Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 18.6.17 | 18:45 | P1 | S.N.F. A Gente - Yeti FC | 11. | 3:5 |
Ne 11.6.17 | 18:45 | P3 | Gente - Yeti FC Prague Gunners | 10. | 2:6 |
Ne 4.6.17 | 18:45 | TEMPO | Gente - Yeti FC Drny FC | 9. | 6:3 |
Ne 28.5.17 | 18:45 | LITVI | Zimbru Olymp A Gente - Yeti FC | 8. | 4:1 |
Ne 21.5.17 | 18:45 | P1 | Gente - Yeti FC Defect Praha | 7. | 7:1 |
Ne 14.5.17 | 18:45 | MIKU2 | Bohemia Roztyly Gente - Yeti FC | 6. | 2:5 |
Po 8.5.17 | 20:00 | P1 | Gente - Yeti FC Améby AFC A | 5. | 1:0 |
Ne 23.4.17 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Gente - Yeti FC | 4. | 3:8 |
Ne 9.4.17 | 18:45 | P3 | Gente - Yeti FC Pfefrs FC | 3. | 3:1 |
Ne 2.4.17 | 20:00 | P3 | Sací komando Modřany Gente - Yeti FC | 2. | 1:3 |
Ne 26.3.17 | 15:00 | ZAK | Gente - Yeti FC Sokol Barča Vysočany | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | S.N.F. A | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:27 | 18 |
2. | Gente - Yeti FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:25 | 17 |
3. | Zimbru Olymp A | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:25 | 16 |
4. | Prague Gunners | 11 | 9 | 0 | 2 | 64:27 | 14 |
5. | Drny FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:39 | 11 |
6. | Pfefrs FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:31 | 10 |
7. | Defect Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:34 | 9 |
8. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:34 | 8 |
9. | Sací komando Modřany | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:40 | 8 |
10. | Améby AFC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 19:28 | 8 |
11. | Bohemia Roztyly | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:47 | 6 |
12. | Sokol Vysočany B | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:58 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 27.3.17 | 18:15 | BECH | Gambrinus VH VET Santa Tranta VET (VL1A) |
Po 27.3.17 | 19:30 | BECH | VV Vokra VV Premiéra TV - Nowatron (VL2A) |
Po 27.3.17 | 20:45 | BECH | Admira 97 Blaženka spiders (HL7B) |
Čt 20.4.17 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Cormoran FC SUP (SVL2B) |
Čt 20.4.17 | 19:00 | ZABEH | Tohle není hokej? Indus (HL7H) |
Čt 20.4.17 | 20:15 | ZABEH | DS SK Orion Praha Cormoran FC UVL (UVL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Doležal Jan | 6 | 2 |
Doskočil Jan | 11 | 0 |
Kadavý Roman | 10 | 8 |
Kolařík Tomáš | 10 | 2 |
Koštíř Jaroslav | 6 | 1 |
Marino Daniele | 1 | 0 |
Novotný Matěj | 9 | 5 |
Repetný Michael | 11 | 6 |
Šámal David | 11 | 4 |
Šámal Zbyněk | 11 | 8 |
Tljašov Emil Rafailovič | 9 | 5 |
Zámečník Marek | 7 | 1 |