Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 18.6.17 | 18:45 | P1 | S.N.F. A Gente - Yeti FC | 11. | 3:5 |
Ne 11.6.17 | 17:30 | LITVI | Zimbru Olymp A S.N.F. A | 10. | 7:2 |
Ne 4.6.17 | 18:45 | P2 | S.N.F. A Defect Praha | 9. | 2:1 |
Ne 28.5.17 | 18:45 | MIKU1 | Bohemia Roztyly S.N.F. A | 8. | 0:9 |
Ne 21.5.17 | 20:00 | P2 | S.N.F. A Améby AFC A | 7. | 1:0 |
Ne 14.5.17 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B S.N.F. A | 6. | 0:3 |
Po 8.5.17 | 18:45 | P3 | S.N.F. A Pfefrs FC | 5. | 4:2 |
Ne 23.4.17 | 17:30 | TEMPO | Sací komando Modřany S.N.F. A | 4. | 3:15 |
Ne 9.4.17 | 15:00 | ZAK | S.N.F. A Sokol Barča Vysočany | 3. | 4:3 |
Ne 2.4.17 | 18:45 | TEMPO | Drny FC S.N.F. A | 2. | 3:5 |
Ne 26.3.17 | 15:00 | P2 | Prague Gunners S.N.F. A | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | S.N.F. A | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:27 | 18 |
2. | Gente - Yeti FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:25 | 17 |
3. | Zimbru Olymp A | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:25 | 16 |
4. | Prague Gunners | 11 | 9 | 0 | 2 | 64:27 | 14 |
5. | Drny FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:39 | 11 |
6. | Pfefrs FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:31 | 10 |
7. | Defect Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:34 | 9 |
8. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:34 | 8 |
9. | Sací komando Modřany | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:40 | 8 |
10. | Améby AFC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 19:28 | 8 |
11. | Bohemia Roztyly | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:47 | 6 |
12. | Sokol Vysočany B | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:58 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 13.5.17 | 08:45 | LITVI | Balbín FC Kapr tým 86 B (HL3D) |
So 13.5.17 | 10:00 | LITVI | Blesk VK B Mall 1.FC (HL8L) |
Ne 25.6.17 | 15:00 | DEKAN | Pirátská vodka Tycho de Brahe VET (VL4E) |
Ne 25.6.17 | 16:15 | DEKAN | Tým Jakuba Harapáta Alkmar (HL6L) |
Ne 25.6.17 | 17:30 | DEKAN | Benda OFC Úžas 1.FFS (HL5I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beer Vladimír | 1 | 1 |
Čech Pavel | 11 | 9 |
Dvořáček Lukáš | 3 | 0 |
Kobes Václav | 5 | 10 |
Lihne Vladimír | 11 | 0 |
Perna Michal | 4 | 1 |
Sahula Kryštof | 7 | 5 |
Ščiklin Alexandr | 5 | 0 |
Ščiklin Vladislav | 4 | 0 |
Sehnoutka Jiří | 11 | 5 |
Sůva Přemysl | 9 | 8 |
Svoboda Jiří | 6 | 5 |
Zukal Dominik | 6 | 2 |
Zukal Vít | 10 | 5 |