET 11. 2:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, šance na obou stranách. Ve druhém poločase jednoznačně lepší Eukaryota. Ondřej Pípal
PFC Kodymka Eukaryota 2.LKW VET
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Milan Pick – Tomáš Eberle, Miroslav Jančok, Petr Konůpka, Ondřej Mach, Michal Pešek, Filip Vodička, Martin Vrbovský
15., 16. Richard Kejval 6. Michal Pešek
12. Martin Vrbovský
60. Petr Konůpka
22. 11. 16 18:15 MIKU4 Touš KK PFC Kodymka 10. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro hostující tým. Procházka
Touš KK PFC Kodymka
Liboslav Matoušek – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Lukáš Poláček, Jan Vrba vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Lukáš Tůma
10. Petr Mára
47. Miroslav Chrástek
50 Lukáš Poláček 37., 43., 47. Petr Coka 46. Jan Doležal
8. 11. 16 17:00 DEKAN PFC Kodymka Daltonové VET 9. 6:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla lepší produktivita v zakončení na straně domácího týmu.
PFC Kodymka Daltonové VET
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman
7., 51. Petr Coka
10. Lukáš Tůma
50., 59. Jaroslav Švestka
52. Richard Kejval
14., 40., 44. Jan Goll
31. 10. 16 20:15 DABLI Blue devils VET PFC Kodymka 8. 2:2 (2:1)
Slušné utkání z obou stran. Spravedlivá remíza.
Blue devils VET PFC Kodymka
Roman Libich – Jaroslav Hejný, Jaroslav Lehovec, Michal Mošnička, Miloslav Nergl, Jiří Rohlík, Petr Shíbal, Václav Stuchl vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
25. Petr Shíbal
27. Jaroslav Lehovec
12. David Krejčí
35. David Kupr
25. 10. 16 19:30 MIKU3 PFC Kodymka Balabuška Old TJ 7. 0:3 (0:3)
Domácí vyhráli první poločas. Ve druhém si Balabuška vedení uhlídala. Zasloužená výhra.
PFC Kodymka Balabuška Old TJ
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Miloš Spurný – František Čížek, Stanislav Hell, Martin Hladík, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Libor Kašpar, Richard Lottring, Zdeněk Šimon, Tomáš Sýkora, Pavel Viktoryn
10. Martin Hladík
13. Zdeněk Šimon
14. Jan Janata
17. 10. 16 19:00 MOTO2 Věčná žízeň FC VET PFC Kodymka 6. 6:1 (3:0)
Klidné utkání se zaslouženou výhrou domácího týmu. Boubín
Věčná žízeň FC VET PFC Kodymka
Zdeněk Vajdl – Roman Čečák, Jan Čipera, Boris Damjanov, Pavel Ducháček, Tomáš Kirbl, Vladimír Kubert, Zdeněk Mikuš, Jan Zdich vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Jan Doležal, David Krejčí, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
7. Jan Čipera
8. OG
9., 38., 54. Pavel Ducháček
43. Roman Čečák
50. David Krejčí
11. 10. 16 19:45 HRAB2 PFC Kodymka Kikina bar 1.FC VET 5. 0:2 (0:0)
V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal bez větších brankových příležitostí. Ve druhém poločase však začal dominovat tým Kikina Bar a po dvou krásných akcích na jeden dotek zaslouženě vyhrál. Richard Kubát
PFC Kodymka Kikina bar 1.FC VET
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Pavel Klein – František Chval, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák
48., 52. Pavel Horký
4. 10. 16 19:00 MOTO2 Torzoo VET PFC Kodymka 4. 2:5 (0:2)
Hosté měli více hráčů na střídání a dokázali držet tempo hry a zaslouženě zvítězili. Lukáš Macek, Jan Křivánek
Torzoo VET PFC Kodymka
Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Jan Šmíd vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
44., 60. Stanislav Bednář 10. Jaroslav Švestka
29. OG
37. Jiří Škarvada
46. Richard Kejval
50. David Kupr
27. 9. 16 19:30 DEKAN PFC Kodymka Rychlé pípy VET 3. 7:1 (1:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu.
PFC Kodymka Rychlé pípy VET
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Libor Viták – Bohumil Kukla, Martin Mačalík, Martin Novotný, Petr Novotný, Ladislav Rokyta, Jan Vorlík
26. Michal Čermák
31., 32. Lukáš Tůma
39., 47. Richard Kejval
40. David Krejčí
44. Jiří Škarvada
3. Petr Novotný
12. 9. 16 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET PFC Kodymka 2. 6:0 (3:0)
FC Vyprahlo bylo lepším týmem po celou dobu a vyrovnaným výkonem v obou poločasech dotáhlo zápas k zaslouženému vítězství. Michal Svoboda
Vyprahlo FC VET PFC Kodymka
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Petr Vaněk – Jan Doležal, David Kupr, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
8. Daniel Joska
16. Václav Leitermann
25. Jaroslav Pešek
38. Jaroslav Cígler
41. Radek Horáček
55. Pavel Majer
5. 9. 16 20:45 DEKAN Miminka AC VET PFC Kodymka 1. 2:6 (1:3)
Přestože hosté vyhráli zcela jednoznačně, tak pohled na hrací plochu vypadal úplně jinak. Domácí však nedokázali proměňovat svoje šance.
Miminka AC VET PFC Kodymka
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Petr Vaněk – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma