Út 21.3.17 18:00 ZAK Gambrinus VH S nadhledem   (HL7B)
Út 21.3.17 19:15 ZAK Santa Tranta VET Damned CF   (VL1A)
Út 21.3.17 20:30 ZAK Killing power FC Viktoria Bítovská B   (HL8H)
Út 11.4.17 18:15 MIKU1 KáGéčko C Hells Bells 1.FC   (HL8D)
Út 11.4.17 19:30 MIKU1 Bakera VET Klokan club Perón V   (VL1A)
Út 11.4.17 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Libčice FC   (HL2A)

18. 6. 17 18:45 ZAK Sokol Vysočany B Améby AFC A 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
11. 6. 17 20:00 P2 Améby AFC A Pfefrs FC 10. 1:2 (0:1)
Rychlý, pohledný a vyrovnaný zápas, který rozhodla lepší koncovka hostů. Jan Svoboda
Améby AFC A Pfefrs FC
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska vs Jakub Skuhrovec – Jan Čada, Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Jan Polák, Tomáš Rothe
56. Alan Balha 51 Karel Jindřichovský 20. Štěpán Hájek
41. Tomáš Rothe
4. 6. 17 20:00 P2 Sací komando Modřany Améby AFC A 9. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas, hosté měli víc štěstí.
Sací komando Modřany Améby AFC A
Michal Kalbáč – Ondřej Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Denis Hozák, Matěj Kalbáč, Michal Kalbáč ml., Šimon Koś, Martin Kupka, Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska
57. Denis Hozák 7., 39. Pavel Voska
28. 5. 17 15:00 ZAK Améby AFC A Sokol Barča Vysočany 8. 4:2 (3:1)
Hrát bez střídání se pro hosty ukázalo jako velký handicap. Améby si celý zápas v pohodě hlídaly vedení. Voldán
Améby AFC A Sokol Barča Vysočany
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Tomáš Bruštík, Filip Mikeš, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, David Šmída, Petr Šorf, Pavel Voska vs Roman Janda – Filip Jambor, Petr Jambor, Ivan Junas, Petr Krichebauer, Tomáš Pekár, Daniel Vostřez
2. Petr Šorf
13. Pavel Voska
27. Alan Balha
38. Tomáš Najman
23., 57. Ivan Junas
21. 5. 17 20:00 P2 S.N.F. A Améby AFC A 7. 1:0 (0:0)
Hosté neproměnili žádnou ze svých šancí a to je stálo šanci na body v tomto utkání. Domácím k vítězství stačila jediná branka. Jiří Kratochvíl
S.N.F. A Améby AFC A
Vladimír Lihne – Pavel Čech, Václav Kobes, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Filip Mikeš, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Pavel Voska
39. Přemysl Sůva
14. 5. 17 20:00 P1 Améby AFC A Prague Gunners 6. 2:8 (0:2)
Améby začaly utkání s počtem 4+1 a než dorazil pátý hráč, byl stav 0:2. Ve druhé půli začalo skóre pro Gunners narůstat až na 6:0. Ve 46. minutě se trefily i Améby a po chvíli znovu. Gunners si ale vítězství pojistili, když opět dvakrát skórovali.
Améby AFC A Prague Gunners
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Tomáš Najman, Michal Šorf, Pavel Voska vs Marek Binder – Pavel Gillern, Jiří Kuzník, Tomáš Melichar, Arian Nadri, Lukáš Staněk, Jan Volf
52. Pavel Gillern
8. 5. 17 20:00 P1 Gente - Yeti FC Améby AFC A 5. 1:0 (0:0)
Hosté bojovali, ale na fotbalovější Gente to nestačilo. Jiří Vítek, Milan Haramule
Gente - Yeti FC Améby AFC A
Jan Doskočil – Jan Doležal, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, Matěj Novotný, Michael Repetný, David Šámal, Zbyněk Šámal, Emil Rafailovič Tljašov, Marek Zámečník vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Tomáš Najman, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska
50. Roman Kadavý
23. 4. 17 20:00 P2 Améby AFC A Zimbru Olymp A 4. 0:5 (0:1)
V první půli vyrovnané utkání, po přestávce se prosadili lepší kombinací i zakončením hosté. Kohout
Améby AFC A Zimbru Olymp A
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Vitalie Mereuta, Sergiu Nemtan, Ihor Pukhal, Ruslan Rata, Dan Rusu, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád, Petro Tryhuk
53 Alan Balha 4., 41., 58. Petro Tryhuk
44., 46. Ihor Pukhal
9. 4. 17 20:00 P2 Defect Praha Améby AFC A 3. 3:1 (2:1)
Velmi kvalitní a vysoká úroveň utkání, které nakonec skončilo zaslouženou výhrou Defectu.
Defect Praha Améby AFC A
Tomáš Vitiš – Filip Čech, Jan Hammer, Jan Korostenski, Marek Plojhar, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner, Tomáš Vrňák, Kristian Zradička vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf
15. Jan Hammer
17. Kristian Zradička
56. Jan Korostenski
30. Michal Šorf
2. 4. 17 20:00 P1 Améby AFC A Bohemia Roztyly 2. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které až do 50. minuty nenabídlo žádnou branku. Poté však domácí dokázali vsítit dvě branky a rozhodnout o svém vítězství.
Améby AFC A Bohemia Roztyly
Karel JindřichovskýAlan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Petr Šorf vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger
50., 59. Alan Balha
26. 3. 17 20:00 P2 Améby AFC A Drny FC 1. 1:5 (1:4)
Výborné utkání, ve kterém zvítězili produktivnější hosté. Pavel Cina, Milan Cina
Améby AFC A Drny FC
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Filip Mikeš, Tomáš Najman, Michal Šorf vs Matěj Šiška – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Josef Kašpar, Lukáš Krýda, Vladimír Sadílek, Filip Sklenička, Jakub Šlégl